• Supra

Продукция Supra

Supra NTS-102

У комплект з тримером входять дві взаємозамінюючі насадки - для носа та вух та насадка для моделювання бороди та вусів. Також до комплекту входить масло для чистки, щіточка для догляду за набором та парикмахерська щіточка. Даний тример дуже динамічний, зручний у руці та має прорезинові вставки для більш комфортної роботи з пристроєм. Кольори в яких представлений набір: чорний (титановий) та сріблястий. 

Модели
loading Silver для бороды, для ушей/носа, для бровей батарейки серебристый 179 грн* Перейти

Supra BSS-5002

код товара: BSS-5002

Тип весов: напольные; Механизм: электронный; Максимальный измеряемый вес: 150 кг; Цена деления: 100 г; Конструкция: с плоской платформой;

Supra BSS-6300

У гонитві за ідеальними формами важливо не тільки ведення активного способу життя, прийому правильного харчування і підрахунку калорій, але ще і постійний моніторинг своєї ваги. Відмінним помічником з питань співвідношення маси тіла стануть ваги від японського бренду Supra. Їх лаконічний і ергономічний дизайн сподобається кожній любительці мінімалізму. Аксесуар обов'язково порадує господиню своїм функціоналом і практичністю. Завдяки корпусу з високоміцного загартованого скла можна бути впевненим в надійності і безпеки цього пристрою. 

Модели
loading Rose напольные электронный 180 кг 389 грн* Перейти

Supra HSS-1140

код товара: HSS-1140

Устройство: плойка (щипцы); Мощность: 45 Вт;