Подарунки до ноутбуків Acer Swift

Головна Акції Подарунки до ноутбуків Acer Swift
Період проведення акції: від 25.08 до 25.09
До шкільного сезону обирай надтонкі металеві ультрабуки Acer Swift та отримуй відмінні подарунки.

ПОДАРУНКИ:

Acer Swift 1 - настільний світлодіодний світильник у подарунок.

Acer Swift 3 - зручний комп'ютерний стіл IKEA в подарунок.

Acer Swift 5, Swift 7 - безрамковий 21.5 "монітор Acer V227Q в подарунок.

Детальніше про ноутбуки серії Swift:

  • Swift 1 - працюйте швидко та ефективно на 14-дюймовому дисплеї з вузькими рамками завдяки потужному процесору Intel Pentium Silver. Тонкий металевий корпус і тривала робота від батареї протягом 16 годин дозволяють завжди носити цей пристрій з собою, де б ви не були.
  • Swift 3 - тонкий, легкий і стильний - ось три слова, що характеризують цей ноутбук. Широкий вибір конфігурацій, платформа Intel чи AMD Ryzen 4000-серії, дискретна графіка та кристально чіткий 14” IPS екран дозволять кожному підібрати ідеальний ноутбук.
  • Swift 5 - є найлегшим магнієво-алюмінієвим 14-дюймовим ноутбуком, який можна носити з собою протягом цілого дня і використовувати для роботи й розваг, адже він важить лише 990 г і містить потужну графічну карту NVIDIA. Також на борту найновіший центральний процесор Intel Core, а його товщина становить лише 14,95 мм.
  • Swift 7 - елегантність та ефективність – ідеальний баланс, що починається з неймовірно тонкого корпусу 9,95 мм, ваги у 890 г та повноцінного 14-дюймовому дисплею. Один з найтонших та найлегших ноутбуків у світі - і цим усе сказано.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів