Акція UAG + 2E


При купівлі акційних чохлів UAG серії з 1.07 по 21.07 ви гарантовано отримуєте гарнітуру для смартфона 2Е у подарунок!

ПОДАРУНОК

2E A1 ErgonomicFit

Ергономічна гарнітура з корпусом із алюмінієвого сплаву і функціональним трьохкнопковим пультом для керування музикою і розмовами. Для зручності, навушники отримали 45° нахил вкладишів і укомплектовані силіконовими амбушюрами трьох розмірів.

ЧОХЛИ

Серія UAG Plyo

Серія UAG Plasma

Шанувальникам лаконічного дизайну, простих форм та максимально непомітних аксесуарів відмінно підійде лінійка чохлів від UAG — Plyo, що акцентує увагу саме на смартфоні. Серія з’явилася цієї осені та включає легкі, прозорі, мінімалістичні чохли без зайвих деталей. Це витончена композитна конструкція з ударостійкою рамкою, стільникоподібними м’якими кутами, які приймають на себе удар і амортизують під час падінь. Доступні три кольори на вибір: світло-сірий, темно-сірий і червоний. Чохол не ковзає в мокрих руках, і його дуже складно подряпати.

Поціновувачі вишуканого дизайну будуть у захваті від Plasma. Серія прозорих чохлів у характерному для UAG стилі покаже пристрій у всій красі.

А до того ж аксесуар візьме на себе удар при падінні завдяки композитній конструкції з амортизуючим бампером з боків. Серія Plasma — найпопулярніша і створена для безлічі моделей смартфонів.

*Кількість подарункових гарнітур 2E A1 ErgonomicFit Mic обмежена!