Акція Office Volume ESD & FPP

Головна Акції Акція Office Volume ESD & FPP
Період проведення акції: від 01.04 до 30.06
Добра нагода заробити та вивести на сучасний рівень продукт чи сервіс для замовників та користувачів. Крім того, можна отримати за це додаткові бонуси.

Що треба зробити: якомога більше продати майже всім вкрай необхідний товар -  Microsoft Office - eлектронний ключ або коробкову версію.

Дуже прості умови: продавайте від 10 і до 200 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2019 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD) або Office Professional 2019 (електронний ключ ESD) та за кожен “офіс” збільшуйте прибуток у вигляді бонусу 7 у.о. (за курсом у грн).

Додаткова можливість: За цією програмою бонусується не більше 200 програмних продуктів Microsoft Office Home & Business 2019. Якщо удача та потужність з Вами й буде продано понад 50 “офісів”, скеруйте решту від 200 на іншу паралельну програму з просування Microsoft Office, Office Attach Win7 EOS, й отримайте нагоду за нею отримати чималий бонус.

Проте дві програми не застосовуються на той самий офіс водночас - або одна, або інша програма на офіс.

Порада: якщо фахово продаєте ноутбуки чи ПК з передвстановленою ОS Windows 10 -  вигідніше скерувати продаж офісів на іншу програму просування. Там і обмежень за кількістю немає і бонус чи не втричі більший! Ось секретне посилання на більш вигідну програму Office Attach Win7 EOS.

І ще одна підказка: хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно й саме Вам! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

У якості програмного продукту Microsoft Office обирайте позиції з переліку:

*Примітка: В цій акції не беруть участь Managed Retail партнери Microsoft. Для них, проте є інша програма.

Дистрибутор залишає за собою право змінювати умови, терміни проведення акції, достроково припинити, призупинити строки її проведення в односторонньому порядку.

Якщо у вас з’явилися будь які запитання, будь ласка, звертайтеся за адресою microsoft@erc.ua

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів