Перелік документів

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ необхідно надати додатково до договору (до і для його підписання).

Юридичним особам прохання нам надати:

Копію свідоцтва або виписки про державну реєстрацію юридичної особи.

Копію довідки про внесення підприємства до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України.

За наявності: копію довідки про прийняття на облік платника податків згідно форми №4 ОПП.

Копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (платника єдиного податку) або витягу з реєстру платників податку на додану вартість (єдиного податку).

Копію статуту.

Документ, який підтверджує повноваження особи, яка підписуватиме договір (протокол зборів засновників про обрання керівником і наказ про призначення на посаду або інший документ відповідно до статуту).

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань на дату підписання договору.

Якщо організаційно-правова форма компанії – товариство з обмеженою відповідальністю – ТОВ, то згідно ст.44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» додатково потребується надання Протоколу Загальних зборів (Рішення одноосібного учасника) про надання згоди на укладення договору або ж баланс станом на кінець попереднього кварталу (якщо сума договору менше 50 відсотків вартості чистих активів товариства станом на кінець попереднього кварталу).

За необхідності: копію ліцензії, свідоцтва або іншого документа, що підтверджує дозвіл на здійснення відповідних видів діяльності, якщо це передбачено законодавством.

Всі сторінки документів мають бути завірені підписом керівника і печаткою  цієї ж юридичної особи.

 

Фізичним особам – підприємцям прохання нам надати:

Копію свідоцтва або виписки про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця.

Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду фізичної особи.

За наявності: копію довідки про прийняття на облік платника податків згідно форми №4 ОПП.

Копію свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (платника єдиного податку), витягу з реєстру платників податку на додану вартість (єдиного податку).

Копію паспорта фізичної особи.

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань на дату підписання договору.

За необхідності: копію ліцензії, свідоцтва чи іншого документа, що підтверджує дозвіл на здійснення відповідних видів діяльності, якщо це передбачено законодавством.

Всі сторінки документів мають бути завірені підписом і печаткою ФОПа.