Правила співпраці

Для набуття статусу бізнес-партнера ERC, необхідно відповідати певним вимогам та укласти відповідні договори і угоди. Усна угода є обов'язковою до укладення офіційного Договору.

Загальні правила

Партнери, які зростають разом з ERC в продажах за об'ємом та асортиментом, не створюють цінових конфліктів в каналі продажів, просувають запропоновану продукцію та рішення, отримують належний рівень підтримки з нашого боку.

Для набуття статусу бізнес-партнера потрібно відповідати певним вимогам:

  • Дотримуватись договірних зобов'язань і дисципліни платежів;
  • Мати інфраструктуру збуту, яка  забезпечуватиме зростання або значні та стабільні обсяги закупівель щокварталу щорічно;
  • Сприяти рекомендованій ціновій політиці;
  • Збільшувати асортимент запропонованої продукції та послуг, не обмежуючись вузькими товарними групами;
  • Бізнес-партнеру може бути надано параметри доступу до спеціальної частини В2В сайту ERC з додатковими інформаційними та консалтинговими послугами. У випадку невиконання узгоджених вимог, розглядається питання подальшої доцільності такого доступу;
  • У разі невиконання умов співпраці щодо обсягів, рекомендацій щодо методів продажів, тощо, бізнес-партнер має отримати повідомлення від провідного менеджера з пропозицією вдосконалення таких умов протягом вказаного періоду;
  • Перший квартал співпраці є випробувальним, тестовим для обох сторін. Після його закінчення, провідний менеджер може визнати за необхідне проведення підсумкової зустрічі та пошуку подальших спільних перспектив;
  • Сторони мають право розірвати партнерську Угоду і Договір у відповідності до пунктів самої угоди.

Подання заявки до співпраці

Заповніть, будь ласка, анкету-запит у розділі «Новим бізнес-партнерам». Після її отримання має відповісти наш уповноважений представник, для узгодження умов співпраці чи подальшої зустрічі. Залишаємо можливість не відповідати на окремі запити, які не відповідатимуть базовим запитам.

У деяких випадках уповноважений представник ERC може вимагати надати нотаріально завірені копії документів про заснування та свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, довідку з податкової інспекції про відсутність недоплати по податках і обов'язкових платежах до бюджетів всіх рівнів і позабюджетних фондів, довідку з банку, який обслуговує майбутнього партнера, про його фінансову спроможність, завірену копію балансового звіту за минулий період.

На етапі початку роботи знадобляться і інші дані та документи, відповідно до внутрішнього регламенту ERC. Наприклад, перелік осіб, які матимуть доступ до системи замовлень та інформаційної системи В2В сайту ERC, або перелік осіб, які матимуть дозвіл на отримання товару зі складу.

Після тестового періоду і виконання всіх зобов'язань, отримується дозвіл на одержання більш повної інформації з В2В сайту ERC та можливість замовлень у онлайн-системі ERC. Набуває можливості користування оперативною інформацією про статус та стан продукції на складі, план надходження товарів, цінові тренди, новини, спецпропозиції, іншою важливою інформацією, яка сприятиме активній співпраці.

Партнери, які виконали зазначені вимоги і надали необхідний пакет документів, мають можливість отримати відтермінування платежів, або/чи товарний кредит, залежно від якості та швидкості зростання об'ємів продажу, фінансової дисципліни та відповідно вимогам ERC.

Подробиці та інші пропозиції узгоджуються додатково на зустрічі.