Продукція Applimo

Applimo Комплект ножек для конвектора Applimo

Applimo Комплект ножек для конвектора Applimo

299 грн.*

Ножки на колесиках для напольной установки конвекторов Noirot или Applimo представляют собой удобное приспособление, которое позволяет легко перемещать конвектор по всей квартире и устанавливать его там, где необходимо создать мягкое, комфортное тепло. Теперь вы можете его разместить ваш конвектор не только на стене, но и установить на подставку. Ножки устанавливаются у края нагревателя.

Applimo Solo

Applimo Solo

2099 грн.*

Серія Solo представлена ​​електричними обігрівачами конвекційного типу потужністю від 0,5 кВт до 2 кВт, оснащеними механічним термостатом, підтримують комфортний мікроклімат при мінімальному споживанні електроенергії (на 25% менше, ніж масляні радіатори). Обігрівачі серії Solo легко і швидко монтуються на стіну або встановлюються на спеціальні ніжки (додаткова опція).

Моделі
loading 1500 конвектор 15 кв.м білий 2099 грн.* Перейти
loading 2000 конвектор 20 кв.м білий 2399 грн.* Перейти
loading 2500 конвектор 25 кв.м білий 2649 грн.* Перейти
Applimo Euro plus

Applimo Euro plus

2599 грн.*

Серія Euro Plus представлена ​​електричними обігрівачами конвекційного типу потужністю від 0,5 кВт до 2 кВт, оснащеними високоточною електронною автоматикою. Дозволяють підтримувати комфортний мікроклімат при мінімальному споживанні електроенергії (на 25% менше ніж масляні радіатори). Обігрівачі швидко монтуються на стіну, мають не вимагають спеціального підключення до електромережі і не потребують заземлення.

Моделі
loading EuroPlus 2000W конвектор 20 кв.м білий 2599 грн.* Перейти