Продукція Becks Plastilin

Becks Plastilin Аксесуар для ліплення Форма

Becks Plastilin Аксесуар для ліплення Форма

29 грн*

Вид: Аксесуар для пластиліну; Стать дитини: хлопчик, дівчинка;

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Зелений

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Зелений

199 грн*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це безпечний матеріал і приємний процес роботи. У наборі 200 г пластиліну зеленого кольору. Розмір відрізка – 19 х 9 х 1,7 см. Пластилін легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом років придатний для творчості. Пластилін виготовлений із абсолютно безпечних, нетоксичних матеріалів, які застосовуються також для виготовлення харчової продукції. Навіть якщо дитина спробує пластилін на смак, він не заподіє ніякої шкоди здоров’ю. Однак на смак пластилін солонуватий, не надто приємний. Серед складників – бджолиний віск, безпечні рослинні екстракти і натуральні олії. У складі немає консервантів, глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Червоний

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Червоний

199 грн*

Пластилін червоного кольору. У наборі 200 г якісного, безпечного матеріалу. Виробник – німецький бренд Becks Plastilin. Відрізок розміром 19 х 9 х 1,7 см. З пластиліном легко працювати; матеріал еластичний і податливий. Він легко розділяється і зліплюється до необхідних форм і розмірів. Протягом років пластилін не висихає та зберігає функціональні властивості. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Пластилін виготовлений із нетоксичних, нешкідливих матеріалів, які також застосовуються для виготовлення харчових продуктів. Якщо дитині закортить скуштувати пластилін на смак, він не заподіє їй ніякої шкоди, але й задоволення не подарує, адже пластилін солоний і не надто приємний на смак. До складу входять безпечні мікрокристалічні воски та парафінова олія. Не містить глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху.

Becks Plastilin Набір пластиліну 6 кольорів з аксесуарами

Becks Plastilin Набір пластиліну 6 кольорів з аксесуарами

319 грн*

Оригінальний набір пластиліну з додатковими аксесуарами та інструментами допоможе втілити несподівані задуми. У наборі 8 кольорів пластиліну. Кожен пластилін у відрізку завдовжки 12 см. Окрім пластиліну, є 6 пластикових формочок для ліплення, серед яких форми у вигляді серця, машинки, метелика, слоника та ін. Також є пластиковий ніж і качалка, за допомогою яких легко розділяти пластилін і надавати йому необхідної форми.

Becks Plastilin Набір пластиліну 500г. 5 кольорів з формами в кейсі

Becks Plastilin Набір пластиліну 500г. 5 кольорів з формами в кейсі

429 грн*

Дитячий набір пластиліну та аксесуарів до нього німецького виробника Becks Plastilin. Комплект 500 г. постачається у прозорому пластиковому кейсі із зручною ручкою. 5 кольорових стіків пластиліну запаковані окремо від 4 формочок для ліпки та 4 рельєфних дощечок. Розміри кейса з ручкою: 17х15х5,5 см. Пластилін не має запаху, пластичний, підходить для моделювання фігурок. Для дітей від 3-х років. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Батьки можуть не турбуватись за безпеку – пластилін безпечний для здоров’я дітей. Ідеально підходить для шкіл, дитячих садків та домашнього використання.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Синій

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Синій

199 грн*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це насамперед безпечний матеріал і приємний процес творчості. У наборі 200 г пластиліну, синього кольору. Пластилін дуже податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох років зберігає експлуатаційні властивості. Призначений для дітей від трьох років. Пластилін німецького бренду Becks Plastilin абсолютно нетоксичний. Виробник піклується про якість продукції так само, як і про здоров’я малюків. Навіть якщо дитина скуштує пластилін, він не заподіє ніякої шкоди здоров’ю. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, які застосовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Також до складу входить безпечна парафінова олія. Не містить глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Жовтий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Жовтий

199 грн*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це насамперед безпечний матеріал і приємний процес роботи. У наборі 200 г пластиліну жовтого кольору. Розмір відрізка – 19 х 9 х 1,7 см. Пластилін податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін протягом багатьох років придатний для ліплення. Підходить для дітей від трьох років. Виготовлений із гіпоалергенних, нетоксичних, нешкідливих складників, які застосовуються також для виготовлення косметики та харчових продуктів. Навіть якщо дитина скуштує пластилін, він не заподіє шкоди здоров’ю. У складі безпечні мікрокристалічні воски, парафінова олія. Пластилін не містить глютену і формальдегіду. Без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Фіолетовий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 200г. Фіолетовий

199 грн*

У наборі 200 г пластиліну фіолетового кольору. Пластилін німецького  виробника Becks Plastilin, серії Leightknete. Він приємний на дотик і легко ліпиться. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами виробника Becks Plastilin. Розмір відрізка – 19 х 9 х 1,7  см. Призначений для дітей, віком від трьох років. Пластилін виготовлений із натуральних, безпечних, нетоксичних матеріалів. У складі немає консервантів. Натомість – натуральні олії та рослинні екстракти. Завдяки ретельно дібраним компонентам пластилін не висихає протягом багатьох років і зберігає експлуатаційні властивості. Пластилін не має запаху.

Becks Plastilin Набір пластиліну 500г. 5 кольорів у відерці

Becks Plastilin Набір пластиліну 500г. 5 кольорів у відерці

219 грн*

Набір яскравого пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Комплект постачається у червоному пластиковому відерці з ручкою. Діаметр – 109 мм, висота – 105 мм. Об'єм – 0,6 л., вага набору – 500 г. В упаковці 5 різнокольорових стіків високоякісного пластиліну. Матеріал без запаху, чудово підходить для моделювання. Пластилін складається із натурального воску, парафінової олії та мінерального наповнювача. Він нетоксичний, тому батьки можуть бути спокійні за здоров’я дітей. Чудово підходить для шкіл, дитячих садків та домашнього використання. Рекомендований вік: від 3-х років.

Becks Plastilin Набір флуоресцентного пластиліну 100г

Becks Plastilin Набір флуоресцентного пластиліну 100г

239 грн*

Becks Plastilin представляє магічний та незвичайний пластилін, що світиться у темряві. Набір 100 г. флуоресцентного пластиліну постачається у невеликій чорній упаковці із яскравими малюнками салатового кольору. У комплект входять трафарети і 2 пласти м’якого пластиліну білого кольору із зеленим відтінком. Пластилін чудово розминається у руках, він дуже пластичний, поверхня фігурок гладка, їх форма легко коректується. Матеріал виготовлений із натуральної сировини, не крихкий, не липне та не залишає жирних слідів на руках. Для дітлахів від 3-х років.

Becks Plastilin Набір неонового пластиліну 500г. 4 кольори

Becks Plastilin Набір неонового пластиліну 500г. 4 кольори

259 грн*

Неонові кольори – неординарне рішення німецького виробника пластиліну Becks Plastilin. У наборі 4 яскраві, неонові кольори пластиліну – салатовий, рожевий, жовтий, оранжевий. З їх допомогою можна втілити неймовірні задуми. Цей набір можна комбінувати з іншими аксесуарами і пластиліном Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Набір у цупкій картонній упаковці розміром 16,5х10,5х2см. Вага набору – 500 г.

Becks Plastilin Набір пластиліну 600г. 6 кольорів із формочками у відерці

Becks Plastilin Набір пластиліну 600г. 6 кольорів із формочками у відерці

259 грн*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це безпечний матеріал і приємний процес роботи. У наборі 600 г пластиліну. Усього 6 стограмових відрізків різних кольорів: білий, жовтий, оранжевий, синій, червоний, зелений. Пластилін у пластиковому контейнері-відрі, яке зручно брати з собою. Контейнер розміром 13х12 см. Також у наборі є дві пластикові форми для ліплення фігурок і додаткові аксесуари у вигляді очей. Пластилін виготовлений із безпечних, нетоксичних матеріалів. У складі немає консервантів, глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху.

Becks Plastilin Набір пластиліну 500г.

Becks Plastilin Набір пластиліну 500г.

259 грн*

У наборі 8 кольорів пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Набір загальною масою 500 г. серед 8-ми кольорів – чорний, зелений, сірий, білий, жовтий, синій, фіолетовий, червоний. Набір у пластиковій коробці, розміром 25 х 6,5 х 2,5 см. Пластилін виготовлений із абсолютно безпечних, нетоксичних матеріалів, які застосовуються також для виготовлення харчової продукції. Навіть якщо дитина спробує пластилін на смак, він не заподіє ніякої шкоди здоров’ю. Однак на смак пластилін солонуватий, не надто приємний. До складу входять безпечні мікрокристалічні воски та парафінова олія. Не містить глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху. Набір для дітей, віком від трьох.

Becks Plastilin Набір пластиліну 700г. 7 кольорів у відерці

Becks Plastilin Набір пластиліну 700г. 7 кольорів у відерці

279 грн*

У наборі 700 г пластиліну. У пластиковому контейнері-відерці розміром 10,5х9 см ви знайдете 7 відрізків пластиліну жовтого, оранжевого, червоного, зеленого, фіолетового, синього, білого кольорів. Пластилін німецького виробника Becks Plastilin приємний на дотик і легко ліпиться. Він податливий і протягом багатьох років м’який і еластичний. Пластилін абсолютно нешкідливий. Серед складників – безпечні воски та парафінова олія. Не містить глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху. Призначений для дітей, віком від трьох років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 8 кольорів з аксесуарами

Becks Plastilin Набір пластиліну 8 кольорів з аксесуарами

299 грн*

Набір пластиліну німецького виробника Becks Plastilin – це 8 кольорів еластичної маси для ліплення і додаткові аксесуари та інструменти, серед яких: 7 форм для ліплення, ніж, качалка. Усі елементи виготовлені з безпечних матеріалів – пластику та дерева. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, таких, що використовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Навіть якщо дитина скуштує пластилін, він не заподіє шкоди здоров’ю. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал без запаху. Набір призначений для дітей від трьох років. Набір у коробці, розміром 37,5 х 19,5 х 2,5 см. Призначений для дітей від трьох років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 10 кольорів з аксесуарами

Becks Plastilin Набір пластиліну 10 кольорів з аксесуарами

339 грн*

Розвиваючий набір німецького виробника пластиліну Becks Plastilin. Ліплення із пластиліну розвиває дрібну моторику, що впливає на розвиток мови, координацію рухів, пам'ять та логічне мислення. У комплект для творчості входить 10 паличок пластиліну, ножик, качалка, 8 формочок для ліплення та пластиковий прозорий килимок. Комплект постачається у фірмовій картонній коробці. Для дітей від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 1кг. 8 кольорів у відерці

Becks Plastilin Набір пластиліну 1кг. 8 кольорів у відерці

389 грн*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це безпечний матеріал і приємний процес роботи. У наборі 1 кг пластиліну, серед якого відрізки оранжевого, чорного, блакитного, жовтого, коричневого, червоного, білого кольорів. Пластилін у пластиковому контейнері-відрі, яке зручно брати з собою. Контейнер розміром 13х12 см. Пластилін легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох придатний для творчості. Під час створення виробів із пластиліну діти активно тренуватимуть дрібну моторику, координацію рухів. яскраві відтінки привертатимуть увагу, стимулюватимуть образне мислення. У процесі кропіткої творчості діти вчитимуться бути більш уважними і зосередженими. Набір для дітей від трьох років.

Becks Plastilin Аксесуар для пластиліну - Гра Кілочок

Becks Plastilin Аксесуар для пластиліну - Гра Кілочок

399 грн*

Розвиваюча гра для дітей від 3-х років. Набір німецького виробника Becks Plastilin постачається у фірмовій картонній упаковці. До його складу входять базові елементи для гри «Колишко». Така гра принесе дітлахам багато радості – вони власноруч будуть створювати малюнки із кольорових пластинок на корковій дошці. Гра багаторазова, а малюнки у майбутньому будуть прикрашати дитячу кімнату. Для дітей від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 680г. 8 кольорів у відерці

Becks Plastilin Набір пластиліну 680г. 8 кольорів у відерці

459 грн*

У наборі пластиліну німецького виробника Becks Plastilin вісім відрізків пластиліну різного кольору. Загальна маса набору – 680 г. Пластилін у пластиковому надійному контейнері, розміром 13 х 9 х 8 см. Окрім пластиліну, у наборі шість пластикових форм для ліплення фігурок. Форми у вигляді різних звірят.  Німецький бренд Becks Plastilin піклується про якість своєї продукції, а також про здоров’я малюків. Пластилін абсолютно безпечний і нетоксичний. Навіть якщо дитина захоче скуштувати матеріал для творчості на смак, він не заподіє ніякої шкоди здоров’ю. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, таких, що використовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Також до складу входить безпечна парафінова олія. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал не має запаху. Призначений для дітей від трьох років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 3кг. 6 кольорів у відерці

Becks Plastilin Набір пластиліну 3кг. 6 кольорів у відерці

899 грн*

У великому наборі 3 кг якісного, безпечного матеріалу для творчості – пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. У наборі 6 різнокольорових відрізків пластиліну, кожен вагою 500 г. у наборі такі кольори: жовтий, червоний, зелений, синій, білий, коричневий. Набір у пластиковому контейнері-відрі. Окрім пластиліну, в наборі є додаткові аксесуари – форми для ліплення. Пластикові форми у вигляді серця, фігурок тварин. Усього 6 форм. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами виробника Becks Plastilin. Призначений для дітей, віком від трьох років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 24*86г у картонній упаковці

Becks Plastilin Набір пластиліну 24*86г у картонній упаковці

1499 грн*

Becks Plastilin – німецький виробник якісного, безпечного матеріалу для творчості. У наборі 24 відрізка пластиліну різних кольорів (білий, жовтий, оранжевий, червоний, зелений, блакитний, синій, охра, коричневий і чорний). Такої кількості кольорів буде цілком достатньо для втілення неймовірних задумів і ліплення фігурок. Набір у картонній ціпкій коробці. Призначений для дітей, віком від трьох років. Пластилін на основі бджолиного воску, серії Natur Kreativknete, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох придатний для творчості.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. 21шт.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. 21шт.

1699 грн*

Набору пластиліну німецького виробника Becks Plastilin цілком вистачить для втілення неймовірних задумів і створення різноманітних фігурок. У наборі 7 кольорів пластиліну. Кожного кольору по три відрізка вагою 65 г. Загалом у наборі 21 відрізок. Набір пластиліну у цупкій картонній коробі розміром 21 х 12,5 х 6 см. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами виробника Becks Plastilin. Призначений для дітей, віком від трьох років.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Білий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Білий

89 грн*

Білий пластилін серії Leightknete німецького виробника Becks Plastilin. Пластилін приємний на дотик і легко ліпиться. Пластилін напрочуд податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох років гнучкий і придатний для роботи. Розмір відрізка – 12 х 6 х 1,7 см. Призначений для дітей, віком від трьох років. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, таких, що використовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Жовтий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Жовтий

89 грн*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це безпечний матеріал і приємний процес роботи. У наборі 65 г пластиліну жовтого кольору. Розмір відрізка – 12 х 6 х 1,7 см. Пластилін податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін протягом багатьох років придатний для ліплення. Підходить для дітей від трьох років. Виготовлений із гіпоалергенних, нетоксичних, нешкідливих складників, які застосовуються також для виготовлення косметики та харчових продуктів. Навіть якщо дитина скуштує пластилін, він не заподіє шкоди здоров’ю. У складі безпечні мікрокристалічні воски, парафінова олія. Пластилін не містить глютену і формальдегіду. Без запаху.