Продукція Becks Plastilin

Becks Plastilin Аксессуар для лепки Форма

Becks Plastilin Аксессуар для лепки Форма

Немає в наявності

Вид: Аксесуар для пластиліну; Стать дитини: хлопчик, дівчинка;

Becks Plastilin Аксесуар для пластиліну - Молоточок для цвяхів

Becks Plastilin Аксесуар для пластиліну - Молоточок для цвяхів

39 грн.*

Жодна надійна аплікація не обійдеться без інструменту – дерев’яного молоточка німецького виробника Becks Plastilin. Молоточок вироблений із натурального дерева та абсолютно безпечний для дітлахів. Він досить легкий, головка молотка (ширина 6 см) вкрита чорною фарбою. Інструмент постачається без упаковки, його загальна висота 18 см. Чудово підходить для закріплення аплікацій із круглих пластикових камінців або дерев’яних пластинок Becks Plastilin. Для дітлахів від 3-х років.

Becks Plastilin Аксесуар для пластиліну - Круговий ніж

Becks Plastilin Аксесуар для пластиліну - Круговий ніж

49 грн.*

Яскравий аксесуар для виробів із пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Спеціальний круговий ніж призначений для охайного та чіткого нарізання пластиліну. Інструмент вироблений із пластмаси, ручка – жовтого кольору, а диск – червоного. Аксесуар навчить дітлахів бути обережними, охайними, уважними і розвиватиме фантазію. Для дітлахів від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Білий

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Білий

69 грн.*

Пластилін білого кольору на основі бджолиного воску Kreativknete німецького виробника Becks Plastilin. Матеріал відрізняється більшою кількістю олії та воску у своєму складі в порівнянні зі звичайним пластиліном Becks Plastilin. Колір воскового пластиліну більш глянсовий і насичений. Матеріал надзвичайно приємний в роботі, дуже легко розминається і не залишає жирних слідів на руках. Брусок постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Розмір 12х6х1 см, вага 85 г. Для дітей від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Жовтий

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Жовтий

69 грн.*

Яскравий жовтий восковий пластилін Kreativknete німецького виробника Becks Plastilin. Брусок вагою 85 г., розмірами 12х6х1 см постачається у поліетиленовій упаковці. Пластилін медового кольору, більш глянсовий і насичений у порівнянні із звичайним пластиліном, у його склад входять натуральні олії та бджолиний віск. Матеріал легко та приємно розминати у руках, добре ліпиться, не кришиться, не залишає жирних слідів на руках. Для дітей від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Зелений

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Зелений

69 грн.*

Восковий пластилін Kreativknete зеленого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Матеріал постачається у прозорій упаковці. Розмір бруска: 12х6х1 см, вага 85 г. Матеріал без запаху, чудово підходить для дітей від 3-х років. Матеріал складається із бджолиного воску, натуральних олій та мінеральних наповнювачів. Він нетоксичний, а тому – безпечний для здоров’я. Зелений колір воскового пластиліну більш глянсовий, а матеріал гнучкіше, ніж звичайний. Чудово підходить для навчальних закладів, арт-терапевтів та домашнього використання. Чудово поєднується із звичайним пластиліном та іншими матеріалами із серії Kreativknete. Не залишає жирних слідів.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Коричневий

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Коричневий

69 грн.*

Пластилін на основі бджолиного воску німецького виробника Becks Plastilin. Пластилін м’який, злегка глянсового шоколадного кольору, приємний в роботі. Постачається у прозорій поліетиленовій упаковці, розміри бруска 12х6х1 см, вага 85 г. Рекомендований вік: від 3-х років. В основі матеріалу – натуральні олії, мінеральні наповнювачі та бджолиний віск. Матеріал пластичний, з ним приємно працювати, не залишає слідів. Пластилін добре поєднується із іншими восковими або звичайними матеріалами Becks Plastilin.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Червоний

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Червоний

69 грн.*

Яскравий червоний пластилін німецького виробника Becks Plastilin на основі бджолиного воску. Колір пластиліну більш насичений, а сам матеріал більш пластичний у порівнянні із звичайним Knetmasse від Becks Plastilin. Брусок пластиліну 12х6х1 см постачається у прозорій упаковці, його вага 86 г. У його склад входять натуральні олії, мінерали та бджолиний віск. Матеріал легко ліпиться, не кришиться, не залишає жирних слідів на руках. Для дітей від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Помаранчевий

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Помаранчевий

69 грн.*

Розвиваючі заняття мають бути захоплюючі та безпечні, пластилін Kreativknette німецького виробника Becks Plastilin ідеально підходить для цього. Матеріал яскравого помаранчевого кольору, вага бруска – 85 г., розмір 12х6х1 см. Натуральний склад матеріалу: бджолиний віск, олії та мінеральні наповнювачі. Він залишатиметься гнучким та не змінюватиме структуру протягом багатьох років. Ідеально підходить для дитячих садків, арт-терапевтів та домашнього використання. Для дітей від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Вохра

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Вохра

69 грн.*

Упаковка високоякісного пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Брусок кольору вохра важить 85 г., постачається у прозорій упаковці. Розміри бруска: 12х6х1 см. Пластилін без запаху, натурального кольору, чудово підходить для аплікацій, моделювання та гри. Натуральний склад матеріалу: бджолиний віск, олії та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів та формальдегідів – повністю безпечний для здоров’я дитини. Він буде гнучким і не змінюватиме структуру багато років. Матеріал ідеально підходить для розвиваючих закладів, домашнього використання та арт-терапевтів. Рекомендований вік: від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Синій

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Синій

69 грн.*

Якісний пластилін блакитного кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок вагою 85 г. постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Розмір бруска: 12х6х1 см. Із пластиліну можна створювати об’ємні, рельєфні образи та цілі композиції. Техніка ліплення різноманітна і доступна маленьким дітям від 3-х років. У склад пластиліну входять: бджолиний віск, натуральні олії та мінеральні наповнювачі. Матеріал безпечний для здоров’я, дуже м’який та чудово поєднується із іншими кольорами. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Темно-синій

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Темно-синій

69 грн.*

М’який пластилін німецького виробника Becks Plastilin. Брусок темно-блакитного кольору постачається у прозорій упаковці, важить 85 г. Розміри бруска: 12х6х1 см. До складу матеріалу входить натуральний бджолиний віск та олії, які роблять пластилін пластичним, безпечним для дітей, а колір насиченим. Ліплення з 3-х років сприяє активному розвитку інтелекту та художнього смаку дітлахів. Пластилін потрібен вдома та у навчальних закладах.

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Чорний

Becks Plastilin Набір пластиліну 86г. Чорний

69 грн.*

М’який пластилін чорного кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 85 г., постачається у прозорій упаковці. Високоякісний пластилін без запаху, чудово підходить для гри та моделювання. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: бджолиний віск, олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Він довго буде гнучким та не змінюватиме структуру. Матеріал безпечний для здоров’я, не прилипає та не забруднює руки. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розміри бруска: 12х6х1 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 135г. 6 кольорів у картонній упаковці

Becks Plastilin Набір пластиліну 135г. 6 кольорів у картонній упаковці

79 грн.*

Набір натурального кольорового пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Комплект постачається у картонній упаковці, його вага 130 г. Набір складається із 6 яскравих стіків м’якого пластиліну. Матеріал добре розминається у руках, кольори матові, їх можна змішувати між собою та утворювати нові. Склад пластиліну натуральний: віск, олії та мінеральні наповнювачі. Він безпечний для дітей, з нього легко формувати фігурки, матеріал не кришиться та не липне до рук. Рекомендований вік: від 3-х років.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Білий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Білий

89 грн.*

Білий пластилін серії Leightknete німецького виробника Becks Plastilin. Пластилін приємний на дотик і легко ліпиться. Пластилін напрочуд податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох років гнучкий і придатний для роботи. Розмір відрізка – 12 х 6 х 1,7 см. Призначений для дітей, віком від трьох років. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, таких, що використовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Жовтий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Жовтий

89 грн.*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це безпечний матеріал і приємний процес роботи. У наборі 65 г пластиліну жовтого кольору. Розмір відрізка – 12 х 6 х 1,7 см. Пластилін податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін протягом багатьох років придатний для ліплення. Підходить для дітей від трьох років. Виготовлений із гіпоалергенних, нетоксичних, нешкідливих складників, які застосовуються також для виготовлення косметики та харчових продуктів. Навіть якщо дитина скуштує пластилін, він не заподіє шкоди здоров’ю. У складі безпечні мікрокристалічні воски, парафінова олія. Пластилін не містить глютену і формальдегіду. Без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Зелений

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Зелений

89 грн.*

У наборі 65 г зеленого пластиліну. Він приємний на дотик і легко ліпиться. Пластилін напрочуд податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох років гнучкий і придатний для роботи. Розмір відрізка – 12 х 6 х 1,7 см. Призначений для дітей, віком від трьох років. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, таких, що використовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал не має запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Червоний

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Червоний

89 грн.*

Пластилін червоного кольору. У наборі 65 г якісного, безпечного матеріалу. Виробник – німецький бренд Becks Plastilin. Відрізок розміром 12 х 6 х 1,7 см. З пластиліном легко працювати; матеріал еластичний і податливий. Він легко розділяється і зліплюється до необхідних форм і розмірів. Протягом років пластилін не висихає та зберігає функціональні властивості. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Пластилін виготовлений із нетоксичних, нешкідливих матеріалів, які також застосовуються для виготовлення харчових продуктів. Якщо дитині закортить скуштувати пластилін на смак, він не заподіє їй ніякої шкоди, але й задоволення не подарує, адже пластилін солоний і не надто приємний на смак. До складу входять безпечні мікрокристалічні воски та парафінова олія. Не містить глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Помаранчевий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Помаранчевий

89 грн.*

Пластилін німецького виробника Becks Plastilin – це насамперед безпечний матеріал і приємний процес роботи. У наборі 65 г пластиліну оранжевого кольору. Пластилін податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох років зберігає властивості. Підходить для дітей від трьох років. Пластилін виготовлений із нетоксичних, нешкідливих матеріалів, які також застосовуються для виготовлення харчових продуктів. Якщо дитині закортить скуштувати пластилін на смак, він не заподіє їй ніякої шкоди, але й задоволення не подарує, адже пластилін солоний, не надто приємний на смак. До складу входять безпечні мікрокристалічні воски та парафінова олія. Не містить глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Синій

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Синій

89 грн.*

Leightknete Modelling Clay – це 65 г якісного, нешкідливого пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Пластилін синього кольору. Матеріал вирізняється безпечним складом і легкістю в роботі. Він еластичний і м’який, запросто розділяється і зліплюється в необхідні форми різних розмірів. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами Becks Plastilin. Призначений для дітей, віком від трьох років. Пластилін Becks Plastilin виготовлений із гіпоалергенних, нетоксичних, нешкідливих матеріалів. Складники також застосовуються для виготовлення косметики та харчових продуктів. Навіть якщо дитина спробує пластилін на смак, він не заподіє ніякої шкоди здоров’ю. У складі абсолютно безпечні мікрокристалічні воски та парафінова олія, не містить глютену і формальдегіду. Пластилін без запаху.

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Фіолетовий

Becks Plastilin Пластилін плаваючий 65г. Фіолетовий

89 грн.*

У наборі Leightknete Modelling Clay  65 г пластиліну фіолетового кольору. Він приємний на дотик і легко ліпиться. Пластилін напрочуд податливий, його легко розділяти і ліпити необхідні форми різних розмірів. Пластилін не висихає і протягом багатьох років гнучкий і придатний для роботи. Розмір відрізка – 12 х 6 х 1,7 см. Призначений для дітей, віком від трьох років. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, таких, що використовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал не має запаху.

Becks Plastilin Набір пластиліну 250г. Рожевий

Becks Plastilin Набір пластиліну 250г. Рожевий

89 грн.*

Пластилін рожевого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 250 г., постачається у прозорій упаковці. Високоякісний пластилін без запаху, чудово підходить для гри та моделювання. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Він довго буде гнучким і зберігати форму. Дітлахи залюбки будуть ліпити фігурки вдома та дитячих садках. Діти, які створюють власноруч різні вироби в ранньому віці, краще справляються зі шкільними завданнями згодом. Розміри бруска: 11х6х2,5 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 250г. Сірий

Becks Plastilin Набір пластиліну 250г. Сірий

89 грн.*

Пластилін сірого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 250 г., постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Безпечний для дітей, адже не містить консервантів, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Високоякісний пластилін не має запаху, чудово підходить для гри та моделювання. Він залишиться гнучким впродовж ще багатьох років. Матеріал не прилипає і не забруднює руки. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розміри бруска: 11х6х2,5 см. Рекомендований вік: від 3-х років.

Becks Plastilin Набір пластиліну 250г. Синій

Becks Plastilin Набір пластиліну 250г. Синій

89 грн.*

Якісний пластилін блакитного кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок вагою 250 г. постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Із пластиліну можна створювати об’ємні образи, аплікації та цілі композиції. Техніка ліплення різноманітна і доступна маленьким дітям від 3-х років. У склад пластиліну входять: натуральний віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі – лише натуральні компоненти. Матеріал безпечний для здоров’я. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розмір бруска: 11х6х2,5 см.