Продукція Chipolo

Chipolo Пошукова система CLASSIC HEART edition

код товару: CH-M45S-RD-R-H

654 грн*

Chipolo - не втрачайте найважливіше! Chipolo Classic Heart edition - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки червоного кольору c сердечком, яка ідеально підходить для подарунка коханій людині.

Chipolo Пошукова система CLASSIC FRUIT EDITION

Chipolo Classic Fruit Edition - розумна пошукова система у вигляді компактної і стильної фішки з веселим фруктовим дизайном! Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. 

Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 2 унікальних дизайнів обмеженої кількості, соковитий кавун або яскравий лимон!

Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованою на 9 місяців безперебійної роботи.

Моделі
loading CH-M45S-RD-O-G до 60 м 35 мм червоний, зелений 648 грн* Перейти
loading CH-M45S-YW-O-G до 60 м 35 мм жовтий 648 грн* Перейти

Chipolo Пошукова система CARD

код товару: CH-C17B-WE-R

699 грн*

Chipolo Card - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної карти. Карта зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo.

Chipolo Пошукова система CLASSIC

Chipolo Classic - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки. Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo.

Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 6 базових кольорів той, який підійде саме Вам.

Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованих на 9 місяців безперебійної роботи.

Моделі
loading CH-M45S-BK-R до 60 м 35 мм чорний 599 грн* Перейти
loading CH-M45S-WE-R до 60 м 35 мм білий 599 грн* Перейти
loading CH-M45S-RD-R до 60 м 35 мм червоний 599 грн* Перейти
loading CH-M45S-GN-R до 60 м 35 мм зелений 599 грн* Перейти
loading CH-M45S-BE-R до 60 м 35 мм синій 599 грн* Перейти
Показать все ›