Cisco
Cisco
код товару: A03-D300GA2-RF
10 179 грн*
є в наявності
Тип: внутрішній; Призначення: для сервера; Ємність: 300 ГБ; Інтерфейси підключення: SAS;
код товару: ISR4331/K9
115 500 грн*
є в наявності
Режими роботи: маршрутизатор; Захист інформації: ACL, SSHv2; Особливості: Пам'ять, Слоти розширення, Підтримка нового голосового процесора, Ліцензії ;
код товару: GLC-LH-SMD-RF
23 880 грн*
є в наявності
Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX/LH ''GLC-LH-SMD-RF''. Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH; DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC/PC роз'єм.
код товару: SG500X-48P-K9-G5
108 780 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 4 x 10G SFP+, 48 x 10/100/1000 PoE+;
код товару: ISR4321-SEC/K9
111 825 грн*
немає в наявності
Режими роботи: маршрутизатор; Захист інформації: ACL, SSHv2; Особливості: Пам'ять, Слоти розширення, Підтримка нового голосового процесора;
код товару: CP-DX80-K9=
157 150 грн*
є в наявності
Відеотермінал Cisco DX80 - це персональний відеотермінал із відеозв'язком із високою роздільною здатністю 1080p, 23-дюймовим мульти-сенсорним дисплеєм та сигналізацією SIP.
код товару: SG550X-24P-K9-EU
73 248 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 24 x 10/100/1000Base-TX, 1 USB-порт, 4 x uplink-портов; Додаткові можливості: Поддержка 3G/4G модемов;
код товару: A03-D300GA2=
11 310 грн*
немає в наявності
Внутрішній жорсткий диск Cisco для сервера має ємність 300 ГБ, форм-фактор 2.5 ", частоту обертів шпинделя - 10000 об/хв, інтерфейс підключення - SAS.
код товару: AIR-SAP702I-E-K9
14 850 грн*
немає в наявності
Режими роботи: точка доступу; Кількість LAN портів (RJ-45): 1 шт.; Інтерфейс: 10/100/1000 Мбіт / с порт RJ-45; Тип антени: вбудована/незйомна; Захист інформації: Rogue Detection, wIPS, Context-Aware; Особливості: 2x2 MIMO, Підтримка технології BandSelect;
код товару: RCKMNT-19-CMPCT=
2 325 грн*
є в наявності
Тип: набір для кріплення; Колір: сріблястий.
код товару: SF302-08PP-K9-EU
9 520 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 2 x Gigabit SFP, 8 x 10/100 Fast Ethernet PoE+;
код товару: C881-K9
29 850 грн*
немає в наявності
Режими роботи: маршрутизатор; Особливості: розширення гарантії;
код товару: AIR-PWRINJ6=
4 619 грн*
очікується
код товару: WS-C2960+24PC-L
74 850 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 24 х 10/100 Fast Ethernet PoE, 2 x combo 1000BASE-T/1Gb SFP ; Вага: 5400 г;
код товару: SF250-24P-K9-EU
12 712 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 24 x 10/100 PoE, 2 x combo Gigabit SFP; Вага: 3.81 кг;
код товару: WS-C2960+24PC-S
53 850 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 24 х 10/100 Fast Ethernet PoE, 2 x combo 1000BASE-T/1Gb SFP ;
код товару: RV345P-K9-G5
16 464 грн*
є в наявності
Режими роботи: маршрутизатор; Кількість LAN портів (RJ-45): 16 шт.; Інтерфейс: WAN, LAN, Gigabit Ethernet, Ethernet; Захист інформації: Брандмауер IPv6; Особливості: Підтримка SIP, QoS; Вага: 1.14 г
код товару: SG250X-48P-K9-EU
36 484 грн*
немає в наявності
Смарт-комутатори наступного покоління серії 250 поєднують в собі високу продуктивність і надійність з набором функцій, необхідних для надійної бізнес-мережі. Завдяки підтримці Smart Network Application, FindIT Network Manager і Network Plug and Play (PnP) ви можете за лічені хвилини розгорнути і налаштувати повну бізнес-мережу.
код товару: UCS-SPR-C220M4-E2
171 000 грн*
немає в наявності
Кількість процесорів: 2; Виробник чіпа: Intel; Модель процесора: E5-2603 v3; Тактова частота: 2.4 ГГц; Ємність кеш-пам'яті: 15 МБ; Тип пам'яті: DDR4-ХХХХ; Максимальна потужність: 85 W; Максимальна кількість процесорів: 2; Тип пам'яті: DDR4-ХХХХ; Об'єм пам'яті: 16 ГБ; Формат дисків: 2.5"(SFF); Підтримувані рівні RAID: 0/1/10; Підтримувані типи дисків: SAS, SATA; Наявність: немає; Блок живлення: 770W; Можливість гарячої заміни: так;
код товару: SG300-28MP-K9-EU
36 904 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 2 x combo mini-GBIC, 26 x 10/100/1000; Вага: 5260 г;
код товару: AIR-CAP1532I-E-K9
43 245 грн*
є в наявності
Режими роботи: точка доступу; Кількість LAN портів (RJ-45): 1 шт.; Інтерфейс: консольний порт RJ-45, LAN; Тип антени: вбудована/незйомна; Особливості: Захист IP 67;
код товару: SG550X-24MP-K9-EU
76 048 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 4 x 10 Gigabit Ethernet, 24 x 10/100/1000 Ethernet PoE+; Додаткові можливості: Расширение гарантии; Вага: 5330 г;
код товару: UCS-SPR-C220M4-E3
117 000 грн*
немає в наявності
Кількість процесорів: 1; Виробник чіпа: Intel; Модель процесора: E5-2609 v3; Тактова частота: 1.9 ГГц; Кількість ядер: 6; Ємність кеш-пам'яті: 15 МБ; Тип пам'яті: DDR4-ХХХХ; Максимальна потужність: 85 W; Максимальна кількість процесорів: 2; Тип пам'яті: DDR4-ХХХХ; Об'єм пам'яті: 8 ГБ; Формат дисків: 2.5"(SFF); Підтримувані рівні RAID: 0/1/10; Підтримувані типи дисків: SAS, SATA; Наявність: немає; Блок живлення: 770W; Можливість гарячої заміни: так;
код товару: AIR-CAP2702I-E-K9
41 085 грн*
немає в наявності
Режими роботи: точка доступу; Кількість LAN портів (RJ-45): 2 шт.; Інтерфейс: консольний порт RJ-45, LAN; Тип антени: вбудована/незйомна; Особливості: Підтримка технології CleanAir, HD-X, Cisco ClientLink 3.0, Noise Reduction, Підтримка PoE, 3x4 MIMO;
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів