Cisco
Cisco
код товару: WS-C2960L-24TS-LL
41 910 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 24х10/100/1000 Gigabit Ethernet, 4 x 1 Gb SFP; Додаткові можливості: Монтування в стійку, Расширение гарантии, Модули для SFP:;
код товару: AIR-CAP1702I-E-K9
26 235 грн*
є в наявності
Режими роботи: точка доступу; Інтерфейс: консольний порт RJ-45, LAN, AUX; Тип антени: вбудована/незйомна; Особливості: 3x3 MIMO, Підтримка PoE;
код товару: WS-C2960L-48TS-LL
69 300 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 48 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet, 4 x 1 Gb SFP; Додаткові можливості: Монтування в стійку, Расширение гарантии, Модули для SFP:;
код товару: WS-C2960L-8TS-LL
25 410 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet , 2x1Gb SFP ; Додаткові можливості: Монтування в стійку, Расширение гарантии, Модули для SFP:;
код товару: RV110W-E-G5-K9
2 828 грн*
немає в наявності
Простий у використанні і надійне з'єднання для невеликих офісних мереж і домашніх офісів. Брандмауер Cisco RV110W Wireless-N VPN забезпечує просте, економічне і безпечне підключення для невеликих офісів, домашніх офісів і мобільних співробітників. Cisco RV110W пропонує широкий спектр стандартного устаткування за дуже привабливою ціною. Крім підключення до дротяних і бездротових мереж для невеликих офісних середовищ і мобільних співробітників, він оснащений бездротовою точкою доступу 802.11n з високою швидкістю, а також комутатором Fast Ethernet 10/100 Мбіт/с з 4 портами, а також пропонує інтуїтивно зрозумілий диспетчер пристроїв на базі браузера і підтримку утиліти Cisco FindIT Network Discovery. Малі та середні підприємства, в яких працюють до п'яти чоловік, отримають відмінний досвід роботи з користувачами і необхідну можливість підключення завдяки поєднанню функцій бізнес-класу, підтримки віртуальних мереж для забезпечення безпечного доступу і простої установки.
код товару: GLC-T=
13 500 грн*
є в наявності
Трансівер SFP Cisco 1000BASE-T Gigabit Ethernet. Інтерфейс: 10/100/1000 Gigabit Ethernet.
код товару: SG550X-24MPP-K9-EU
83 496 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 4 x 10 Gigabit Ethernet, 24 x 10/100/1000 Ethernet PoE+; Додаткові можливості: Расширение гарантии;
код товару: SX550X-12F-K9-EU
58 016 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 1 Gigabit Ethernet management port, 12 x 10 Gigabit Ethernet SFP+, 2 x 10 Gigabit Ethernet 10Gbase-T copper port; Додаткові можливості: Расширение гарантии;
код товару: RV340W-E-K9-G5
12 796 грн*
є в наявності
Маршрутизатор безпеки серії RV340 надає бізнес-користувачам розширені можливості підключення і безпечний доступ для зростаючого попиту і використання цифрових послуг.
код товару: STACK-T1-50CM=
3 480 грн*
немає в наявності
Де купити
код товару: CP-PWR-INJ
4 140 грн*
є в наявності
Тип: Інжектор живлення; Сумісність: Cisco
код товару: SX550X-16FT-K9-EU
90 636 грн*
є в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 1 Gigabit Ethernet management port, 8 x 10 Gigabit Ethernet 10GBase-T copper port, 8 x 10 Gigabit Ethernet SFP+; Додаткові можливості: Расширение гарантии; Вага: 3790 г;
код товару: SG250-10P-K9-EU
8 512 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet PoE+, 2 x combo Gigabit SFP; Вага: 1200 г;
код товару: FPR1010-NGFW-K9
39 450 грн*
є в наявності
Cisco Firepower 1000 Series - це високопродуктивний міжмережевий екран наступного покоління з розширеними функціями захисту від загроз, орієнтований на невеликі офіси, домашні офіси і віддалені філії на кордоні з Інтернетом. Пристрій забезпечує розширений захист від загроз до, під час і після мережевих атак.
код товару: FPR1120-NGFW-K9
148 350 грн*
є в наявності
Cisco Firepower 1000 Series - це високопродуктивний міжмережевий екран наступного покоління з розширеними функціями захисту від загроз, орієнтований на невеликі офіси, домашні офіси і віддалені філії на кордоні з Інтернетом. Пристрій забезпечує розширений захист від загроз до, під час і після мережевих атак.
код товару: SG220-26P-K9-EU
13 244 грн*
немає в наявності
Cisco 220 Series включає в себе широкий спектр інтелектуальних комутаторів, що забезпечують від 24 до 50 портів Fast Ethernet і Gigabit Ethernet з розширеними можливостями Power over Ethernet (PoE). Завдяки розширеним функціям, таким як список управління доступом (ACL), інтерфейс командного рядка (CLI) і Power over Ethernet Plus (PoE+), ці комутатори можуть не тільки підвищити продуктивність вашого бізнесу сьогодні, а й задовольнити зростаючі потреби в мережі в майбутньому.
код товару: FPR1140-NGFW-K9
247 350 грн*
немає в наявності
Cisco Firepower 1000 Series - це високопродуктивний міжмережевий екран наступного покоління з розширеними функціями захисту від загроз, орієнтований на невеликі офіси, домашні офіси і віддалені філії на кордоні з Інтернетом. Пристрій забезпечує розширений захист від загроз до, під час і після мережевих атак.
код товару: CP-8841-K9=
17 010 грн*
є в наявності
Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.729, G.711; Колір: сірий;
Новинка
код товару: FPR1150-NGFW-K9
494 850 грн*
немає в наявності
Cisco Firepower 1000 Series - це високопродуктивний міжмережевий екран наступного покоління з розширеними функціями захисту від загроз, орієнтований на невеликі офіси, домашні офіси і віддалені філії на кордоні з Інтернетом. Пристрій забезпечує розширений захист від загроз до, під час і після мережевих атак.
код товару: SG220-26-K9-EU
7 616 грн*
немає в наявності
Тип: Комутатор; Порти: 24 х 10/100/1000 Gb Ethernet, 2 x combo Gigabit SFP; Вага: 2810 г;
код товару: DS-SFP-FC8G-SW=
8 580 грн*
немає в наявності
Тип: Трансівер; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 8 Гбит/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 500 м.
код товару: CAB-SPWR-30CM=
3 480 грн*
немає в наявності
Де купити
Тип: кабель; Сумісність: Cisco;
код товару: AIR-AP2802I-E-K9
49 350 грн*
є в наявності
Режими роботи: точка доступу; Кількість LAN портів (RJ-45): 2 шт.; Інтерфейс: консольний порт RJ-45, 10/100/1000 Мбіт / с порт RJ-45; Тип антени: вбудована/незйомна; Особливості: Підтримка технології CleanAir, HD-X, Noise Reduction, Cisco ClientLink 4.0, 4x4 MIMO, Підтримка PoE;
код товару: UCS-HDD300GI2F208=
14 100 грн*
немає в наявності
Внутрішній жорсткий диск Cisco для сервера має ємність 300 ГБ, форм-фактор: 3.5 ", частоту обертання шпинделя - 15000 об/хв, інтерфейс підключення - SAS.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів