Продукція Cisco

Cisco SPA301

код товару: SPA301-G2

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 1; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco SPA501G

код товару: SPA501G

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 8; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco WS-C2960CG-8TC-L

код товару: WS-C2960CG-8TC-L

Тип: Комутатор; Порти: 2 x 1000Base-T/SFP, 8х10/100/1000 Gigabit Ethernet; Вага: 1270 г;

Cisco WS-C2960X-24TD-L

код товару: WS-C2960X-24TD-L

119542 грн*
Де купити

Тип: Комутатор; Порти: 2 x 10Gb Ethernet чи 2 x 1Gb SFP+, 24х10/100/1000 Gigabit Ethernet; Вага: 5700 г;

Cisco SPA512G

код товару: SPA512G

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 1; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco SPA509G

код товару: SPA509G

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 12; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco SPA508G

код товару: SPA508G

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 8; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco RV132W

код товару: RV132W-E-K9-G5

3294 грн*
Де купити

Тип модему: зовнішній; Режими роботи: маршрутизатор; Кількість LAN портів (RJ-45): 4 шт.; Інтерфейс: WAN, LAN; Тип антени: вбудована/незйомна; Захист інформації: WPA, WEP, WPS , фільтрація MAC-адрес, Захист від DoS-атак, фільтрація за IP адресам, зеркалирование портов; Особливості: WMM (Wi-Fi QoS), Гостьова Wi-Fi-мережа / підтримка MBSSID, DSSS, SOHO;

Cisco SPA504G

код товару: SPA504G

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 4; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco SPA502G

код товару: SPA502G

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 1; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco UCS C220M4S

код товару: UCS-SPR-C220M4-V1

Кількість процесорів: 2; Виробник чіпа: Intel; Модель процесора: E5-2640 v3; Тактова частота: 2.6 ГГц; Ємність кеш-пам'яті: 20 МБ; Тип пам'яті: DDR4-ХХХХ; Максимальна потужність: 90 W; Максимальна кількість процесорів: 2; Тип пам'яті: DDR4-ХХХХ; Об'єм пам'яті: 16 ГБ; Формат дисків: 2.5"(SFF); Підтримувані рівні RAID: 0/1/10; Підтримувані типи дисків: SAS, SATA; Наявність: немає; Блок живлення: 770W; Можливість гарячої заміни: так;

Cisco 867VAE

код товару: C867VAE-K9

Тип модему: зовнішній; Режими роботи: DSL, маршрутизатор, роутер; Тип антени: нет антенн; Особливості: Автоматическое определением полярности MDI/MDIX, Class-Based Weighted Fair Queuing, Low-latency queuing, Weighted Fair Queuing, Web Services Management Agent, NetFlow;

Cisco 3925 Sec Bundle w/SEC lic PAK

код товару: CISCO3925-SEC/K9

Режими роботи: маршрутизатор; Захист інформації: ACL, SSHv2; Особливості: Можливість резервування живлення, розширення гарантії;

Cisco SB SPA502G

код товару: SPA502G-RF

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 1; Колір: чорний;

Cisco A03-D500GC3

код товару: A03-D500GC3=

Внутрішній жорсткий диск Cisco для сервера має ємність 500 ГБ, форм-фактор: 2.5", частоту обертання шпинделя - 7200 об/хв, інтерфейс підключення - SATA 3.

Cisco SPA 504G

код товару: SPA504G-RF

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 4; Колір: чорний;

Cisco ISR 4331 (3GE,2NIM,1SM,4G FLASH,4G DRAM,IPB)

код товару: ISR4331/K9

Режими роботи: маршрутизатор; Захист інформації: ACL, SSHv2; Особливості: Пам'ять, Слоти розширення, Підтримка нового голосового процесора, Ліцензії ;

Cisco ISR 4321 (2GE,2NIM,4G FLASH, ,4G DRAM,IPB)

код товару: ISR4321/K9

Режими роботи: маршрутизатор; Захист інформації: ACL, SSHv2; Особливості: Пам'ять, Слоти розширення, Підтримка нового голосового процесора, Ліцензії ;

Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED

код товару: GLC-LH-SMD-RF

18507 грн*
Де купити

Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX/LH ''GLC-LH-SMD-RF''. Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH; DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC/PC роз'єм.

Cisco SB SF200-24FP

код товару: SF200-24FP-EU

Тип: Комутатор; Порти: 24 х 10/100 Fast Ethernet PoE, 2 x combo Gigabit SFP; Вага: 3.45 кг;

Cisco SB SF220-24

код товару: SF220-24-K9-EU

Тип: Комутатор; Порти: 2 x combo Gigabit SFP, 24 x 10/100 Fast Ethernet; Вага: 2600 г;

Cisco SPA303-G2

код товару: SPA303-G2

3750 грн*
Де купити

Трубка: дротова; Тип: IP-телефон; Кількість ліній: 3; Інтерфейси підключення: Ethernet (RJ-45); Аудіокодеки: G.722, G.726, G.729, G.711; Колір: сірий;

Cisco ISR 4321 Sec bundle w/SEC license

код товару: ISR4321-SEC/K9

95850 грн*
Де купити

Режими роботи: маршрутизатор; Захист інформації: ACL, SSHv2; Особливості: Пам'ять, Слоти розширення, Підтримка нового голосового процесора;

Cisco SB SF220-48

код товару: SF220-48-K9-EU

Тип: Комутатор; Порти: 2 x combo Gigabit SFP, 48 x 10/100; Вага: 2980 г;