Продукція Crumpler

Crumpler Mighty Geek Backpack

Рюкзак Crumpler Mighty Geek Backpack для MB PRO 15" має натсупні особливості:

• 3 передніх кишені з блискавкою для аксесуарів, вбудований відсік для ноутбука із застібкою на липучці, нижній відсік на блискавці для фото обладнання, аксесуарів або для одягу чи взуття.

• Еластичні бічні кишені з сітки для аксесуарів,

• Посилене та водонепроникне дно з матовою брезентовою стрічкою, втулка з вбудованим вушком для світлодіодного ліхтарика "Mr. Spot" (постачається окремо: Mr. Spot)

Моделі
loading Чорний 15" чорний 2499 грн* Перейти
loading Синій 15" синій 2499 грн* Перейти

Crumpler Shuttle Delight Business Case 15''

Shuttle Delight Business Case 15'' - це високоякісна сумка із стильним зовнішнім виглядом і з широким асортиментом усередині. Сумка має відділ для 15-дюймового ноутбука та додаткові зовнішні і внутрішні кишені для аксесуарів. Особливості: регульовані плечові ремені, м'яка ручка, металева застібка, можливість приєднаняння до валізи. Модель представлена у різних кольорах.

Моделі
loading Black 15" чорний 1579 грн* Перейти
loading White grey 15" світло-сірий 1579 грн* Перейти

Crumpler Shuttle Delight Backpack 15"

Shuttle Delight Backpack 15" - мінімалістський зовнішній вигляд із широким асортиментом усередині. Рюкзак має відділ для 15-дюймового ноутбука та додаткові кишені для аксесуарів. Наявні додаткові внутрішні кишені, у тому числі прихована кишеня для важливих предметів. Особливості: регульовані плечові ремені, м'яка ручка на верхній і задній стороні з підкладкою, металева застібка. Модель представлена у різних кольорах.

Моделі
loading Black 15" чорний, темно-сірий 2949 грн* Перейти
loading White grey 15" світло-сірий 2949 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Cube XS

Сумка The Flying Duck Camera Cube XS від Crumpler виготовлена із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних і системних камер. Вона чудово підійде для зберігання та транспортування фотокамер із 50мм лінзою та аксесуарів до неї (таких, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Сумка має застібку на блискавці, внутрішню кишеню, зручний плечовий ремінь. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Чорний сумка, Бокс чорний 949 грн* Перейти
loading Темно-синій сумка, Бокс синій 949 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Sling 4000

Сумка The Flying Duck Camera Sling 4000 від Crumpler виготовлена із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних, системних камер і дзеркальних камер. Вона чудово підійде для зберігання та транспортування не тільки фотокамери, а й додаткового об'єктиву та аксесуарів до камери (таких, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Сумка має застібку на блискавці, внутрішню кишеню, зручний плечовий ремінь. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Темно-синій сумка синій 1349 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Half Backpack

Рюкзак The Flying Duck Camera Half Backpack від Crumpler виготовлено із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних, системних камер і дзеркальних камер. Рюкзак вміщує: фотокамеру, додатковий об'єктив, планшетний ПК, персональні речі та різні аксесуари до камери (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Рюкзак має застібку, внутрішні кишені, зовнішню кишеню, зручні плечові ремінці, ручку для перенесення. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Чорний рюкзак чорний 1499 грн* Перейти
loading Темно-синій рюкзак синій 1299 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Full Backpack

Рюкзак The Flying Duck Camera Full Backpack від Crumpler виготовлено із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних, системних камер і дзеркальних камер. Рюкзак вміщує: фотокамеру, зміну основну, декілька додадткових об'єктив, ноутбук із діаганалю 15" (MacBook Pro), фотоспалах, персональні речі та різні аксесуари до камери (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Рюкзак має застібку, внутрішні кишені, зовнішні кишені, зручні плечові ремінці, ручку для перенесення. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Темно-синій рюкзак синій 2399 грн* Перейти
loading Чорний рюкзак чорний 2399 грн* Перейти

Crumpler The Pearler

Рюкзак The Pearler від Crumpler виготовлено із ріп-стоп нейлону і призначена для зберігання та транспортування фотокамери, додаткового об'єкту, персональних речей та різних аксесуарів до камери (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Рюкзак оснащено спеціальними застібками для збільшення об'єму, зовнішні кишені, зручні плечові ремінці, що регулюються, ручку для перенесення. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Синій із сріблястим рюкзак синій, сріблястий 1699 грн* Перейти

Crumpler The Base Park

Високоякісний рюкзак The Base Park від Crumpler вміщую все необхідне: дзеркальну фотокамеру із об'єктивом середнього розміру, запасний об'єктив, фотоспалах, та інші фото-аксесуари (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Є відсік для ноутбуку із діагоналлю 15" (MacBook Pro) та планшету 9.7" (iPad). У головному відсіку можна зберігати усі необхідні персональні речі. Є ручка для перенесения, плечові ремінці, що регулюються, та безліч зовнішніх кишень. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Коричневий рюкзак коричневий 4235 грн* Перейти

Crumpler Backpack Waist Belt M

код товару: BPWB-M-001

929 грн*

Призначення: для аксесуарів; Тип: ремені; Матеріал: поліестер; Відділення для особистих речей: є; Габарити (ВхШхГ): 1050-1450;

Crumpler The Geek Deluxe 13", Matte black

код товару: TGKD13-010

999 грн*

Тип: сумка; Максимальный размер: 13"; Материал: нейлон; Защитные функции: захист від води; Особенности: ремені для фіксації ноутбука;

Crumpler The Geek 13"

Чохол The Geek 13" від Crumpler - це надійний і стильний чохол-рукав для Вашого ноутбука (наприклад, для MacBook Air 13", MacBook Pro 13", Lenovo IdealPad, Samsung Series9). Окрім основного відділення для ноутбука, чохол має 7 відкритих зовнішніх кишень: 5 з однієї сторони (для планшету, мобільного телефону, аксесуарів, особистих речей) і ще 2 - з іншої. Доступні різні кольори.

Моделі
loading TGK13-007 13" темно-синій 499 грн* Перейти
loading TGK13-009 13" сірий 699 грн* Перейти

Crumpler The Geek Deluxe 13"

Сумка The Geek Deluxe 13" від Crumpler оснащено спереду трьома повністю закритими кишенями для зберігання речей, включаючи кишеню для iPad Mini. Головний відсік та всі кишені на передній панелі - із застібкою-блискавковою. У чохол можна покласти ноутбук із діагоналлю 13" (наприклад, Mac Book Pro). Завдяки надійним і м'яким ручкам сумку зручно носити у руці. Доступні різні кольори. 

Моделі
loading Dark denim 13" темно-синій 789 грн* Перейти
loading Black 13" чорний 789 грн* Перейти
loading White grey 13" сірий 1599 грн* Перейти

Crumpler The Geek Laptop Sleeve 13"

Чохол The Geek Laptop Sleeve 13"від Crumpler - це надійний і стильний чохол-рукав для Вашого ноутбука (наприклад, для MacBook Air 13", MacBook Pro 13", Lenovo IdealPad, Samsung Series9). Чохол обладнано надійною та міцною застібкою. Розміри: 34.5 x 24 x 2 см. Доступні різні кольори.

Моделі
loading Dark denim 13" синій, сірий 499 грн* Перейти