Продукція Crumpler

Crumpler Shuttle Delight Business Case 15''

Shuttle Delight Business Case 15'' - це високоякісна сумка із стильним зовнішнім виглядом і з широким асортиментом усередині. Сумка має відділ для 15-дюймового ноутбука та додаткові зовнішні і внутрішні кишені для аксесуарів. Особливості: регульовані плечові ремені, м'яка ручка, металева застібка, можливість приєднаняння до валізи. Модель представлена у різних кольорах.

Моделі
loading Black 15" чорний 2299 грн* Перейти
loading White grey 15" світло-сірий 2299 грн* Перейти

Crumpler Shuttle Delight Backpack 15"

Shuttle Delight Backpack 15" - мінімалістський зовнішній вигляд із широким асортиментом усередині. Рюкзак має відділ для 15-дюймового ноутбука та додаткові кишені для аксесуарів. Наявні додаткові внутрішні кишені, у тому числі прихована кишеня для важливих предметів. Особливості: регульовані плечові ремені, м'яка ручка на верхній і задній стороні з підкладкою, металева застібка. Модель представлена у різних кольорах.

Моделі
loading Black 15" чорний, темно-сірий 2949 грн* Перейти
loading White grey 15" світло-сірий 2949 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Cube XS

Сумка The Flying Duck Camera Cube XS від Crumpler виготовлена із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних і системних камер. Вона чудово підійде для зберігання та транспортування фотокамер із 50мм лінзою та аксесуарів до неї (таких, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Сумка має застібку на блискавці, внутрішню кишеню, зручний плечовий ремінь. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Чорний сумка, Бокс чорний 949 грн* Перейти
loading Темно-синій сумка, Бокс синій 949 грн* Перейти

Crumpler The Flying Duck Camera Sling 4000

Сумка The Flying Duck Camera Sling 4000 від Crumpler виготовлена із ріп-стоп нейлону і призначена для бездзеркальних, системних камер і дзеркальних камер. Вона чудово підійде для зберігання та транспортування не тільки фотокамери, а й додаткового об'єктиву та аксесуарів до камери (таких, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Сумка має застібку на блискавці, внутрішню кишеню, зручний плечовий ремінь. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Темно-синій сумка синій 1349 грн* Перейти

Crumpler Truckster

Високоякісний рюкзак Truckster від Crumpler чорного кольору із поліестеру вміщую все необхідне: дзеркальну фотокамеру із об'єктивом середнього розміру, запасний об'єктив, фотоспалах, та інші фото-аксесуари (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Є відсік для ноутбуку із діагоналлю 15" (MacBook Pro) та планшету 9.7" (iPad). У головному відсіку можна зберігати усі необхідні персональні речі. Є ручка для перенесения, плечові ремінці, що регулюються, та безліч зовнішніх кишень.

Моделі
loading Чорний рюкзак чорний 5500 грн* Перейти

Crumpler The Base Park

Високоякісний рюкзак The Base Park від Crumpler вміщую все необхідне: дзеркальну фотокамеру із об'єктивом середнього розміру, запасний об'єктив, фотоспалах, та інші фото-аксесуари (такі, як картка пам'яті, кабель для підзарядки, ремінь для перенесення фотокамери та ін.). Є відсік для ноутбуку із діагоналлю 15" (MacBook Pro) та планшету 9.7" (iPad). У головному відсіку можна зберігати усі необхідні персональні речі. Є ручка для перенесения, плечові ремінці, що регулюються, та безліч зовнішніх кишень. Постачається в декількох колірних варіантах.

Моделі
loading Коричневий рюкзак коричневий 4979 грн* Перейти

Crumpler Backpack Waist Belt M

код товару: BPWB-M-001

929 грн*

Призначення: для аксесуарів; Тип: ремені; Матеріал: поліестер; Відділення для особистих речей: є; Габарити (ВхШхГ): 1050-1450;

Crumpler The Geek Deluxe 13", Matte black

код товару: TGKD13-010

1599 грн*

Тип: сумка; Максимальный размер: 13"; Материал: нейлон; Защитные функции: захист від води; Особенности: ремені для фіксації ноутбука;

Crumpler Light Delight Hipster Sling 4000

Назначение: для фотоаппаратов, для аксессуаров; Тип: сумка; Размер отделения для камеры (объектива): 145 х 210 x 90 мм; Внешних отделений: 1 шт; Материал: неопрен; Съемные перегородки: есть; Габариты (ВxШxГ): 180 х 235 x 125 мм; Вес: 426 г; Поставляется сумка в нескольких цветовых решениях: черном, сером и синем.

Моделі
loading Platinum сумка світло-сірий 769 грн* Перейти

Crumpler Base Layer 13" Laptop

Crumpler Base Layer 13" Laptop - найкращий неопреновий чохол-рукав для вашого ноутбука 13". Дощ та інші спонтанні бризки не завадять, тому що ці краплі води будуть рухатися відразу у сторони, завдяки спеціальному покриттю Moses Effect. Міцні металеві блискавки будуть зберігати Ваш гаджет у безпеці, а внутрішнє покриття захистить від подряпин. Особливості: дуже м'який неопрен, водо- і пилозахисний; застібка на блискавці.

Моделі
loading Black 13" чорний 929 грн* Перейти

Crumpler Base Layer 15" Laptop

Crumpler Base Layer 15" Laptop - найкращий неопреновий чохол-рукав для вашого ноутбука 15". Дощ та інші спонтанні бризки не завадять, тому що ці краплі води будуть рухатися відразу у сторони, завдяки спеціальному покриттю Moses Effect. Міцні металеві блискавки будуть зберігати Ваш гаджет у безпеці, а внутрішнє покриття захистить від подряпин. Особливості: дуже м'який неопрен, водо- і пилозахисний; застібка на блискавці.

Моделі
loading Black 15" чорний 1049 грн* Перейти

Crumpler The Geek 13"

Чохол The Geek 13" від Crumpler - це надійний і стильний чохол-рукав для Вашого ноутбука (наприклад, для MacBook Air 13", MacBook Pro 13", Lenovo IdealPad, Samsung Series9). Окрім основного відділення для ноутбука, чохол має 7 відкритих зовнішніх кишень: 5 з однієї сторони (для планшету, мобільного телефону, аксесуарів, особистих речей) і ще 2 - з іншої. Доступні різні кольори.

Моделі
loading TGK13-007 13" темно-синій 699 грн* Перейти
loading TGK13-009 13" сірий 699 грн* Перейти

Crumpler The Geek Deluxe 13"

Сумка The Geek Deluxe 13" від Crumpler оснащено спереду трьома повністю закритими кишенями для зберігання речей, включаючи кишеню для iPad Mini. Головний відсік та всі кишені на передній панелі - із застібкою-блискавковою. У чохол можна покласти ноутбук із діагоналлю 13" (наприклад, Mac Book Pro). Завдяки надійним і м'яким ручкам сумку зручно носити у руці. Доступні різні кольори. 

Моделі
loading Dark denim 13" темно-синій 1599 грн* Перейти
loading Black 13" чорний 1279 грн* Перейти
loading White grey 13" сірий 1599 грн* Перейти

Crumpler The Geek Elite 13"

Чохол The Geek Elite 13" від Crumpler оснащено спереду повністю закритими кишенями для зберігання речей, включаючи кишеню для iPad Mini. Головний відсік та всі кишені на передній панелі - із застібкою-блискавковою. У чохол можна покласти ноутбук із діагоналлю 13" Laptop (наприклад, Mac Book Pro) та планшет 7.9" (наприклад, iPad Mini). Доступні різні кольори.

Моделі
loading Black 13" чорний 1279 грн* Перейти

Crumpler The Geek Supreme 13"

The Geek Supreme 13" - надійний, стильний і багатофункціональні чохол-рукав. Основне відділення застібці-блискавці призначене для ноутбука із діагоналлю 13" (наприклад, MacBook Pro 13" чи MacBook Air 13"). На передній панелі чохол має 5 додаткових кишень відкритого типу: для смартфону, для планшету (наприклад, iPad mini), для аксесуарів чи особистих речей. окрім цього, на задній панелі є відділення для документів формату А4 так кишеня для ручки чи олівця. Чохол-рукав виготовлено із поліестеру, матеріал - водовідштовхуючий. Модель представлена у різних кольорах.

Моделі
loading Black anthracite 13" чорний 799 грн* Перейти

Crumpler Shuttle Delight iPad Sling

Shuttle Delight iPad Sling - це стильная і надійна сумка із спеціальною кишенею для транспортування Вашого планшету (iPad). Також усередині є великий відсік для власних речей і невелика кишеня для аксесуарів. На задній панелі є кишеня на застібці. Плечовий ремінь регулюється. Модель представлена у різних кольорах.

Моделі
loading Black чорний 1525 грн* Перейти