Продукція Danfoss

Danfoss Клапан RA-N 20 термостатичний, вх. 3/4"- вих. 3/4", прямий

код товару: 013G0016

730 грн*

Клапан RA-N призначений для застосування в двотрубних насосних системах водяного опалення з трубопроводами з міді або нержавіючої сталі. Для з'єднання штуцера клапана з трубопроводом потрібні спеціальні обтискні інструменти.

Danfoss Клапан RLV-KS Н-подібний, вх. 1/2"- вих. 3/4", прямий, нікель

код товару: 003L0220

621 грн*

Клапан запірно-приєднувальний RLV-KS призначений для підключення до трубопроводів двотрубних горизонтальних систем опалення, опалювальних приладів з нижніми приєднувальними штуцерами при їх міжосьовій відстані 50 мм. RLV-KS не підходить для приєднання  до нього спускного крана.

Danfoss Клапан RLV-KS Н-подібний, вх. 1/2"- вих. 3/4", кутовий, нікель

код товару: 003L0222

621 грн*

Н-образні запірні клапани RLV-KS призначені для підключення опалювальних приладів з нижнім розташуванням приєднувальних штуцерів з міжосьовим відстанню 50 мм до розвідних трубопроводів горизонтальних двотрубних систем опалення.

Danfoss Клапан RLV-S запірний, вх. 1/2"- вих. 1/2", прямий, нікель

код товару: 003L0124

249 грн*

За допомогою блокувального клапана типу RLV-S кожен радіатор може бути відключений індивідуально, щоб забезпечити безвідмовне технічне обслуговування або ремонт, не зачіпаючи інші радіатори в системі.

Danfoss Клапан RLV-S запірний, вх. 1/2"- вих. 1/2", кутовий, нікель

код товару: 003L0123

249 грн*

За допомогою блокувального клапану типу RLV-S кожен радіатор може бути відключений індивідуально, щоб забезпечити безвідмовне технічне обслуговування або ремонт, не зачіпаючи інші радіатори в системі.

Danfoss Кутовий адаптер для термостатичних елементів RA, різьба М30 х 1.5

код товару: 013G1360

316 грн*

Кутовий адаптер Danfoss  для термостатичних елементів RA. Підключення за допомогою  різьблення М30 х 1.5. < P>

Danfoss Термоголовка RAW-K 5030, вбудований датчик температури, різьба М30 х 1.5, біла

код товару: 013G5030

402 грн*

Термостатичні елементи типу RAW-K можна встановлювати на клапани з приєднувальним різьбленням М30х1,5 фірм MNG, Heimeier і Oventrop, змонтованих в радіатори Diatherm, Kermi, Korado, Purmo, Rettig, Radson, Demrad, Stelrad.

Danfoss Термоголовка RA 5062, дистанційного керування, довжина кабелю 2м, датчик температури, біла

код товару: 013G5062

2186 грн*

Термостатичні елементи серії RTR 7000 — пристрої автоматичного регулювання температури, призначені для комплектації радіаторних терморегуляторів типу RTR. Радіаторний терморегулятор є пропорційний регулятор температури повітря прямої дії з малою зоною пропорційності, якими в даний час оснащуються системи опалення будівель різного призначення.
З захистом системи опалення від замерзання.

Danfoss Кабель нагрівальний DEVIsafe 20T

Двожильний нагрівальний кабель із суцільним екраном, забезпечений жорсткою вогнетривкою зовнішньою оболонкою з ПВХ з захистом від ультрафіолетового випромінювання. Зимова захист покрівель, зливостоків дахів, захист від бурульок, запобігання обмерзанню відкритих майданчиків.

Моделі
loading 140F1288 3895 Вт 194 м 15883 грн* Немає пропозицій
loading 140F1287 3385 Вт 170 м 14510 грн* Немає пропозицій
loading 140F1285 2685 Вт 135 м 12014 грн* Немає пропозицій
loading 140F1286 3025 Вт 152 м 13071 грн* Немає пропозицій
loading 140F1284 2360 Вт 118 м 10562 грн* Немає пропозицій
Показать все ›

Danfoss Комплект термостатичний RAS-CK + RLV-KS 1/2", кутовий

код товару: 013G5276

769 грн*

Комплекти, що складаються з прямого або кутового Н-образного запірного клапана RLV-KS і термостатичного елемента RAS-CK застосовують для обв'язки радіаторів з нижнім підключенням в двотрубних системах водяного опалення індивідуальних квартир, котеджів, невеликих комерційних будівель і т.п. Термостатичні елементи RAS-CK мають налаштування на захист теплоносія від замерзання і можливість обмеження або блокування температурної налаштування. Діапазон температурного налаштування від 8 до 28°С. Запірні клапани RLV-KS призначені для підключення радіаторів з нижнім розміщенням приєднувальних штуцерів з міжосьовою відстанню 50 мм до трубопроводів горизонтальних двотрубних систем. За допомогою RLV-KS можна відключати радіатор для його демонтажу або технічного обслуговування без зливання води з усієї системи опалення.

Danfoss Комплект термостатичний RAS-CK+RLV-KS 1/2", прямий

код товару: 013G5275

769 грн*

Комплект радіаторного терморегулятора  Danfoss 013G5275 повністю закриває потребу в елементах для підключення радіатора. Складається такий комплект для підключення радіатора Danfoss з:

  • подвійного запірного клапана RLV-KS
  • термостатичної головки RAS-CК

Даний комплект    Danfoss RAS-CК + RLV-KS  має пряме нижнє підключення до двотрубної системі опалення і Н-подібний зворотний клапан. Може застосовуватися з радіаторами з уже вбудованим термостатичним клапаном і міжосьовим відстанню штуцера 50 мм. 

Danfoss Комплект термостатичний RAS-C2 + RA-N + RLV-S 1/2", кутовий

код товару: 013G2219

769 грн*

Даний комплект застосовується для встановлення на радіатори, підключені до двотрубної системи опалення. Підходить для бокового підключення. Завдяки даному терморегулятору можна встановити різну температуру в різних приміщеннях. Наприклад, в спальні, прохолодніше, ніж в ванній кімнаті. Встановивши різні температурні режими в кімнатах, створюється більш сприятливий мікроклімат для мешкання сім'ї. Температуру в приміщенні можливо регулювати в межах від 8 до 28° С. Регулювальний і запірний клапан оснащені додатковим гумовим ущільненням.

Danfoss Терморегулятор Devi DEVIreg 316, DIN 16A

код товару: 140F1075

3492 грн*

DIN DEVIreg 316 застосовується для віддаленого управління такими опціями, як: контроль танення снігу на грунті, захист поверхні покрівлі від обледеніння, технологічний підігрів і кондиціонування даху.

Danfoss Комплект термостатичний RAS-C + RLV-KS 1/2", кутовий

код товару: 013G5278

769 грн*

Комплект термостатичний Danfoss RAS-C + RLV-KS ½ -комплект застосовується для установки на радіатори, підключені до двотрубної системі опалення. В комплект входять: Запірний клапан RLV-KS, Термоголовка RAS-CK. Клапан Н-подібної форми розроблений для нижнього підключення до двотрубної горизонтальної опалювальній системі, міжосьова відстань у труб яке становить 50 мм. Підключення до радіатора - R 1/2" ;. Має захист від заморозки. Запірний клапан RLV-KS застосовується для відключення радіатора від опалювальної мережі для демонтажу або обслуговування без зливу теплоносія з усієї системи. Термоголовка RAS-CK використовується для підтримки постійної заданої температури в приміщенні, не допускаючи його перегріву. Завдяки даному терморегулятора можна встановлювати різну температуру в різних приміщеннях. Температуру в приміщенні можна регулювати в межах від 8 до 28 °С.

Danfoss Комплект термостатичний RAS-C + RLV-KS 1/2", прямий

код товару: 013G5277

769 грн*

Комплект термостатичний Danfoss RAS-C + RLV-KS ½ -комплект застосовується для установки на радіатори, підключені до двотрубної системі опалення. В комплект входять: Запірний клапан RLV-KS, Термоголовка RAS-CK. Клапан Н-образної форми розроблений для нижнього підключення до двотрубної горизонтальної опалювальної системи, міжосьова відстань у труб яке становить 50 мм. Підключення до радіатора - R 1/2". Має захист від заморозки. Запірний клапан RLV-KS застосовується для відключення радіатора від опалювальної мережі для демонтажу або обслуговування без зливу теплоносія з усієї системи. Термоголовка RAS-CK використовується для підтримки постійної заданої температури в приміщенні, не допускаючи його перегріву. Завдяки даному терморегулятора можна встановлювати різну температуру в різних приміщеннях. Температуру в приміщенні можна регулювати в межах від 8 до 28 °С.

Danfoss Комплект термостатичний RAS-C + RA-FN + RLV-S 1/2", кутовий

код товару: 013G5253

727 грн*

Комплекти, що складаються з термостатичного елемента RAS-C і прямих або кутових клапанів RA-FN і RLV-S, застосовують для обв'язки радіаторів з боковим підключенням в невеликих двотрубних системах водяного опалення (котеджі, квартири, невеликі комерційні будівлі тощо .), в яких немає необхідності в тонкому балансуванні.
Термостатичний елемент RAS-C має налаштування на захист від замерзання теплоносія і можливість обмеження або блокування температурного налаштування. Діапазон температурного налаштування від 8 до 28 ° С. Клапан RA-FN не має функції попереднього налаштування пропускної спроможності. Корпус клапана виготовляють з латуні та покривають зовнішню поверхню нікелем. Клапан RA-FN має захисний ковпачок сірого кольору. До установки термостатичного елемента (в період будівельно-монтажних робіт) температуру в приміщенні можна регулювати вручну за його допомогою.

Danfoss Комплект термостатичний RAS-C + RA-FN + RLV-S 1/2 ", прямий

код товару: 013G5254

727 грн*

Комплекти, що складаються з термостатичного елемента RAS-C і прямих або кутових клапанів RA-FN і RLV-S, застосовують для обв'язки радіаторів з боковим підключенням в невеликих двотрубних системах водяного опалення (котеджі, квартири, невеликі комерційні будівлі тощо .), в яких немає необхідності в тонкому балансуванні.
Термостатичний елемент RAS-C має налаштування на захист від замерзання теплоносія і можливість обмеження або блокування температурного налаштування. Діапазон температурного налаштування від 8 до 28 ° С. Клапан RA-FN не має функції попереднього налаштування пропускної спроможності. Корпус клапана виготовляють з латуні та покривають зовнішню поверхню нікелем. Клапан RA-FN має захисний ковпачок сірого кольору. До установки термостатичного елемента (в період будівельно-монтажних робіт) температуру в приміщенні можна регулювати вручну за його допомогою.

Danfoss Комплект термостатичний RAE + RA-N + RLV-S 1/2", кутовий

код товару: 013G5173

769 грн*

Елементи термостатичні типу RAE є пропорційними регуляторами температури з малою зоною пропорційності та призначені для установки на клапани Danfoss series RA. Термостатичні елементи оснащені пристроями захисту системи опалення від замерзання, обмеження або блокування встановленого діапазону температур.
Клапани, регулюючі типу RA-N призначені для застосування в двохтрубних насосних системах водяного опалення в будинках з індивідуальним джерелом тепла, максимальний робочий тиск для клапанів RA-N становить 6 бар. Клапан оснащений вбудованим пристроєм для попередньої (монтажной) настройки пропускної здатності. Клапани запорні типу RLV-S призначені для відключення окремого опалювального приладу для його демонтажу або технічного обслуговування без випаровування всієї системи.

Danfoss Комплект термостатичний RAE + RA-N + RLV-S 1/2", прямий

код товару: 013G5174

769 грн*

Клапани, регулюючі типу RA-N призначені для застосування в двохтрубних насосних системах водяного опалення в будинках з індивідуальним джерелом тепла, максимальне робоче давление для клапанів RA-N становить 6 бар. Клапан, регулюючий тип RA-N, встановлюється на подающем відсіку отопительного приладу. Клапан оснащений вбудованим пристроєм для попередньої (монтажной) настройки пропускної здатності. Клапани запорні типу RLV-S призначені для відключення окремого опалювального приладу для його демонтажу або технічного обслуговування без випаровування всієї системи.

Danfoss Кабель нагрівальний Veria Flexicable 20, 2х жильний, 6.2кв.м, 970W, 50м, 230V

код товару: 189B2008

3838 грн*

Veria Flexicable 20 має тривалу пропускну здатність в 20 Вт на метр, що дозволяє досягти потужності нагріву, здатної обігріти навіть найбільш складні області, як засклені лоджії/балкони, незаізольовані підвали і т.д. Двожильний кабель може бути встановлений безпосередньо на нижній шар (основа). Найпростіший спосіб зафіксувати його за допомогою двосторонньої стрічки VeriaFix або аналогічної, хоча він може також бути укріплений за допомогою клейового пістолета. Нагрівальний кабель обладнаний покритим міддю екраном (щитом), який за допомогою термостата з'єднаний з заземленням вашої електропроводки. Якщо несподівано станеться розрив кабелю, то вбудоване щитове (екранне) з'єднання негайно вимкне систему без жодного ризику для людей або тварин.

Danfoss Комплект термостатичний RA-FN + RAS-C2 1/2", кутовий

код товару: 013G5143

470 грн*

Комплект термостатичний Danfoss RA-FN + RAS-C2 1/2", складається з терморегулятора RA-FN в комплекті з термостатичним елементом RAS-C2, що застосовується в двотрубних системах опалення (котеджів, кафе, квартир), в яких немає необхідності в тонкій балансировці.
RAS-C2 - автоматичний регулятор температури прямого безперервного дії з малою зоною пропорційності (Хр), що працює без допоміжної енергії. Термостатичний елемент RAS-C2 має діапазон температурної настройки від 8 до 28 ° С, налаштування на захист теплоносія від замерзання та можливість повного перекриття потоку через клапан.

Danfoss Кабель нагрівальний Veria Flexicable 20, 2х жильний, 5.0кв.м, 850W, 40м, 230V

код товару: 189B2006

3350 грн*

Veria Flexicable 20 має тривалу пропускну здатність в 20 Вт на метр, що дозволяє досягти потужності нагріву, здатної обігріти навіть найбільш складні області, як засклені лоджії/балкони, незаізольовані підвали і т.д. Двожильний кабель може бути встановлений безпосередньо на нижній шар (основа). Найпростіший спосіб зафіксувати його за допомогою двосторонньої стрічки VeriaFix або аналогічної, хоча він може також бути укріплений за допомогою клейового пістолета. Нагрівальний кабель обладнаний покритим міддю екраном (щитом), який за допомогою термостата з'єднаний з заземленням вашої електропроводки. Якщо несподівано станеться розрив кабелю, то вбудоване щитове (екранне) з'єднання негайно вимкне систему без жодного ризику для людей або тварин.

Danfoss Комплект термостатичний RA-FN + RAS-C2 1/2 , прямий

код товару: 013G5142

470 грн*

Комплект термостатичний Danfoss RA-FN + RAS-C2 1/2", складається з терморегулятора RA-FN в комплекті з термостатичним елементом RAS-C2, застосовують в нерозгалужених двотрубних системах опалення (котеджі, кафе, квартири), в яких немає необхідності в тонкому балансуванні. 
RAS-C2 – автоматичний регулятор температури прямої безперервної дії з малою зоною пропорційності (Хр), що працює без допоміжної енергії. Термостатичний елемент RAS-C2 має діапазон температурного налаштування від 8 до 28 °С, налаштування на захист теплоносія від замерзання і можливість повного перекриття потоку через клапан.

Danfoss Кабель нагрівальний Veria Flexicable 20, 2х жильний, 4.0кв.м, 650W, 32м, 230V

код товару: 189B2004

2559 грн*

Veria Flexicable 20 має тривалу пропускну здатність в 20 Вт на метр, що дозволяє досягти потужності нагріву, здатної обігріти навіть найбільш складні області, як засклені лоджії/балкони, незаізольовані підвали і т.д. Двожильний кабель може бути встановлений безпосередньо на нижній шар (підстава). Найпростіший спосіб зафіксувати його за допомогою двосторонньої стрічки VeriaFix або аналогічної, хоча він може також бути укріплений за допомогою клейового пістолета. Нагрівальний кабель обладнаний покритим міддю екраном (щитом), який за допомогою термостата з'єднаний із заземленням вашої електропроводки. Якщо несподівано станеться розрив кабелю, то вбудоване щитове (екранне) з'єднання негайно вимкне систему без жодного ризику для людей або тварин.