• Digitus

Продукція Digitus

Digitus Рама 19" 1U для наборной патч-панели 48 портов, черная

код товару: DN-91424

1351 грн*

Тип: панель; Призначення: для шкафа;

Моделі
loading DK-1512-050/BL CAT 5e U-UTP 5 м Чорний 51 грн* Перейти
loading DK-1512-010/BL CAT 5e U-UTP 1 м Чорний 19 грн* Перейти
loading DK-1512-010/WH CAT 5e U-UTP 1 м Білий 19 грн* Перейти
loading DK-1512-010/Y CAT 5e U-UTP 1 м жовтий 19 грн* Перейти
loading DK-1512-010/B CAT 5e U-UTP 1 м синій 19 грн* Перейти
Показать все ›

Digitus Конектор RJ45 Cat.5e UTP, 100шт.

код товару: A-MO8/8SR

273 грн*

Digitus DVI-D dual link (AM/AM) 5m

код товару: AK-320101-050-S

399 грн*

Призначення: відео; Вид: кабель; Довжина: 5 м; .

Digitus AK-330107-100-S

код товару: AK-330107-100-S

699 грн*

Призначення: відео; Вид: кабель; .

Digitus DisplayPort to VGA

код товару: DB-340403-001-S

599 грн*

Призначення: перехідник, адаптер; Вид: кабель; Довжина: 150 см; .

Digitus USB 2.0 (AM/AF) 1.8m

код товару: AK-300200-018-S

49 грн*

Призначення: подовжувач; Вид: кабель; Довжина: 1.8 м; .

Digitus Коннектор RJ11 6P4C, 100шт.

код товару: A-MO6/4SF

139 грн*

Digitus LC/UPC-LC/UPC,50/125 OM3,duplex,1m

код товару: DK-2533-01/3

198 грн*

Digitus 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm

код товару: DN-81010

1011 грн*

Тип: модуль; Призначення: Для комутатора; Швидкість передачі: 1.25 Гбіт/с; Тип роз'єму: 1x LC Duplex; Дальність передачі: 550 м.

Моделі
loading DK-1531-030/BL CAT 5e SF-UTP 3 м Чорний 70 грн* Перейти
loading DK-1531-030/G CAT 5e SF-UTP 3 м зелений 70 грн* Перейти
loading DK-1531-050/B CAT 5e SF-UTP 5 м синій 99 грн* Перейти
loading DK-1531-030/B CAT 5e SF-UTP 3 м синій 70 грн* Перейти
loading DK-1531-010/B CAT 5e SF-UTP 1 м синій 37 грн* Перейти
Показать все ›

Digitus USB 2.0 (AM/AF) 10.0m

код товару: DA-73100-1

399 грн*

Призначення: подовжувач; Вид: кабель; Довжина: 10 м; .

Digitus USB 2.0 (AM/AF) 3.0m, white

код товару: AK-300200-030-E

65 грн*

Призначення: подовжувач; Вид: кабель; Довжина: 3 м; .

Digitus DisplayPort (AM/AM) 1m, black

код товару: AK-340103-010-S

199 грн*

Призначення: перехідник; Особливості: підтримка Full HD, поддерживает HDTV; Вид: кабель; Довжина: 1 м; .

Digitus DisplayPort (AM/AM) 2m, black

код товару: AK-340103-020-S

221 грн*

Призначення: перехідник; Вид: кабель; Довжина: 2 м; .

Digitus Оптический кабель (OS1) 12 волокон 9/125, 1м

код товару: DK-39121-U

26 грн*

Оптический кабель на 12 волокон, одномод 9/125 OS1

Digitus CAT 6A U-UTP, 305m, AWG 23/1, LSZH, голубой

код товару: DK-1613-A-VH-305

6096 грн*

Digitus LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM4,duplex

Волоконно-оптичні з'єднувальні кабелі фіолетового кольору (RAL 4003) з керамічними наконечниками. Конектор LC-SC. Клас волокна - OM4.

Digitus USB 2.0 (AM/microB) 1.8m

код товару: AK-300127-018-S

69 грн*

Призначення: кабель USB; Вид: кабель; Довжина: 1.8 м; .

Digitus USB Type-C connection cable, type C to A

код товару: DK-300136-010-S

299 грн*

Призначення: кабель USB; Вид: кабель; Довжина: 1 м; .

Digitus USB Type-C connection cable, type C to C

код товару: DK-300138-010-S

325 грн*

Призначення: кабель USB; Вид: кабель; Довжина: 1 м; .

Digitus SC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3 duplex 10m

код товару: DK-2522-10/3

469 грн*

Digitus DK-1644-020/BL-OD

код товару: DK-1644-020/BL-OD

76 грн*