• Einhell

Продукція Einhell

Einhell Мішки паперові для пилососа, 30л (5 шт)

код товару: 2351170

216 грн*
Де купити

Тип: набір мішків; Комплектація: комплект;

Einhell TС-SS 405 E

код товару: 4309040

3198 грн*
Де купити

Стаціонарна Пила-лобзик Einhell TC-SS 405 E призначена для складної, але при цьому точного розпилювання таких матеріалів як дерево, пластик, алюміній, скло або плексиглас, гіпс. Пристрій здуву стружки видаляє частинки стружки прямо перед направляючою шиною. Прозорий захист пильного диска лобзика Einhell TC-SS 405 E забезпечує оптимальну безпеку при роботі. Зручний робочий стіл можна налаштувати для різання під кутом аж до 45°.

Einhell TC-SY 600 S електричний

код товару: 4260015

1728 грн*
Де купити

Электрический краскопульт Einhell TC-SY 600 S являє собою ручну систему розпилення фарби для фарбування невеликих і середніх приміщень і адаптований для використання з розбавленими водою емалей, глазурі, грунтовок, безбарвних лаків, захисних автомобільних лаків, барвників і засобів для захисту деревини . Регулятор витрати фарби і регульоване сопло для вертикального, горизонтального та круглого струменя, дозволяють адаптувати краскопульт до різних завдань дозволяючи акуратно і точно проводити фарбувальні роботи

Einhell GH-KS 2440

код товару: 3430340

Садовий подрібнювач (шредер) Einhell GH-KS 2440 призначений для подрібнення гілок, рослин та інших відходів з Вашого саду. Потужний мотор подрібнювача з максимальною споживаною потужністю в 2400 Вт забезпечує обертання 2-х двосторонніх ножів з максимальною швидкістю 4500 об/хв забезпечуючи при цьому подрібнення гілок діаметром до 40 мм. Воронку садового подрібнювача Einhell GH-KS 2440 можна легко відкинути вниз для обслуговування і чищення ножів, при цьому ланцюг двигуна переривається для забезпечення максимальної безпеки роботи. Подрібнювач має малу вагу, ергономічний дизайн і зручні колеса для транспортування.

Einhell TC-SY 500 P електричний

код товару: 4260010

1392 грн*
Де купити

Електричний ручний краскопульт Einhell TC-SY 500 P являє собою ручну систему розпилення фарби для фарбування невеликих і середніх приміщень і адаптований для використання з розбавленою водою емалями, глазурю, грунтовкою, безбарвними лаками, автомобільними лаками, барвниками і засобів для захисту деревини . Регулятор витрати фарби і регульоване сопло для вертикального, горизонтального та круглого струменя, дозволяють адаптувати краскопульт до різних завдань, дозволяючи акуратно і точно проводити фарбувальні роботи.

Einhell TC-SY 400 P електричний

код товару: 4260005

1254 грн*
Де купити

Електричний ручний краскопульт Einhell TC-SY 400 P являє собою ручну систему розпилення фарби для фарбування невеликих і середніх приміщень і адаптований для використання з розбавленими водою емалей, глазурі, грунтовок, безбарвних лаків, захисних автомобільних лаків, барвників і засобів для захисту деревини . Регулятор витрати фарби і регульоване сопло для вертикального, горизонтального та круглого струменя, дозволяють адаптувати краскопульт до різних завдань дозволяючи акуратно і точно проводити фарбувальні роботи.

Einhell RT-RH 32 Кit електричний

код товару: 4258485

3180 грн*
Де купити

Новий перфоратор Einhell RT-RH 32 Kit серії Expert з пневматичним ударним механізмом є високоякісним потужним інструментом для експертів при виконанні різного виду робіт як в цеглі, так і з твердим бетоном з максимальним діаметром свердління Ø 32 мм і силою удару 3,5 Дж. Перфоратор оснащений SDS-Plus патроном і 3-ма режимами роботи, необхідними для універсального застосування: свердління, ударного свердління, довбання. Антивібраційна ручка дозволяє працювати, практично не відчуваючи вібрації. Перфоратор оснащений надійним алюмінієвим корпусом редуктора і пневматичним механізмом. Додаткова рукоятка перфоратора Einhell RT-RH 32 Kit з ребрами для надійної фіксації виключає небажане прокручування, а наявність запобіжної муфти, яка негайно реагує на будь-які раптові заклинювання свердла забезпечують додаткову безпеку під час роботи. Наявність в комплекті поставки 10 шт. свердел, 2 шт. долота і коронки дозволяє приступити до роботи відразу.

Einhell TE-BS 8540 E стрічкова

код товару: 4466230

1998 грн*
Де купити

Нова стрічкова шліфувальна машина Einhell TE-BS 8540 E серії Expert призначена для шліфування предметів з дерева, металу, пластмаси і подібних матеріалів з використанням шліфувальної стрічки. Вона володіє високою абразивною здатністю завдяки потужному двигуну в 850W і високій швидкості шліфувальної стрічки до 400 м/хв. За допомогою електронного контролю швидкості потужність шліфування стрічковою шліфувальною машини Einhell TE-BS 8540 E може бути скоригована в залежності від типу матеріалу, що обробляється. Шліфмашина оснащена ефективною системою пиловидалення. Ергономічна м'яка ручка, фіксується в 3-х положеннях, забезпечує додатковий комфорт і безпеку роботи.

Einhell TE-TC 620 U радіальний

код товару: 4301295

10008 грн*
Де купити

Радіальний плиткоріз TE-TC 620 U є надійною, високоякісною і потужною машиною для різання настінної плитки, плитки для підлоги швидко і точно за розміром. Його надійний двигун потужністю 900 Вт має достатню потужність для легкого обертання алмазного ріжучого диску діаметром 200 мм навіть в матеріалах, які важко обробляються . Надзвичайно довга довжина різання 620 мм дозволяє легко порізати навіть великі плитки. Для точного і швидкого різання TE-TC 620 U поставляється з механізмом нахилення двигуна, який може нахилятися від 0 ° до 45 ° і має напрямні з 6 - й підшипниками. Підрізання під кутом, двосторонні розрізи і поздовжні розрізи можуть виконуватися лише кількома рухами завдяки алюмінієвому обмежувача кута, який можна точно відрегулювати до градуса. Насос охолоджувальної рідини забезпечує не тільки оптимальне охолодження алмазного круга, а й роботу без пилу.

Einhell TE-VC 2230 SA

код товару: 2342363

4494 грн*
Де купити

CO пилосос TE-VC 2230 SA є високоякісним універсальним багатоцільовим пилососом, Ви можете використовувати його для сухого та вологого прибирання (засмоктування рідини), а також для роботи разом з електроінструментом. Його Bi-Turbo Eco двигун працює зі зниженим рівнем шуму, завдяки використанню найсучасніших компонентів, досягає високого рівня всмоктування і при цьому споживає на 50% менше енергії. 2х-смугова система для відпрацьованого повітря і охолодження двигуна чистим повітрям знижує навантаження на двигун. 30 літрів бак з нержавіючої сталі пропонує багато місця для широкого кола завдань з очищення в будинку чі майстерні.

Einhell CC-PO 1100/1E

код товару: 2093264

1998 грн*
Де купити

З зручною, потужною і надійною полирувально-шліфувальною машиною Einhell CC-PO -1100/1E, амбітні ентузіасти, які звикли робити все своїми руками, отримують зручний, потужний інструмент для полірування лакованих поверхонь машини, для шліфування дерев'яних, пластикових і металевих поверхонь. За допомогою електронного контролю швидкості потужність полірування або шліфування може бути скоригована в залежності від матеріалу. Додаткова рукоятка робить легкою і зручною роботу з полірувально-шліфувальною машиною Einhell CC-PO -1100/1E.

Einhell GC-EL 2500 E

код товару: 3433300

GC-EL 2500 E електричний садовий порохотяг є потужним інструментом і надійним помічником для садівників, які хочуть очистити свої доріжки і сад. Ви можете перемикати функцію всмоктування і нагнітання без використання будь-яких інструментів, отже, вона може бути скоригована дуже швидко до різних потреб. Електронний контроль швидкості дозволяє дозувати потужність всмоктування і видування. Два напрямних ролики забезпечують комфортне управління на доріжках та газоні на складному рельєфі місцевості.

Einhell TC-LD 25 лазерний

код товару: 2270075

1572 грн*
Де купити

Лазерний далекомір Einhell TC-LD 25 являє собою невеликий і зручний кишеньковий інструмент для виконання простих і точних вимірювань відстаней до 25 метрів. Цей далекомір дозволяє вимірювати відстані, а також розраховувати площу і об'єм. Простий вимір площ наприклад для розрахунку необхідної фарби, шпалер або кількості плитки, паркетної дошки. Інтерфейс для вимірювання має змінні параметри, що дозволяють вимірювати або від переднього, або від заднього краю. Функція min/max дозволяє проводити безперервні вимірювання. Завдяки м'якому корпусу лазерний далекомір зручний у використанні. Для безпеки існує функція безпеки: лазерний промінь активується тільки після повторного включення. Він автоматично відключається через три хвилини простою. Поставляється в практичній сумці.

Einhell TC-SD 3,6 Li аккумуляторная

код товару: 4513442

696 грн*
Де купити

Акумуляторна викрутка Einhell TC-SD 3,6 Li - побутовий ручний акумуляторний міні шуруповерт, застосовуваний для загвинчування і викручування саморізів. Акумуляторна дриль Einhell TC-SD 3,6 Li оснащена максимальним затягуючим моментом 3 Нм. Магнітний тримач біт забезпечує надійну фіксацію оснащення для роботи викрутки Einhell TC-SD 3,6 Li. Літій-іонні батареї позбавлені саморазряда і ефекту пам'яті. У базову комплектацію включені біти в кількості 6 шт.

Einhell TC-VC 1820 SA влажная/сухая уборка

код товару: 2342425

2388 грн*
Де купити

Тип пилососа: промисловий; Тип збирання: сухе, вологе; Споживана потужність: 1250 Вт; Потужність всмоктування: 18 кПа; Тип пилозбірника: змінний паперовий мішок; Обсяг пилозбірника: 20 л; Насадки: щілинна, Широкая; Живлення: мережа; Габарити (ВхШхГ): 326 x 323 x 460; Вага: 4.22 кг;

Einhell TC-AG 115, EX

код товару: 4430627

756 грн*
Де купити

Кутова шліфувальна машина Einhell TC-AG 115 EX - Максимально ефективно використовуйте легку (2.1 кг) шліфувальну машину EINHELL TC-AG 115 EX для виконання робіт з різання, шліфування, а також зачищення металу і каменю. Для гранично комфортного процесу експлуатації і поліпшення керованості передбачено присутність додаткової рукоятки зі спеціальним м'яким антивібраційним покриттям. Наявність повітряної системи охолодження, яка представлена ​​у вигляді вентиляційних отворів на корпусі, запобіжить перегрів пристрою при високих навантаженнях. Максимальний рівень безпеки в ході виконання робіт забезпечить особливий захисний кожух (клас захисту II).

Einhell TE-CS 165 циркулярна

код товару: 4331010

2304 грн*
Де купити

Циркулярна пила Einhell TE-CS 165 - ручна мережева циркулярка, що застосовується для поздовжнього і поперечного різу, прямого і під нахилом. Циркулярку Einhell TE-CS 165 можна застосовувати для якісної і акуратною різання таких видів деревини, як масиви натурального дерева, ДВП, ДСП, столярні плити. Пильна головка може бути нахилена до 45 градусів для виконання косого різу. Точність розпилювання забезпечують вказівний маркер, який вказує на лінію розрізу в 0 і 45 градусів і ширину пропилу, а також світлодіодне підсвічування робочої зони.

Einhell GC-EM 1030/1 електрична

код товару: 3400240

Газонокосарка електрична Einhell Classic GC-EM 1030/1 (3400240) потужний і високоякісний інструмент для людей, які люблять займатися своїм садом і дачною ділянкою. она призначена для невеликих територій середнього розміру, в результаті забезпечуючи рівний і чистий газон.

Особливістю Газонокосарки електричної Einhell Classic GC-EM 1030/1 (3400240) є сильна потужність мотора і досить високий крутний момент. У систему вбудований якісний запобіжник від вимикання. Ручки ергономічні і комфортні для тривалого застосування. А також присутнє центральне регулювання висоти скошування 3-го рівня, що досягає показників від 30 до 70 мм.

Для комфортної роботи і експлуатації вбудована ручка для перенесення. А корпус виготовлений з якісного і ударостійкого пластику. Для тривалості робочого процесу присутній кабельний затиск на рукоятці.

Einhell CC-BC 2 M

код товару: 1002211

Новий інтелектуальний зарядний пристрій Einhell CC-BC 2 M являє собою інтелектуальну мікропроцесорну систему з багатоступеневим циклом зарядки. Воно підходить для всіх стандартних батарей 6В мотоцикла / 12В автомобіля. Функція зарядки не шкодить акумулятора і продовжує термін служби батареї, особливо на сезонних автомобілях. Електронний захист проти перевантаження, короткого замикання і захистом від зворотної полярності запобігти пошкодженню зарядного пристрою Einhell CC-BC 2 M і акумулятора. Пристрій має захисний кожух від пилу і бризок води, повністю ізольовані клеми і вбудований кронштейн для настінного монтажу. Світлодіодний індикатор напруги батареї і індикатор стану заряду відображають поточний стан батареї.

Einhell TC-SY 700 S електричний

код товару: 4260020

2154 грн*
Де купити

Електричний краскопульт Einhell TC-SY 700 S являє собою напівстаціонарну ручну систему розпилення фарби для фарбування середніх і великих поверхонь і адаптований для використання з малярськими фарбами для приміщень, що містять розчинники і розбавляється водою емалей, глазурі, грунтовок, прозорих лаків, захисних автомобільних лаків, барвників і засобів для захисту деревини. Регулятор витрати фарби і регульоване сопло для вертикальної, горизонтальної та круглої струменя, дозволяють адаптувати краскопульт до різних завдань дозволяючи акуратно і точно проводити фарбувальні роботи.

Einhell TC-VC 1930 S влажная/сухая уборка

код товару: 2342188

2562 грн*
Де купити

Тип пилососа: промисловий; Тип збирання: сухе, вологе; Споживана потужність: 1500 Вт; Потужність всмоктування: 19 кПа; Тип пилозбірника: металевий контейнер; Обсяг пилозбірника: 30 л; Насадки: Широкая, для узких щелей, Соединительная насадка; Живлення: мережа; Габарити (ВхШхГ): 380 х 380 х 550; Вага: 5.6 кг;

Einhell TC-VC 1820 S влажная/сухая уборка

код товару: 2342167

1776 грн*
Де купити

Тип пилососа: промисловий; Тип збирання: сухе, вологе; Споживана потужність: 1250 Вт; Потужність всмоктування: 18 кПа; Тип пилозбірника: змінний паперовий мішок, металевий контейнер; Обсяг пилозбірника: 20 л; Насадки: Широкая, для узких щелей, Соединительная насадка; Габарити (ВхШхГ): 325 x 320 x 460; Вага: 4.7 кг;

Einhell TC-MS 2112 торева

код товару: 4300295

2502 грн*
Де купити

Оснащена високоякісним твердосплавним пильним диском TC-МС 2112 пила торцева призначена для виконання невеликого об'єму торцювальних робіт, в заготовках з дерева, ламінованих панелях і пластмаси. Високоякісний робочий стіл з литого алюмінію має точний механізм регулювання кута, який можна замкнути в різних положеннях. Вставка столу забезпечена шкалою для легкого зчитування ширини заготовки. Надійний затискний пристрій заготовки з обох сторін забезпечує точну роботу, пристрій контролю глибини різання дозволяє виконувати з легкістю складніші завдання. Пильний диск можна легко замінити завдяки блокуванню шпинделя. Мішок для тирси зберігає робоче місце в чистоті, а транспортувальна ручка забезпечує легке і безпечне транспортування.

Einhell TC-TC 618

код товару: 4301180

2010 грн*
Де купити

Плиткоріз TH-TC 618 - це компактний, легкий в транспортуванні помічник для різання настінних і підлогових плиток в точній відповідності з розмірами. Завдяки нахилу робочого столу і паралельному упору, він може виконувати розрізи по краях і точні поздовжні розрізи необмеженої довжини. Робочий стіл TH-TC 618 забезпечує надійну підтримку для направлення плитки. Алмазний відрізний диск працює в ванні з водою, яка не тільки безперервно охолоджує ріжучий диск, але і запобігає поширенню пилу. Кутовий упор забезпечує швидке і точне різання під кутом 45 °. Провід живлення можна безпечно і зручно укласти на вбудований тримач кабелю.