Продукція fischertechnik

fischertechnik Нитка для 3D принтера біла 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера біла 50 г.

249 грн*

Тип: Нитка; Колір: Білий; Матеріал: PLA ;

fischertechnik Нитка для 3D принтера жовта 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера жовта 50 г.

249 грн*

Спеціальна нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду (PLA) жовтого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нитка для 3D принтера зелена 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера зелена 50 г.

249 грн*

Спеціальна нитка (філамент) зеленого кольору призначена для 3D принтера. Нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik виготовлена з біополімерного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Філамент діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik. Високоякісний філамент забезпечить точну якість друку і відмінний результат.

fischertechnik Нитка для 3D принтера червона 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера червона 50 г.

249 грн*

Спеціальна нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik призначена для друку за допомогою 3D-принтера. Філамент червоного кольору, виготовлений із нетоксичного безпечного поліактиду, який під час друку і плавлення майже не має запаху. Нитка 1, 75 мм. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik. Точна якість друку і неймовірний результат готових виробів забезпечені завдяки ниткам для 3D принтера fischertechnik.

fischertechnik Нитка для 3D принтера прозора 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера прозора 50 г.

249 грн*

PLA-нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду прозорого кольору. Полілактид отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Нитка постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику, присутня злегка глянсова фактура. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нитка для 3D принтера срібна 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера срібна 50 г.

249 грн*

PLA-пластик для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із нетоксичного матеріалу – поліактиду (PLA) сірого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Німецький бренд рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нитка для 3D принтера синя 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера синя 50 г.

249 грн*

Філамент у вигляді нитки для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Видатковий матеріал для 3D-друку виготовлений із нешкідливого поліактиду. Під час плавлення і друку запах матеріалу ледве виражений. Нитка діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik.

fischertechnik Нитка для 3D принтера чорна 50 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера чорна 50 г.

249 грн*

Спеціальна нитка (філамент) чорного кольору – видатковий матеріал для 3D-принтера. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка виготовлена з біополімерного нетоксичного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Під час плавлення і друку запах нехарактерний, слабко виражений. Якісний видатковий матеріал забезпечить точність друку і відмінний результат.

fischertechnik Конструктор Гонщик

fischertechnik Конструктор Гонщик

499 грн*

Вид: конструктор; Тип гри: набір деталей, наземний транспорт, будівництво; Вікова група: від 7; Для дитини: для хлопчиків; Серія конструктора: Advanced; Кількість деталей: 50 шт; Матеріал: Пластик

fischertechnik Конструктор Глайдер

fischertechnik Конструктор Глайдер

499 грн*

Вид: конструктор; Тип гри: набір деталей, будівництво, повітряний транспорт; Вікова група: від 7; Для дитини: для дівчат, для хлопчиків; Серія конструктора: Advanced; Кількість деталей: 60 шт; Матеріал: Пластик

fischertechnik Конструктор Динаміка XS

fischertechnik Конструктор Динаміка XS

749 грн*

Уроки фізики – це просто і весело; все завдяки конструктору від німецького бренду fischertechnik – «Динаміка XS». Конструктор серії Profi призначений для дітей, віком від семи років. Складаючи моделі, діти в ігровій формі зможуть вивчити основні принципи динаміки руху, що неодмінно позитивно вплине на загальний кругозір дитини. Конструктори fischertechnik можна використовувати не просто як іграшки, але й як справжні навчальні матеріали. Процес складання моделей настільки захопливий, що до нього захочуть долучитися навіть дорослі. З 70-ти деталей у наборі можна побудувати три різні конструкції.

fischertechnik Конструктор Набір LED підсвічування

fischertechnik Конструктор Набір LED підсвічування

999 грн*

Кожен набір конструктора може стати ще цікавіше та яскравіше завдяки набору LED підсвічування німецького бренду fischertechnik. Комплект чудово доповнить будь-який набір сяянням LED лампочок. Набір містить блок для батарейки 9В (батарейка в комплект не входить). Набір постачається у фірмовій картонній упаковці, розміри якої: 23х15х6,5 см. У наборі є проста та доступна інструкція з правилами підключення лампочок, тому діти легко засвоять уроки з основ електротехніки.

fischertechnik Конструктор Динаміка S

fischertechnik Конструктор Динаміка S

1129 грн*

Розвиваючий конструктор «Динаміка S» від німецького бренду fischertechnik на 140 деталей рівня «Професіонал». Чітка та зрозуміла інструкція пропонує зібрати 3 моделі кулькових доріг: рухому смугу перешкод, звичайну смугу перешкод та смугу перешкод з двома шляхами. Кожна модель кулькових доріг має декілька поворотів та дзін у вигляді металевої трубки. Коли металева кулька проходить повз цю трубку – лунає дзвін. Розвиваючий конструктор постачається у надійній фірмовій коробці, її розміри – 32х23х8 см. Його деталі вироблені у чорних, червоних та зелених кольорах – чудові відтінки для стильного та цікавого набору. Елементи конструктора вироблені із якісної пластмаси, деталі міцні, поєднання надійне, складати кулькові дороги – велике задоволення! Спосіб поєднання деталей незвичайний: тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто поєднуються, та легко – роз’єднуються. Призначений для дітей від 7-ми років, але буде цікавий і дорослим також.

fischertechnik Коробка для зберігання конструктора

fischertechnik Коробка для зберігання конструктора

1299 грн*

Комплект спеціальних контейнерів допоможе організувати творчий процес. Набір спеціальних контейнерів створений для зберігання конструктора німецького виробника fischertechnik. Комплект постачається у картонній коробці (39х27х9 см.) в якій знаходиться фірмовий блакитний ящик із міцної пластмаси. На сторонах ящика великими літерами зображені логотипи німецького бренду. У якості кришки використовується велика конструкторська основа чорного кольору. Під кришкою ви знайдете 8 маленьких пластикових контейнерів сірого кольору та безліч перегородок для створення відсіків.

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XM

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XM

1399 грн*

Набір двигуна XM доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він відключить двигун під час високого навантаження або температури. Після того, як мотор охолоне, запобіжник самостійно відновиться, і двигун буде далі працювати. Компактні розміри двигуна поряд з високою продуктивністю дають великі можливості для юних винахідників. Він включає в себе зубчасті колеса, осі, блок для батарейки та інші деталі. Набір двигуна постачається у картонній упаковці, розмірами 23х15х6,5 см.

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XS

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XS

1399 грн*

Набір двигуна XS доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він відключить двигун під час високого навантаження або температури. Після того, як мотор охолоне, запобіжник самостійно відновиться, і двигун буде далі працювати. Компактні розміри двигуна поряд з високою продуктивністю дають великі можливості для юних винахідників. Він включає в себе зубчасті колеса, осі, блок для батарейки та інші деталі. Набір двигуна постачається у картонній упаковці, розмірами 23х15х6,5 см.

fischertechnik Конструктор Блок живлення

fischertechnik Конструктор Блок живлення

1899 грн*

Жоден інтерактивний конструктор німецького виробника fischertechnik не обійдеться без живлення. Звичайні батарейки недовговічні, а от блок живлення допоможе оживити ваші моделі надовго! Комплект постачається у невеликій фірмовій коробці, розміри якої 23х15х6,5 см. У наборі є спеціальний модуль для плавного регулювання двигунів, та роз’єми для підключення конструкторів.

fischertechnik Конструктор Акумулятор

fischertechnik Конструктор Акумулятор

1899 грн*

Вид: аксесуар для конструктора; Тип гри: будівництво; Для дитини: для дівчат, для хлопчиків; Серія конструктора: PLUS; Тип: акумулятор;

fischertechnik Конструктор Набір LED підсвічування і звуковий контролер

fischertechnik Конструктор Набір LED підсвічування і звуковий контролер

1899 грн*

Якщо ви хочете вдихнути більше енергії у ваші моделі – використовуйте набір «Звук та світло» німецького виробника fischertechnik! Комплект чудово доповнить будь-який набір конструкторів. Мерехтіння LED лампочок та різноманітні звуки доповнять та оживлять будь-який конструктор. Набір містить блок для батарейки 9В (батарейка в комплект не входить). Набір постачається у фірмовій картонній упаковці, розміри якої: 23х15х6,5 см.

fischertechnik Нитка для 3D принтера біла 500 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера біла 500 г.

1999 грн*

Спеціальна нитка (філамент) білого кольору призначена для 3D принтера. Нитка німецького виробника конструкторів Fishertechnik виготовлена з біополімерного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Філамент діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik. Високоякісний філамент забезпечить точну якість друку. У картонній коробці 500 г якісного білого філаменту. Такої кількості матеріалу достатньо для створення різноманітних виробів.

fischertechnik Нитка для 3D принтера синя 500 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера синя 500 г.

1999 грн*

PLA пластик для 3D принтера бренду fischertechnik - високоякісний пластик німецького виробника із стабільним діаметром нитки 1,75 мм, у вакуумній картонній упаковці. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – безпечного біорозкладного матеріалу. Полілактид отримують із кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Під час плавлення запах матеріалу слабко виражений, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику є злегка глянсова фактура. Колір нитки – блакитний, її вага – 500 г. 3D пластики у лінійці продуктів від Fischertechnik мають насичені та різноманітні кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нитка для 3D принтера срібна 500 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера срібна 500 г.

1999 грн*

Набір сріблястих ниток із поліактиду для 3D принтера – видатковий матеріал, який допоможе втілити найнеймовірніші прояви фантазії. Філамент діаметром 1, 75 мм, не містить токсичних шкідливих речовин; під час плавлення та друку не має різкого неприємного запаху. У наборі 500 г якісної нитки для 3D принтера. Такої кількості матеріалу достатньо для створення найрізноманітніших виробів. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik.

fischertechnik Нитка для 3D принтера прозора 500 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера прозора 500 г.

1999 грн*

Видатковий матеріал для 3D принтера у вигляді нитки з нешкідливого поліактиду забезпечить точний, якісний друк і відмінне виконання виробів. Нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik діаметром 1, 75 мм. Під час плавлення та друку вона не має різкого неприємного запаху. У наборі 500 г якісного прозорого філаменту. Такої кількості матеріалу достатньо для створення виробів. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik.

fischertechnik Нитка для 3D принтера червона 500 г.

fischertechnik Нитка для 3D принтера червона 500 г.

1999 грн*

Високоякісний філамент для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – безпечного біорозкладного матеріалу, який отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Котушка з ниткою червоного кольору запаковані у вакуумну поліетиленову упаковку та у фірмову картонну упаковку. Вага нитки – 500 г., стабільний діаметр 1,75 мм. Виробник радить використовувати PLA-нитку у якості видаткового матеріалу для 3D-принтерів Fischertechnik. Нитки німецького виробника мають насичені кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.