Продукція goki

goki Скакалка-резинка (рожева)

код товару: GK215G-2

79 грн*
Де купити

Весела та активна гра для вулиці – «Резиночки» захопить будь-яких дівчат. Змагання у вправах на резиночці спонукатимуть дітей активно рухатись, бути спритними та досягати поставленої мети. Німецький виробник іграшок goki пропонує спортивний аксесуар – еластичну яскраво-рожеву резинку. Стрибки на свіжому повітрі надзвичайно корисні для дітлахів, вони розвиватимуть кмітливість, швидкість реакції, фізичні навички. Діти стануть більш винахідливими, розвиватимуть уяву та фантазію. Довжина резинки 5 м, вона достатньо довга і надійна. Для дітей від 4-х років.

goki Пазл багатошаровий Що там росте

код товару: 57494G

Багатошаровий пазл із натурального дерева від німецького виробника іграшок goki. Малюк дізнається, як росте гарбуз і побачить, як радіє йому миша. Пазл складається із 54 деталей, а це - чотири картинки, вкладені одна на одну шарами. Кожна деталь відрізняється від іншої. На кожній картинці зображена сценка з життя мишки-садівника. Завдяки таким пазлам дітлахи дізнаються про життєвий цикл усіх рослин: від насіння до збору врожаю. Для дітей від 3-х років.

goki Книжка

код товару: 65147G

329 грн*
Де купити

Німецький бренд goki піклується про малюків із самого народження і пропонує для них розвиваючу іграшку. З першого місяця життя малюк почне цікавитись і звертати увагу на предмети, що оточують його. М’яка кольорова книжечка, що шарудить - ідеальний варіант першої іграшки. Несподіваний звук шелесту привертатиме увагу малюка, здивує і порадує його. З самого народження іграшка розвиватиме безліч корисних навичок. Іграшка вироблена із натуральних та абсолютно безпечних матеріалів.

goki Мильні бульбашки 60мл. в асортименті

код товару: 15053G

20 грн*
Де купити

Тип: Мильні бульбашки; Стать: хлопчик, дівчинка; Тема: магія; Вікова група: 3+; Колір: Різнобарвний; Вага: 75 кг

goki Скакалка (жовта)

код товару: 63917G-2

169 грн*
Де купити

Скакалка – це традиційна іграшка для вулиці, вона принесе велике задоволення та безліч емоцій дітлахам від 4-х років. Скакалка німецького виробника іграшок goki жовтого кольору. Її мотузка надзвичайно міцна, ручки вироблені із натурального дерева. Дерев’яні ручки дуже якісно оброблені, тому батьки можуть не переживати, що їхня дитина пораниться. Довжина скакалки фіксована – 2,5 м, але довжину можна зменшувати, намотуючи її на руку. Підходить дітям і підліткам зростом до 165 см. Упакована у прозорий поліетиленовий пакет.

goki Гра Метальні м'ячики

код товару: 56865G

289 грн*
Де купити

Гра «Метальні м’ячики» – це різновид дартсу. Однак для метання тут не гострі, небезпечні стріли, а легенькі безпечні пластикові кульки. Діаметр мішені – 25 см. Набір призначений для дітей від трьох років. Всі елементи виготовлені з нешкідливих, нетоксичних матеріалів – пластику і текстилю. Виробник – німецький бренд goki.

goki Скакалка (зелена)

код товару: 63917G-4

169 грн*
Де купити

Класична іграшка для вулиці – скакалка – принесе велике задоволення та безліч емоцій дітям від 4-х років. Скакалка зеленого кольору від німецького бренду goki. Мотузка надзвичайно міцна, ручки вироблені із натурального дерева. Дерев’яні ручки дуже якісно оброблені, тому батьки можуть не переживати за безпеку дітей. Довжина скакалки не регулюється і складає – 2,5 м, підходить дітям і підліткам зростом до 165 см. Постачається у прозорому поліетиленовому пакеті.

goki М’ячик-стрибунець Кит синій

код товару: 16078G-2

Німецький бренд goki представляє улюблену іграшку дітлахів – стрибунець! Прозорий м'ячик із блакитним китом всередині чудово підходить для активних ігор та розвитку дітлахів. Стрибунець відрізняється високою якістю та цікавим дизайном. Ідеально підходить для ігор вдома або на вулиці, головне – фізичний рух і тверда поверхня (підлога, асфальт). Ігри зі стрибунцем розвивають активність, спритність, кмітливість, уважність та обережність. Для дітей від 3-х років.

goki Скакалка (червона)

код товару: 63917G-3

169 грн*
Де купити

Для правильного розвитку дитини необхідно залучати її до різних видів фізичної активності. Наприклад, навчити стрибати через скакалку. Скакалка червоного кольору від німецького виробника іграшок goki – ідеальний варіант для активних ігор на вулиці. Мотузка товста і надійна, ручки вироблені із натурального дерева, вони якісно оброблені і не заподіють шкоди дитині. Довжина скакалки фіксована – 2,5 м, підходить дітям і підліткам зростом до 165 см. Постачається у прозорому поліетиленовому пакеті.

goki Дитяча шарманка - Susibelle

код товару: 53836G

299 грн*
Де купити

Барвиста шарманка німецького виробника дитячих іграшок goki – це водночас і музичний інструмент, і стильний аксесуар у дитячу кімнату, а також розвивальна іграшка. Шарманка металева. Виріб заввишки 8 см, діаметр основи – 7,8 см. Призначена для дітей від одного року.

goki М’ячик-стрибунець Кит чорний

код товару: 16078G-1

Прозорий м'ячик-стрибунець із чорним китом всередині від німецького виробника іграшок goki. М’ячик чудово підходить для активних ігор та розвитку дітлахів. Стрибунець відрізняється високою якістю та цікавим дизайном. Без нього не обійтись під час активних ігор на вулиці або вдома. М’ячик допоможе дитині розвиватись фізично, сприятиме розвитку координації рухів, влучності, спритності. Стрибунець немаленького розміру, але його зручно тримати у руках. Він дуже спритно і високо підстрибує. Чорний кит у блакитному океані всередині м’ячика привертатимуть увагу малюка і підійматимуть настрій! Для дітей від 3-х років.

goki Скакалка (синя)

код товару: 63917G-1

Дитяча скакалка німецького бренду goki ідеально підійде для занять фізичними вправами і порадує будь-яку дитину. Виготовлена з якісних безпечних для здоров'я дітей матеріалів. Скакалка блакитного кольору. Її мотузка міцна, ручки вироблені із натурального дерева. Дерев’яні ручки дуже якісно оброблені, тому батьки можуть не переживати, що їхня дитина пораниться. Довжина скакалки фіксована – 2,5 м, але довжину можна зменшувати, намотуючи її на руку. Підходить дітям і підліткам зростом до 165 см. Упакована у прозорий поліетиленовий пакет. Рекомендований вік: від 4-х років.

goki Знайди вірний шлях Peggy Diggledey

код товару: 56672

439 грн*
Де купити

Ця розвиваюча гра німецького виробника іграшок goki полягає в пошуку правильного шляху для виконання різних завдань. Завдання намальовані на додаткових картках, а для їх вирішення потрібно правильно скласти картки із зображенням шляху. При розробці використовувалася екологічно чиста деревина, тому батьки можуть не турбуватися про безпеку.

goki Розвиваюча гра Кам'яний маяк

код товару: 56840G

Кам’яна розвиваюча гра «Маяк» призначена для дітей від 6-ти років. Особлива текстура каменю сприятиме розвитку тактильного відчуття. Іграшка складається з 9-ти кам’яних елементів сірого, червоного, білого та жовтого кольорів. Елементи складаються на підставку зеленого кольору. «Маяк» розвиватиме відчуття гармонії, спритність, моторику рук та координацію рухів.

goki Скакалка Жираф

код товару: 63958G-4

149 грн*
Де купити

Відтепер ігри на вулиці стануть ще веселіше та цікавіше завдяки скакалці німецького бренду goki. Особливість спортивного аксесуару – дерев’яні ручки у вигляді милих жирафів. Таку скакалку зручніше тримати, вона приваблива, діти залюбки щоразу будуть стрибати на ній на вулиці. Головне – фізична активність і рух. Мотузка жовто-коричневого кольору, вона дуже міцна, ручки якісно оброблені, тому батьки можуть не переживати за безпеку дітей. Довжина скакалки не регулюється і складає – 2,5 м, підходить дітям і підліткам зростом до 165 см, віком від 4-х років. Постачається у прозорому поліетиленовому пакеті.

goki Штамп із тваринами - Горила

код товару: 15363G-11

22 грн*
Де купити

Дитячі штампи від німецького виробника іграшок goki урізноманітнять ігрову і творчу діяльність малюків. Штампик – одна з найулюбленіших іграшок для дітей, вона підніматиме настрій, допоможе розкрити талант та виявити творчі здібності. Дитячі штампи чудово підходять для маркування особистих речей, що буде доречно у дитсадках або школі. Штампик із зображенням горили допоможе створити гарний декор для листівок, конвертів, книжок тощо. Кольоровий пігмент у набір не входить. Для дітей від 3-х років.

goki М'ячик-стрибунець Конячка біла

код товару: FB249G-4

М’ячик-стрибунець від німецького виробника іграшок goki для активних ігор вдома або на вулиці. М'ячик прозорий, всередині знаходиться біло-жовта конячка, яка немов застигла у повітрі в оточенні різнокольорових блискіток. Стрибунець високоякісний, міцний, має цікавий дизайн. З ним можна грати будь-де: на вулиці, вдома, у спортзалі, в дошкільних закладах тощо. М’ячик допоможе дитині розвиватись фізично, сприятиме розвитку координації рухів, влучності, спритності. Стрибунець немаленького розміру, але його зручно тримати у руках. Він дуже спритно і високо підстрибує. Біла конячка та різнокольорові блискітки всередині м’ячика привертатимуть увагу малюка і підійматимуть настрій! Для дітей від 3-х років.

goki Скакалка Крокодил

код товару: 63958G-1

149 грн*
Де купити

Спортивний снаряд для активних ігор на вулиці. Скакалка Крокодил від німецького бренду goki принесе радість та велику користь дітям від 4-х років. Скакалка зеленого кольору, ручки із натурального дерева у вигляді кумедних крокодильчиків. Мотузка надзвичайно міцна, ручки дуже якісно оброблені, тому батьки можуть не переживати за безпеку дітей. Довжина скакалки не регулюється і складає – 2,5 м, підходить дітям і підліткам зростом до 165 см. Постачається у прозорому поліетиленовому пакеті.

goki Штамп із тваринами - Жираф

код товару: 15363G-12

22 грн*
Де купити

Німецький бренд goki пропонує дітлахам штампи з тваринками, які допоможуть урізноманітнити їх ігрову і творчу діяльність. Штампик – одна з найулюбленіших іграшок для дітей, вона підніматиме настрій, допоможе розкрити талант та виявити творчі здібності. Дитячі штампи чудово підходять для маркування дитячих речей, що стане у нагоді у дитсадках або школі. Штампик із зображенням жирафа допоможе створити незвичайний декор для листівок, він не схожий на інші малюнки, які дітлахи так полюбляють робити для своїх батьків та близьких. Кольоровий пігмент у набір не входить. Для дітей від 3-х років.

goki Шарфи для жонглювання (нейлон)

код товару: 15382

Хустинки для жонглювання німецького виробника іграшок goki. Легкі і яскраві хустинки виконані з нейлону. Хустинки допоможуть дітям швидше навчитись жонглювання, тому що вони рухаються в повітрі дуже повільно. Кольорові хустинки створюватимуть красивий візуальний ефект під час жонглювання. Хустинки для жонглювання підходять для дітей від 4-х років.

goki Скакалка Лев

код товару: 63958G-3

149 грн*
Де купити

Скакалка – це традиційна іграшка для вулиці, вона принесе велике задоволення та безліч емоцій дітлахам від 4-х років. Німецький виробник іграшок goki пропонує незвичайну дитячу скакалку Лев. Мотузка рожевого кольору, міцна, а ручки вироблені у вигляді милих левів. Ручки із натурального дерева, вкритого безпечними фарбами на водній основі. Дерев’яні елементи якісно оброблені, скакалка вироблена із безпечних матеріалів, які не заподіють шкоди здоров’ю. Довжина скакалки фіксована – 2,5 м, але довжину можна зменшувати, намотуючи її на руку. Підходить дітям і підліткам зростом до 165 см. Упакована у прозорий поліетиленовий пакет.

goki Штамп із тваринами - Папуга

код товару: 15363G-2

22 грн*
Де купити

Дитячі штампи від німецького виробника іграшок goki урізноманітнять ігрову і творчу діяльність малюків. Штампик – одна з найулюбленіших іграшок для дітей, вона підніматиме настрій, допоможе розкрити талант та виявити творчі здібності. Дитячі штампи чудово підходять для маркування особистих речей, що буде доречно у дитсадках або школі. Штампик із зображенням папуги допоможе створити гарний декор для листівок, конвертів, книжок тощо. Кольоровий пігмент у набір не входить. Для дітей від 3-х років.

goki Скакалка Песик

код товару: 63958G-2

Спортивний снаряд для активних ігор на вулиці. Скакалка Песик від німецького бренду goki принесе радість та велику користь дітлахам. Ручки скакалки із натурального дерева у вигляді кумедних песиків далматинців. Мотузка червоно-білого кольору, вона дуже міцна, ручки якісно оброблені, тому батьки можуть не переживати за безпеку дітей. Довжина скакалки не регулюється і складає – 2,5 м, підходить дітям і підліткам зростом до 165 см, віком від 4-х років. Постачається у прозорому поліетиленовому пакеті.

goki Штамп із тваринами - Кабанчик

код товару: 15363G-3

22 грн*
Де купити

Німецький бренд goki пропонує дітлахам штампи з тваринками, які допоможуть урізноманітнити їх ігрову і творчу діяльність. Штампик – одна з найулюбленіших іграшок для дітей, вона підніматиме настрій, допоможе розкрити талант та виявити творчі здібності. Дитячі штампи чудово підходять для маркування дитячих речей, що стане у нагоді у дитсадках або школі. Штампик із зображенням кабанчика допоможе створити незвичайний декор для листівок, він не схожий на інші малюнки, які дітлахи так полюбляють робити для своїх батьків та близьких. Кольоровий пігмент у набір не входить. Для дітей від 3-х років.