• Harman Kardon

Продукція Harman Kardon

Harman Kardon Esquire 2

Акустика Harman Kardon Esquire 2 - компактна бездротова Bluetooth-колонка, яка поєднує глибоке, чисте звучання, гарантовану якість збірки, і широкий набір можливостей сучасної акустики. Особливістю Esquire 2 є її безпрецедентна система конференц зв'язку. Під цілісним алюмінієвим корпусом колонки знаходяться чотири мікрофони.

Моделі
loading HKESQUIRE2GRY 8 год сірий 590 г 4999 грн* Перейти

Harman Kardon Onyx Studio 5

Harman Kardon Onyx Studio 5 - високоякісна портативна акустична система з функцією Bluetooth. Характеризується елегантним дизайном, чудовим звуком, часом роботи до 8 годин в режимі відтворення без підзарядки.

Моделі
loading HKOS5GRYEU 4.2 8 год сірий 2980 г 5999 грн* Перейти
loading HKOS5BLUEU 4.2 8 год синій 2980 г 5999 грн* Перейти

Harman Kardon Soho Wireless

код товару: HKSOHOBTBLK

4999 грн*

Чудовий звук в поєднанні з бездротовою технологією робить ці навушники справжнім шедевром. Harman Kardon Soho Wireless виконані з легких, але міцних матеріалів, в портативному виконанні і з дотриманням найвищої якості, властивого Harman Kardon. Чудове звучання досягається завдяки 30-мм високопродуктивним драйверам Harman Kardon, а вишуканий вигляд, преміальними матеріалами і увагою до деталей. Підтримка технологій Bluetooth® і NFC забезпечує підтримку більшості пристроїв і легке з'єднання. Додайте до цього сенсорне управління, розташоване на одній з чашок і повне зручність використання і ергономічність.

Harman Kardon AURA STUDIO 2

код товару: HKAURASTUDIO2BLKEU

7499 грн*

Aura Studio 2 відрізняється легендарним дизайном, підсвічуванням і простотою використання, а також бездоганним звуком високої якості, який передається через Bluetooth. Завдяки динамічному білому підсвічуванню, яке виходить з центральної турбіни в глянсовому тонованому корпусі, ваша музика буде гарніше, ніж будь-коли. А з урахуванням не менше шести 1,5-дюймових високочастотних і середньочастотних перетворювачів і потужного 4,5-дюймового сабвуфера, який відтворює звук в усіх напрямках на 360 градусів, ви отримаєте центральний елемент аудіосистеми в будь-якому будинку. Звук, який легко посилюється завдяки технології Wireless Dual Sound, що дозволяє зручно об'єднати два динаміка Aura Studio 2 або підключити цілий ряд інших продуктів Harman Kardon.