• Harman Kardon

Продукція Harman Kardon

Harman Kardon Esquire 2

Акустика Harman Kardon Esquire 2 - компактна бездротова Bluetooth-колонка, яка поєднує глибоке, чисте звучання, гарантовану якість збірки, і широкий набір можливостей сучасної акустики. Особливістю Esquire 2 є її безпрецедентна система конференц зв'язку. Під цілісним алюмінієвим корпусом колонки знаходяться чотири мікрофони.

Моделі
loading HKESQUIRE2GRY 8 год сірий 590 г 6999 грн* Перейти
loading HKESQUIRE2GLD 8 год золотистий 590 г 6999 грн* Перейти
loading HKESQUIRE2BLK 8 год чорний 590 г 6999 грн* Перейти

Harman Kardon Go + Play

Відтворення музику через бездротове Bluetooth-з'єднання і насолоджуйтеся об'ємним і чистим звуком. Підключайте до 2-х пристроїв одночасно і відтворюйте музику по черзі з кожного з них. Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечує до 8 годин автономної роботи і дозволяє заряджати інші пристрої через USB-порт. Бездоганно чіткий звук під час телеконференцій завдяки системі ехокомпенсаціі і шумозаглушення. Чотири динаміка дозволяють наповнити кімнату ідеально якісним звуком.

Моделі
loading HKGOPLAYMINIBLKEU 4.1 8 год чорний 3433 г 9399 грн* Перейти
loading HKGOPLAYMINIWHTEU 4.1 8 год білий 3433 г 9399 грн* Перейти

Harman Kardon Soho Wireless

код товару: HKSOHOBTBLK

6499 грн*

Чудовий звук в поєднанні з бездротовою технологією робить ці навушники справжнім шедевром. Harman Kardon Soho Wireless виконані з легких, але міцних матеріалів, в портативному виконанні і з дотриманням найвищої якості, властивого Harman Kardon. Чудове звучання досягається завдяки 30-мм високопродуктивним драйверам Harman Kardon, а вишуканий вигляд, преміальними матеріалами і увагою до деталей. Підтримка технологій Bluetooth® і NFC забезпечує підтримку більшості пристроїв і легке з'єднання. Додайте до цього сенсорне управління, розташоване на одній з чашок і повне зручність використання і ергономічність.

Harman Kardon Onyx Studio 4

Краща в своєму класі портативна бездротова багатофункціональна акустична система Onyx Studio 4 з насиченим звучанням пропонує можливість підключення двох пристроїв, 8 годин автономної роботи і технологію Harman Kardon Connect +, завдяки якій ви можете підключити більше 100 динаміків за допомогою однієї функції всього одним натисненням кнопки. Додатково Onyx Studio 4 оснащена вбудованим мікрофоном з технологією ехокомпенсаціі і шумозаглушення, який забезпечує кристально чисте звучання під час конференц-зв'язку щодо акустичної системи.

Моделі
loading HKOS4WHTEU 8 год білий 2061 г 6999 грн* Перейти
loading HKOS4BLKEU 8 год чорний 2061 г 6999 грн* Перейти

Harman Kardon Traveler

Динаміки Harman Kardon Traveler стануть ідеальним супутником у відрядженнях. Вони оснащені функцією передачі потокових даних по Bluetooth, конференц-системою зв'язку з 2 мікрофонами, ехо- і шумопоглинанням, а також зарядним пристроєм, яким можна користуватися в дорозі. У цьому шедеврі з високоякісних матеріалів в елегантному, цілісному алюмінієвому корпусі все продумано до дрібниць. Функціонал і тонкий і елегантний корпус робить ці динаміки вашим незамінним супутником. Носіть їх з собою всюди в футлярі для перенесення, який входить в комплект.

Моделі
loading HKTRAVELERBLK 10 год чорний 300 г 4999 грн* Перейти
loading HKTRAVELERSIL 10 год чорний 300 г 4999 грн* Перейти