Продукція Jedo

Jedo Дитяча коляска 2в1 Lark

Універсальна коляска 2в1 Jedo Lark, передні колеса з системою абсорбації ударів. Зручна система гальм, що не псує взуття. Нова система складання шасі однією рукою. Надкомпакті розміри шасі, ширина лише 59.5см, що ідеально підходить для більшості пасажирських ліфтів нашої країни. Регульована по висоті ручка для батьків. Легка та зручна система демонтажу люлька або прогулянкового блока з шасі. Потужна система амортизації задніх коліс, що буде надзвичайно комфортною для подорожей по не рівним дорогам. Люлька обладнана вентильованим дном, регульованою спинкою та вентиляційними отвором в капюшоні. На капюшоні люльки є ручка за яку її можна переносити. Спинка в прогулянковому блоці може розкладатись майже до горизонтального положення. Капюшон з додатковими вентильованими вставками стануть комфортним доповненням в теплі літні дні, а додаткова вкладка та чохол на ножки (поставляється в комплекті) стануть незамінними зимою). І люльку, і прогулянковий блок можна встановити як проти так і за ходом руху.

Моделі
loading T3 (LarkT3) 2в1 пінополіуретан з високим профілем білий, світло-коричневий 13950 грн* Перейти
loading M1 (LarkM1) 2в1 пінополіуретан з високим профілем білий, сірий 13950 грн* Перейти
loading M5 (LarkM5) 2в1 пінополіуретан з високим профілем сірий 13950 грн* Перейти
loading R1 (LarkR1) 2в1 пінополіуретан з високим профілем сірий, коричневий 13950 грн* Перейти
loading M6 (LARKM6) 2в1 пінополіуретан з високим профілем сірий 13950 грн* Перейти
Показать все ›

Jedo Дитяча коляска 2в1 Trim

Універсальна коляска 2в1 Jedo Trim, передні колеса з системою абсорбації ударів. Зручна система гальм, що не псує взуття. Нова та запатентована система складання шассі. Унікальна сумка на шассі, що знімається легким рухом, та дозволяє забрати її з собою, не перекладаючи весь її вміст. Також при необходності вона компактно складається і не займе багато місця. Задні колеса прикриті крилом, це убереже ваш одяг від бруду. Регульована батьківська ручка дозволяє налашутвати її під будь який зріст. Капюшон на люльці складається натисканням лише однієї кнопки. Також на капюшоні є ручка для переносу. Прогулянковий блок розкладається в положення для сну майже горизонтально. Також прогулянку обладнано ременями безпеки, паховим обмежувачем та захисним бампером. Капюшон має віконечко для провітрювання, а також, за необхідності, він може опускатися до бампера, закриваючи дитину від дощу або вітру.(доступно лише за піднятої в вертикальне положення спинки)

Моделі
loading Trim M2 (TrimM2) 2в1 пінополіуретан з високим профілем 15415 грн* Перейти
loading R3 (TrimR3) 2в1 пінополіуретан з високим профілем світло-сірий 15415 грн* Перейти
loading M5 (TrimM5) 2в1 пінополіуретан з високим профілем 15415 грн* Перейти
loading R2 (TrimR2) 2в1 пінополіуретан з високим профілем світло-сірий 15415 грн* Перейти
loading Trim R4 (TrimR4) 2в1 пінополіуретан з високим профілем 15415 грн* Перейти
Показать все ›

Jedo Дитяча коляска 2в1 Bartatina

Класична коляска Jedo Bartatina 2018 одна з найелегантніших колясок. М'який хід забезпечується великими колесами та м'якою підвісою на всіх колесах. Це забезпечує м'якість ходу на не рівній поверхні та неперевершений комфорт для малюка. В люльці є регульована спинка, та вентиляційні отвори. Люлька поставляється з ортопедичним матрациком. Прогулянковий блок можна розкласти до майже горизонтального положення завдяки ортопедичній спинці. Також прогулянковий блок оснащений паховим обмежувачем, ременями безпеки та бампером. І люльку, і прогулянковий блок можна поставити в обидва напрями по ходу руху.

Моделі
loading V1 (Bartatina) 2в1 надувні 12000 грн* Перейти
loading V5 (Bartatina) 2в1 надувні 12000 грн* Перейти
loading V8 (Bartatina) 2в1 надувні сірий 12000 грн* Перейти

Jedo Дитяча коляска 2в1 Koda

Універсальна коляска 2в1 Jedo Koda стильна та сучасна коляска, з спортивним дизайном. Ідеальна для підкорення сучасного міста. В ній є все, що може знадобитись для сучасної мами з дитиною. Подвійна система амортизації на шасі з регулюванням жорсткості, для встановлення найбільш комфортного положення саме для вашої дитини. Регульована по висоті ручка. Колеса виготовлені з пінополіуритану та високим профілем, вони забазпечать додатковий комфорт на не найкращих дорогах нашої країні та вбережуть власника в майбутньому від проколів та здування, як це буває з накачуваними колесами. Люлька поставляється з ортопедичним матрациком в комплекті. Прогулянковий блок можна розкласти до майже горизонтального положення завдяки ортопедичній спинці. Також прогулянковий блок оснащений паховим обмежувачем, ременіми безпеки та бампером. І люльку, і прогулянковий блок можна поставити в обидва напрями по ходу руху.

Моделі
loading V5 (KodaV5) 2в1 пінополіуретан з високим профілем сірий, коричневий 12630 грн* Перейти
loading V6 (KodaV6) 2в1 пінополіуретан з високим профілем світло-коричневий 12630 грн* Перейти
loading V1 (KodaV1) 2в1 пінополіуретан з високим профілем сірий 12630 грн* Перейти

Jedo Адаптер M

код товару: 1494_ADAPTERM

549 грн*

Адаптер Jedo для колясок Lark і Trim. Підходить для все автокрісел з типом кріплення Maxsi-Cosi. Зокрема: Avionaut Kite+, Pixel, Ulrtalight.

Jedo Lark Limited 2019 2в1

код товару: LARKLIMITED2019

13950 грн*

Універсальна коляска 2в1 Jedo Lark, передні колеса з системою абсорбації ударів. Зручна система гальм, що не псує взуття. Нова система складання шасі однією рукою. Надкомпакті розміри шасі, ширина лише 59.5 см, що ідеально підходить для більшості пасажирських ліфтів. Регульована по висоті ручка для батьків. Легка та зручна система демонтажу люлька або прогулянкового блока з шасі. Потужна система амортизації задніх коліс, що буде надзвичайно комфортною для подорожей по не рівним дорогам. Люлька обладнана вентильованим дном, регульованою спинкою та вентиляційними отвором в капюшоні. На капюшоні люльки є ручка за яку її можна переносити. Спинка в прогулянковому блоці може розкладатись майже до горизонтального положення. Капюшон з додатковими вентильованими вставками стануть комфортним доповненням в теплі літні дні, а додаткова вкладка та чохол на ножки (поставляється в комплекті) стануть незамінними зимою). І люльку, і прогулянковий блок можна встановити як проти так і за ходом руху.