Продукція Jura

Jura A1 Piano

Відмінними рисами нової кавомашини A1 компанії JURA є строгі, чіткі і мініатюрні форми, елегантність, компактність і технології, що створюють кави неповторного якості. Витончена 1-порційна автоматична кавоварка пропонує все, чого забажає душа вимогливого любителя кави. Якість приготованого з її допомогою кави, а завдяки першокласному інноваційного процесу імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) навіть ристретто і еспресо, може зрівнятися тільки з якістю кавових напоїв з кращих кавових барів.

Моделі
loading Black крапельна в зернах, мелений 26898 грн* Перейти
loading White крапельна в зернах, мелений 28598 грн* Перейти

Jura A7 Piano White

код товару: A7_WHITE

43388 грн*
Де купити

Елегантна кавоварка A7 захоплює любителів кави неймовірно широким асортиментом кавових напоїв, неповторним якістю приготування, інтуїтивно зрозумілим принципом управління, а також компактністю і бездоганною гігієнічністю. Вона підкуповує і своїми характерними, чіткими, безкомпромісними лініями, відмінно підкреслює модним білим кольором, і являє собою невід'ємний предмет в інтер'єрі, створюваному цінителями ексклюзивного дизайну. Процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) оптимізує час екстракції і гарантує інтенсивний аромат навіть у кавових напоїв з коротким часом приготування.

Jura J6 Piano

Без сумніву, придбання кавомашини J6 можна вважати одним з найбільш елегантних способів висловити свій відмінний смак. Досконалий функціональний дизайн ідеально гармонує з високоякісними матеріалами і продуманими акцентами. Застосування найсучасніших технологій гарантує вражаюче і незмінна якість широкого спектра кавових напоїв. Процес управління простий і зрозумілий кожному і за допомогою передавача Smart Connect (купується окремо) може здійснюватися навіть через смартфон. Програми обслуговування і сертифікований TÜV рівень гігієнічності доповнюють переваги цієї автоматичної кавомашини для приготування кавових напоїв екстра-класу.

Моделі
loading White кавоварка мелений 80398 грн* Перейти

Jura D6 Platin

код товару: D6_PLATIN

38159 грн*
Де купити

Прості, чіткі форми і високоякісна обробка матеріалів є відмінними рисами дизайну серії D. Управління за допомогою дисплея з текстовою індикацією і поворотного перемикача з поліпшеною ергономікою дається легко і інтуїтивно. Програмування та обслуговування виконуються настільки ж легко. Завдяки інноваційним технологіям класичні кавові напої найкращого професійної якості подаються в чашку після виконання всього лише декількох кроків.

Jura E6 Platin

код товару: E6_PLATIN

38498 грн*
Де купити

Процес імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) для оптимізації часу екстракції і приготування напоїв найвищої якості, який можна порівняти з якістю в кав'ярнях. Інтелектуальна система подачі води (Intelligent Water System, I.W.S.®) автоматично розпізнає фільтр, CLARIS Smart чудово очищає воду. Простий принцип управління кавоваркою за допомогою розташованих на передній панелі кнопок і сучасного ЖК-дисплея з активною матрицею, а також бункер для води з можливістю заповнення спереду. Ідеальна гігієна для бездоганного результату приготування молочної піни завдяки обслуговуванню одним натисканням кнопки і легко замінюється дозатора молока.

Jura E8 Platin

код товару: E8_PLATIN

52598 грн*
Де купити

Тип: кавоварка; Вбудована кавомолка: є; Кава для використання: в зернах, мелений; Об'єм резервуару: 1.9 л; Тиск: 15 бар; Потужність: 1450 Вт; Кількість чашок: 2; Тип приготування: автоматичне; Функції: подача гарячої води, регулювання жорсткості води, капучинатор, регулировка высоты дозатора для чашек; Особливості: зйомний піддон для крапель, зйомний резервуар для води, підсвічування чашок, регульована міцність кави, распознавание наличия второго сорта молотого кофе; Колір: сріблястий, чорний; Габарити (ШхВхГ): 280 х 346 х 444;