• KENEKSI

Продукція KENEKSI

KENEKSI Flash Dual Sim

Смартфон серії Flash - потужний телефон із зручною діагоналлю для спілкування та розваг. Діагональ комфортна для перегляду відео, ігр та користування браузером. Смартфон має великий та яскравий IPS-екран, надійний літій-іонний акумулятор на 1880 мАч, що забезпечить можливість бути на зв’язку довгий час. Є можливість користуватися двома SIM-картами. За роботу телефона відповідає 4-ядерний процесор MediaTek MT6582m з тактовою частотою 1.3 ГГц.

 

Моделі
loading Black Android 4.2 (Jelly Bean) 4 ГБ 4.7 " чорний 2299 грн* Перейти
loading Gray Android 4.2 (Jelly Bean) 4 ГБ 4.7 " сірий 2299 грн* Перейти
loading White Android 4.2 (Jelly Bean) 4 ГБ 4.7 " білий 2299 грн* Перейти

KENEKSI Rock

Keneksi Rock чорного і білого кольору, це стильний сучасний смартфон, що працює під управлінням ОС Android, який однаково добре підходить як для спілкування та повсякденних справ, так і для розваг. Покриття, що імітує шкіру, додатково захищає корпус смартфона від подряпин, допомагає власникові підкреслити свій стиль і індивідуальність. 4-х ядерний процесор з відеочіпом Mali-400 MP здатний вирішувати будь-які завдання, йому під силу плавне відтворення відео, запуск офісних, мультимедійних, ігрових додатків. Смартфон оснащений 4,5-дюймовим екраном, виконаним за технологією IPS, роздільна здатність якого становить 854х480 пікселів. Зображення на ньому - завжди яскраве, чітке, контрастне. Також варто відзначити широкі кути огляду.

Моделі
loading White Android 4.4 (KitKat) 4 ГБ 4.5 " білий 1799 грн* Перейти

KENEKSI Sky

Keneksi Sky чорного і білого кольору, це потужний смартфон з ємним акумулятором, що забезпечує до 13 годин роботи в режимі розмови і до 350 годин - в режимі очікування. За роботу смартфона відповідає 2-х ядерний процесор MediaTek MT6572 з тактовою частотою 1,3 ГГц. Він запускає будь-які додатки, від офісних програм і інтернет-браузерів до більшості сучасних ігор, забезпечує плавне відтворення відео. Keneksi Sky оснащений 4-дюймовим екраном з роздільною здатністю 960х640 пікселів, він легко поміщається в кишеню, добре лежить в долоні і обов'язково припаде до душі цінителям порівняно невеликих апаратів.

Моделі
loading Black Android 4.2 (Jelly Bean) 4 ГБ 4 " чорний 1599 грн* Перейти

KENEKSI Orion Dual Sim

Моноблок Keneksi серії Orion - надійний смартфон з набором всього необхідного для спілкування та розваг. Телефон оснащений великим і яскравим IPS-екраном, двома SIM-картами, надійним і ємним літій-іонним акумулятором на 1550 мАч, що забезпечує можливість бути на зв'язку тривалий час. Смартфон використовує ОС Android, що дає користувачеві доступ до величезної кількості додатків та ігор. За роботу смартфона відповідає 4-х ядерний процесор MediaTek MT6582 з тактовою частотою 1.3 ГГц. Діагональ телефону комфортна для перегляду відео, ігор і користування браузером.

Моделі
loading Black Android 4.2 (Jelly Bean) 8 ГБ 4.5 " чорний 1999 грн* Перейти