Продукція Kit:

Kit: Держатель автомобильный для смартфонов Magnetic In-Car Vent Holder

329 грн*

Автомобільний тримач Kit - призначений для смартфонів, так як він розроблений у вигляді маленького магніту. У комплекті є 2 пластини, які утримують телефон, якщо його корпус не з металу. Просто покладiть її під кришку. Варто врахувати, що всупереч поширеній думці, даний магнітний тримач ніяк не впливає на роботу вашого гаджету в цілому і не шкодить його батареї. Унікальність даного аксесуара в тому, що вам тепер не потрібно використовувати великі, і іноді незручні, тримачi.

Моделі
loading Gold для смартфона вентиляційна решітка золотой 329 грн* Перейти

Kit: USB 2.0 Lightning data/Charge cable MFI

419 грн*

Високоякісний кабель Kit USB 2.0 Lightning data/Charge cable MFI дає вам можливість підключити ваш iPhone, iPad або iPod з роз'ємом Lightning до порту USB на комп'ютері для синхронізації чи для зарядки. Більш того, кабель легко підключається до адаптера живлення для зарядки пристрою. Доступний у різних кольорах та з різною довжиною кабеля. Інтерфейс підключення: USB 2.0 Lightning. Конектор Lightning вставляється в роз'єм будь-якою стороною.

Моделі
loading Black кабель USB Lightning 100 см 419 грн* Перейти

Kit: Fresh LED USB-Lightning data/charge cable

419 грн*

KIT: Fresh LED USB-Lightning data/charge cable - кабель для передачі даних чи зарядки пристроїв із Lightning -портом. Кабель має LED-індикатор: червоний - заряджається, зелений - повний заряд. MFI продукту - зроблено для iPhone / IPad / IPod (сертифікація продукції компанії Apple). Представлений у різних кольорах.

Моделі
loading Grey кабель USB Lightning 100 см 419 грн* Перейти

Kit: Пусковое устройство для автомобилей Kit Car Jump Starter Power Bank

код товару: PWRJUMP

2199 грн*

Автомобільний пусковий акумулятор Car Jump Starter - це автономний пусковий пристрій який дозволяє завести абсолютно будь - який автомобіль з повністю розрядженим акумулятором або навіть без акумулятора. Міні пусковий акумулятор можна використовувати для запуску двигунів легкових автомобілів, скутерів, мотоциклів, моторних човнів та іншої авто-мото техніки. Застосування пристрою є особливо актуальним у випадках, коли сів акумулятор, а навколо немає електрики або того хто Вам зміг би допомогти. Кишеньковий пусковий аккумулятор - це портативний зарядний пристрій "power bank" яке представляє собою мультифункціональний прилад для аварійного живлення з яким можна не тільки завести автомобіль з розрядженим акумулятором, але і зарядити будь-яку техніку.

Kit: C5IN1GD

код товару: C5IN1GD

1099 грн*

Інтерфейс: USB-C; Типи рознімів: USB-C to 3*USB 3.0, SD/microSD reader; Колір: золотистий;

Kit: C5IN1SL

код товару: C5IN1SL

1099 грн*

Інтерфейс: USB-C; Типи рознімів: USB-C to 3*USB 3.0, SD/microSD reader; Колір: сріблястий;