Продукція Lamart

Lamart LT7042

код товару: LT7042

Немає в наявності

Тип: Заварювальний чайник; Об'єм: 1 л; Матеріал: скло; Колір: прозорий з чорним;

Lamart Кришка для мікрохвильової печі

код товару: LT7016

39 грн*

Захисна кришка призначена для нагрівання продуктів у мікрохвильовій печі. Виготовлена з міцного, високоякісного пластику. На кришці є отвори, що розроблені спеціально для пари. Підходить також для використання в холодильнику та морозилці. Можна мити в посудомийній машині.

Lamart LT2375

код товару: LT2375

59 грн*

Lamart - це втілення сучасності, яку людина бажає бачити на своїй кухні. Посуд екологічно чистий. Lamart усуває розрив між високою якістю і доступними цінами. Це кухонний посуд, який приносить вам рівень якості. Зараз цей розкішний посуд доступний всім. Основною метою є задоволення клієнта і всіх його вимог, що пред'являються до кухонної посуди.

Lamart LT2372

код товару: LT2372

59 грн*

Lamart - це кухонний посуд, яка приносить вам рівень якості. Раніше даний бренд був доступний тільки для професійного класу людей. Але ж той, хто готує для своєї сім'ї кожен день, також справжній професіонал! Зараз цей розкішний посуд доступний всім. Посуд екологічно чистий. Всі матеріали з яких виготовлені кухонні приладдя відповідають найжорсткішим критеріям: здоров'ю та фінансовою доступністю.

Lamart LT2379

код товару: LT2379

59 грн*

Lamart - це кухонний посуд, який приносить вам рівень якості. Раніше даний бренд був доступний тільки для професійного класу людей. Але ж той, хто готує для своєї сім'ї кожен день, також справжній професіонал! Зараз цей розкішний посуд доступний всім. Основною метою є задоволення клієнта і всіх його вимог, що пред'являються до кухонної посуди.

Lamart LT2380

код товару: LT2380

59 грн*

Lamart - це втілення сучасності, яку людина бажає бачити на своїй кухні. У виготовленні посуду зосередилися на кожній деталі. Посуд екологічно чистий. Всі матеріали з яких виготовлені кухонні приладдя відповідають найжорсткішим критеріям: здоров'ю та фінансовою доступністю. Lamart усуває розрив між високою якістю і доступними цінами.

Lamart LT2377

код товару: LT2377

59 грн*

Розкішний посуд від Lamart доступний всім. Основною метою є задоволення клієнта і всіх його вимог, що пред'являються до кухонної посуди. Lamart - це втілення сучасності, яку людина бажає бачити на своїй кухні. У виготовленні посуду зосередилися на кожній деталі. Посуд екологічно чистий, який відповідає найжорсткішим критеріям: здоров'ю та фінансовою доступністю.

Lamart LT2374

код товару: LT2374

59 грн*

Посуд екологічно чистий, який відповідає найжорсткішим критеріям: здоров'ю та фінансовою доступністю. Кухонний посуд, який приносить вам рівень якості. Раніше даний бренд був доступний тільки для професійного класу людей. Але ж той, хто готує для своєї сім'ї кожен день, також справжній професіонал!

Lamart LT2373

код товару: LT2373

59 грн*

Розкішний посуд від Lamart доступний всім. Основною метою є задоволення клієнта і всіх його вимог, що пред'являються до кухонної посуди. Lamart - це втілення сучасності, яку людина бажає бачити на своїй кухні. У виготовленні посуду зосередилися на кожній деталі. Посуд екологічно чистий, який відповідає найжорсткішим критеріям: здоров'ю та фінансовою доступністю.

Lamart LT6005

код товару: LT6005

89 грн*

Виготовлений з міцного пластика, має високоякісну силіконову кришку, що забезпечує герметичність і водонепроникність. Придатний для холодильника, морозильної камери, мікрохвильовій печі й посудомийної машини. Від -20°C до + 110°C.

Lamart LT2011

код товару: LT2011

119 грн*

Тип: ніж кухонний; Матеріал леза: чорна кераміка; Особливості: Різка продуктів без шкоди для здоров'я, Не впливає на смак і запах розрізаних продуктів, Дуже гостре лезо з ергономічною рукояткою для максимальної ефективності і безпечного застосування

Lamart Пароварка для микроволновой печи

код товару: LT7015

119 грн*

Тип: пароварка; Призначення: Для приготування на пару; Матеріал: Пластик; Особливість: Паровий отвір, Парова решітка, кришка; Діаметр: 22 см; Колір: білий

Lamart LT2021

код товару: LT2021

139 грн*

Тип: ніж кухонний; Матеріал леза: сталь; Особливості: Не впливає на смак і запах розрізаних продуктів

Lamart LT2012

код товару: LT2012

159 грн*

Тип: ніж кухонний; Матеріал леза: чорна кераміка; Особливості: Різка продуктів без шкоди для здоров'я, Не впливає на смак і запах розрізаних продуктів

Lamart LT5005

код товару: LT5005

169 грн*

Дитячий набір столових приладів з 4 предметів ZOO. Дизайнерська дитяча серія з тваринною тематикою та дуже високої якості для щоденного використання, внесе задоволення та легкість у використанні. Першокласна нержавіюча сталь, після кожного миття протирати насухо.

Lamart LT7011

код товару: LT7011

179 грн*

Тип: млин для солі і перцю; Кількість ємностей: 1 шт; Матеріал ємності: нержавіюча сталь, акрил, Пластик; Діаметр ємності: 6 см; Додатково: робота натисненням однієї кнопки, регулювання ступенів помелу, працює від 6-х батарейок типу ААА

Lamart LT7021

код товару: LT7021

179 грн*

Для простоти приготування спецій і солі ми створили стильні подрібнювачі з нержавіючої сталі, що приводяться в дію простим натисненням однієї кнопки і системою регулювання ступеня помолу. Виготовлений з м'якого пластмасового матеріалу з керамічним механізмом помолу. У прозорій чаші подрiбнювача можна побачити ступінь заповнювнення. Електродвигун подрібнювача працює від 4-х батарейок типу АА, які потрібно купувати окремо. Керувати ним дуже легко, досить однієї рукою натискати на кнопку.

Lamart LT2061

код товару: LT2061

199 грн*

Тип : дошка обробна з точилкою для ножів; Форма: прямокутна; Матеріал: бамбук; Ширина: 32 см; Довжина: 22 см; Товщина: 1.2 см;

Lamart Форма для випічки торта 24 x 24 x 6,8 см

код товару: LT3074

199 грн*

Тип: Форма для випічки; Призначення: Для випічки торта; Матеріал: сталь; Форма: кругла; Особливість: Зйомні края; Діаметр: 24 см; Колір: червоний

Lamart LT7013

код товару: LT7013

209 грн*

За допомогою цього подрiбнювача ваші страви стануть справжніми кулінарними шедеврами, адже навіть звичайна ранкова яєчня буде набагато смачніше, приправлена ​​морською сіллю, травами і сумішшю перців різних сортів, які ви зможете розмолоти прямо над сковорідкою. Навіщо купувати вже розмелені, старі або низькоякісні спеції, якщо можна придбати цілі прянощі високої якості і подрібнити їх прямо у себе на кухні. За допомогою подрiбнювача ви зможете дати волю фантазії і створювати ароматні шедеври.

Lamart LT3001

код товару: LT3001

199 грн*

Тип: каструлі; Діаметр: 20.5 см; Об'єм: 1.5 л; Матеріал: скло; Кришка: скло;

Lamart LT7012

код товару: LT7012

209 грн*

Тип: млин для солі і перцю; Кількість ємностей: 1 шт; Матеріал ємності: нержавіюча сталь, акрил, Пластик; Діаметр ємності: 6 см; Додатково: регулювання ступенів помелу, працює від 6-х батарейок типу ААА, для управління досить однієї руки (задіюється поворотом на 180 градусів)

Lamart Форма для випічки 42,5 x 29 x 5 см

код товару: LT3075

209 грн*

Тип: Форма для випічки; Призначення: універсальне; Матеріал: сталь; Форма: прямокутна; Колір: червоний

Lamart LT7035

код товару: LT7035

229 грн*

Тип: млин для солі і перцю; Кількість ємностей: 1 шт; Матеріал ємності: дерево; Висота ємності: 21.4 см; Додатково: регулювання ступенів помелу, керамическая система измельчения, управление осуществляется с помощью ротационного механизма