Продукція Legrand

Legrand 752057

код товару: 752057

224 грн*

Legrand 10АХ 250В с подсветкой, Белый, Valena ALLURE

код товару: 752726

338 грн*

Тип: вимикач; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;

Legrand Адаптер 1хRJ 45, 2хRJ45 Keystone Forix (Quteo), білий

код товару: 782226

51 грн*

Тип: Адаптер для розеток; Призначення: для розеток RJ 45 Keystone; Вага: 0.015 кг

Legrand 10АХ 250В с подсветкой, Белый, Valena LIFE

код товару: 752426

338 грн*

Тип: вимикач; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;

Legrand TV-SAT "звезда" 1 кабель Слоновая Valena LIFE

код товару: 753564

645 грн*

Тип: ТВ-розетка; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;

Legrand Супорт для кабель-каналів DLP із шириною кришки 85 мм (2 модуля)

код товару: 010992

237 грн*

Тип: Супорт; Призначення: для кабель-каналів DLP;

Legrand LC/UPC-LC/UPC, 50/125, OM3, duplex, LSZH, LSC2, 3м

код товару: 032617

2242 грн*

Legrand 10АХ 250В з підсвічуванням, Слонова кістка, Valena ALLURE

код товару: 752826

338 грн*

Тип: вимикач; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;

Legrand TV-SAT "звезда" 2-кабельная Алюминий, Valena ALLURE

код товару: 753958

697 грн*

Тип: ТВ-розетка; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;

Legrand Лицьова панель розетки Schuko (Valena IN'MATIC/LIFE)

Лицьова панель Valena Life для:
- силовий розетки Schuko німецького стандарту з захисними шторками, безгвинтові затискачі 16 A - 250 В ~, Кат. № 7 530 30
- силовий розетки Schuko німецького стандарту з захисними шторками, гвинтові затиски 16 A - 250 В ~, Кат. № 7 530 29
- силовий розетки Schuko німецького стандарту, безгвинтові затискачі 16 A - 250 В ~, Кат. № 7 530 21
- силовий розетки Schuko німецького стандарту, гвинтові затиски 16 A - 250 В ~, Кат. № 7 530 25

Моделі
loading 755200 лицьова панель білий 23 грн* Перейти
loading 754971 лицьова панель слонова кістка 23 грн* Перейти
loading 755201 лицьова панель слонова кістка 23 грн* Перейти
loading 755202 лицьова панель алюміній 58 грн* Перейти

Legrand LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 2м

код товару: 032607

1925 грн*

Legrand Оптична вставка SC на 6 багатомодових волокон, LCS2

код товару: 033517

1774 грн*

Оптична вставка багатомодова (62,5 і 50/125 мкм) з адаптерами SC на 6 волокон. Відноситься до кабельної системи Legrand LCS. Додаткові компоненти системи LCS категорій 6a, 6 і 5e. Має вставки оптичних з'єднувачів. Установка на засувках відбувається безпосередньо на пристрій Кат. № 033510, на комутаційну панель з оптичною касетою Кат. № 033511 або в розподільну коробку з оптичною касетою Кат. № 033520.

Legrand LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 3м

код товару: 032608

2175 грн*

Legrand Датчик комбинир, температура, влажность

код товару: 310898

12645 грн*

Інтерфейс: к порту COM2, CS141, CS141 SK, SiteSwitch 4;

Legrand Valena ALLURE розетка силова Schuko 16А 250В

Компанія Legrand предтавляє ряд силових розеткок Schuko (16А, 250В) серії Valena ALLURE. Доступні різні кольорові рішення та специфікації.

Моделі
loading гвинтові клеми, білий розетка білий 112 грн* Перейти
loading зі шторками, автоматичні клеми, білий розетка білий 127 грн* Перейти
loading автоматичні клеми, алюміній розетка алюміній 144 грн* Перейти
loading автоматичні клеми, антрацит розетка антрацит 144 грн* Перейти
loading автоматичні клеми, білий розетка білий 109 грн* Перейти
Показать все ›

Legrand Механізм розетки 1хTV (гніздо) 0-2400 Mгц, Celiane

код товару: 067381

154 грн*

Тип: механізм ТВ-розетки; Вид монтажу: внутрішній;

Legrand LC/UPC-LC/UPC, 9/125, OS1, duplex, LSZH, LSC2, 1м

код товару: 032606

1631 грн*

Legrand Коробка накладного монтажу (Valena LIFE)

Коробка накладного монтажу на 1 або 2 пости серії Valena LIFE. Поставляється з кріпильними гвинтами. Механізми Valena™ In'Matic.

Моделі
loading 754202 коробка монтажна слонова кістка 877 грн* Перейти
loading 754192 коробка монтажна білий 877 грн* Перейти
loading 754191 коробка монтажна білий 461 грн* Перейти

Legrand Механізм розетки електричної Schuko, Celiane

код товару: 067161

101 грн*

Тип: механізм розетки електричної Schuko; Вид монтажу: внутрішній;

Legrand Розетка інформаційна RJ45 (Valena ALLURE)

Розетка інформаційна RJ45. Механізми Valena In'Matic, що поставляються з лицьовими панелями Valena Allure, супортами для монтажу на захватах або гвинтах і прозорими кришками для захисту від забруднень. Швидке підключення завдяки коннектор LCS з вбудованим пристроєм закладення кабелю.

Моделі
loading 753742 розетка інформаційна білий 600 грн* Перейти
loading 753740 розетка білий 387 грн* Перейти
loading 753840 розетка слонова кістка 387 грн* Перейти
loading 753940 розетка алюміній 442 грн* Перейти
loading 753950 розетка антрацит 442 грн* Перейти

Legrand Механізм розетки інформаційної 1хRJ45 кат.6 FTP (9 контактів), Celiane

код товару: 067345

483 грн*

Тип: механізм розетки інформаційної; Вид монтажу: внутрішній;