Вендори

MCOHome є членом Z-wave Alliance та професійним постачальником OEM (Виробник оригінального обладнання) та ODM (Виробник оригінального дизайну), заснованим у 2012 році. Детальніше

Про вендора

MCOHome є членом Z-wave Alliance і професійним постачальником OEM (Виробник оригінального обладнання) та ODM (Виробник оригінального дизайну), заснованим у 2012 році. Оскільки вони мають досвід роботи в галузі електронних технологій, вони займаються розробкою та застосуванням технології IoT (технологія Інтернету речей) з моменту їх заснування.

 

Завдяки спеціалізованій команді досліджень і розробок, а також сильним виробничим потужностям, MCOHome зосереджений на розробці та виробництві інтелектуальних пристроїв на основі технології Z-wave.

 

Націлюючись на закордонні ринки, MCOHome прагне надати передову концепцію, новітні дизайни та високоякісні продукти для кінцевих користувачів у житловому та комерційному середовищі.

 

MCOHome завжди ставить потреби клієнтів на перше місце, звертає увагу на якість продукції та послуг. На даний момент, завдяки надійній системі маркетингу та обслуговування, їх продукція експортується клієнтам по всьому світу.

Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів