Продукція Nuvita

Nuvita 9445 Junior ESSENTIAL

Конверт для колясок серії Junior ESSENTIAL має 2 отвори на липучках на зворотній стороні. Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка. Анти-слизьке покриття на зворотній частині конверту, виріб водонепроникний, має вітрозахисні властивості. Повністю відкривається.

Моделі
loading зимовий (бежевий бежевий) Конверт бежевий 1800 грн* Перейти
loading зимовий (блакитний/бежевий) Конверт блакитний 1800 грн* Перейти
loading зимовий (рожевий/бежевий) Конверт рожевий 1800 грн* Перейти
loading зимовий (світло-сірий/сірий) Конверт світло сірий 1800 грн* Перейти
loading зимовий (темно-сірий/сірий) Конверт темно-сірий 1800 грн* Перейти

Nuvita Пустушка ортодонтична Orthosoft

Пустушки італійського бренду серії Orthosoft вирізняються відмінною якістю та ергономічною формою. Пустушка без неприємного запаху, дуже м’якенька, виготовлена з безпечного силікону. Бічні вентиляційні отвори пустушки сприяють легшому диханню. Пустушка ортодонтичної форми, вона впливає на правильний розвиток піднебіння і ротової порожнини немовляти. Виріб можна стерилізувати. Для дітей від народження.

Моделі
loading NV7050White 0+ Ортодонтична білий, прозорий 189 грн* Перейти
loading NV7050Blue 0+ Ортодонтична блакитний 189 грн* Перейти
loading NV7050Pink 0+ Ортодонтична рожевий 189 грн* Перейти

Nuvita Симетрична Air (світиться в темряві)

Набір двох пустушок з симпатичним дизайном. Пустушки симетричні, ортодонтичні і до того ж світяться у темряві. Педіатри рекомендують використовувати пустушку для немовлят. Такий атрибут заспокоює дитину, забезпечує заспокійливу і розслабляючу дію для дитини, сприяє правильному розвитку піднебіння, ротової порожнини. Пустушка Nuvita з інноваційною формою та матеріалом адаптована до віку дитини та її природніх потреб. Виріб можна стерилізувати. Для дітей від народження.

Моделі
loading NV7063 0+ Симетрична білий 258 грн* Перейти
loading NV7083 6м+ Симетрична білий 279 грн* Перейти

Nuvita 9045 Ovetto CITY

Конверт для колясок Ovetto CITY має 2 отвори на липучках на зворотній стороні. Капюшон регулюється за допомогою вшитого шнурка. Анти-слизьке покриття на зворотній частині конверту, виріб водонепроникний, має вітрозахисні властивості. Повністю відкривається. Зовнішній матеріал: поліестер «Шкіра персика». Внутрішній матеріал: поліестер вельвет кораловий

Моделі
loading зимовий (синій/бежевий) Конверт темно синій 1900 грн* Перейти
loading меланжевий бежевий/бежевий Конверт меланжевий бежевий 1900 грн* Перейти
loading зимовий (рожевий/бежевий) Конверт рожевий 1900 грн* Перейти
loading зимовий (блакитний/бежевий) Конверт блакитний 1900 грн* Перейти

Nuvita Симетрична Air

Набір із двох симетричних пустушок. Ідеальний потік повітря пустушки забезпечує заспокійливий і розслабляючий ефект для дитини. Пустушка Nuvita з інноваційною формою та матеріалом адаптована до віку дитини та її природніх потреб. Пустушка симетричної форми, вона сприяє правильному розвитку піднебіння і ротової порожнини немовляти. Виріб можна стерилізувати. Для дітей від народження.

Моделі
loading NV7061Girl 0+ Симетрична рожевий, салатовий, білий 258 грн* Перейти
loading NV7061Boy 0+ Симетрична салатовий, блакитний, білий 258 грн* Перейти
loading NV7081Pink 6м+ Симетрична рожевий, салатовий, білий 279 грн* Перейти
loading NV7081Blue 6м+ Симетрична салатовий, блакитний, білий 279 грн* Перейти

Nuvita 9545 CITY JUNIOR зимовий (чорний/сірий)

код товару: NV9545CITYJRBLACK

2300 грн*
Де купити

Зимовий конверт для колясок чорного кольору – універсальний варіант, який пропонує виробник Nuvita. Конверт не тільки зігріє, а й перетворить коляску на справжній теплий будиночок на колесах. Особливості конверта серії Junior City в тому, що він вироблений із водонепроникного матеріалу із вітрозахисними властивостями; оснащений кишенею для зберігання невеликих предметів; капюшон регулюється, а сам конверт повністю відкривається.

Nuvita Зимовий конверт-підкладка овчина

код товару: NV9301LAMBSKINLINER

Зимовий аксесуар, надзвичайно м’який і теплий – підкладка із натуральної овечої шерсті у дитячу коляску. Її можна використовувати окремо або покласти у конверт Nuvita. Така підкладка забезпечить дитину ще більшим теплом у особливо зимні дні. Розміри 76х37 см.

Nuvita Набір тарілочок 6м+ 3шт. дрібні (рожеві і салатова)

код товару: NV1428Pink

309 грн*
Де купити

Набір яскравих та розвиваючих тарілочок від італійського бренду Nuvita. У наборі 3 пласкі тарілочки: 2 рожевого кольору та 1 салатового. Їх особливість – яскраві малюнки кенгуру, жирафа та цифр, що відповідають кількості сердечок та листочків. Із таким набором дітлахи в ігровій формі навчаться основам математики. Тарілочки вироблені із міцного та безпечного пластику, що не містить бісфенол-А і фталати. Рекомендовано малюкам з 6 місяців.

Nuvita Набір тарілочок 6м+ 3шт. дрібні (сині і салатова)

код товару: NV1428Blue

309 грн*
Де купити

Набір яскравих та розвиваючих тарілочок від італійського бренду Nuvita. У наборі 3 пласкі тарілочки: 2 блакитного кольору та 1 салатового. Їх особливість – яскраві малюнки лева, жирафа та цифр, що відповідають кількості корон та листочків. Із таким набором дітлахи в ігровій формі навчаться основам математики. Тарілочки вироблені із міцного та безпечного пластику, що не містить бісфенол-А і фталати. Рекомендовано малюкам з 6 місяців.

Nuvita Тарілка малюка 4в1 6м+ (синя)

код товару: NV1465Blue

519 грн*
Де купити

Багатофункціональний набір 4 в 1 блакитного кольору для приготування дитячого харчування, розроблений італійським брендом Nuvita. У наборі: глибока тарілочка, що не ковзає на столі, терка для фруктів, соковитискач для цитрусових, сито для перетирання овочів та фруктів для приготування пюре. Додатково: кришка та ложечка. Компактний та легкий набір можна брати з собою будь-куди. Підходить для розігрівання їжі в мікрохвильовці, а також для миття у посудомийній машині. Вироблений із міцного пластику, не містить бісфенол-А і фталатів. Рекомендовано малюкам з 6 місяців.

Nuvita Тарілка малюка 4в1 6м+ (рожева)

код товару: NV1465Pink

519 грн*
Де купити

Багатофункціональний набір 4 в 1 рожевого кольору для приготування дитячого харчування, розроблений італійським брендом Nuvita. У наборі: глибока тарілочка, що не ковзає на столі, терка для фруктів, соковитискач для цитрусових, сито для перетирання овочів та фруктів для приготування пюре. Додатково: кришка та ложечка. Компактний та легкий набір можна брати з собою будь-куди. Підходить для розігрівання їжі в мікрохвильовці, а також для миття у посудомийній машині. Вироблений із міцного пластику, не містить бісфенол-А і фталатів. Рекомендовано малюкам з 6 місяців.

Nuvita Набір ложечок 6м+ 7шт. (синій і салатовий)

код товару: NV1410Blue

279 грн*
Де купити

Італійський бренд Nuvita пропонує яскравий набір ложечок для дитячого харчування. У комплекті 7 ложечок: 4 блакитні з малюнком лева і 3 зелені з малюнком жирафа. Прилади оптимального розміру та зручної форми для маленьких дитячих ручок. Вони вироблені із безпечного пластику, що не містить бісфенол-А. Ложечки можна мити у посудомийній машині. Для малюків з 6 місяців.

Nuvita Набір ложечок 6м+ 7шт. (рожевий і салатовий)

код товару: NV1410Pink

279 грн*
Де купити

Італійський бренд Nuvita пропонує яскравий набір ложечок для дитячого харчування. У комплекті 7 ложечок: 4 рожеві з малюнком кенгуру і 3 зелені з малюнком жирафа. Прилади оптимального розміру та зручної форми для маленьких дитячих ручок. Вони вироблені із безпечного пластику, що не містить бісфенол-А. Ложечки можна мити у посудомийній машині. Для малюків з 6 місяців.

Nuvita Набір ложок із термоіндикатором Easy Eating 6м+ 2 шт. (синя)

код товару: NV8485Blue

258 грн*
Де купити

Набір двох термочутливих ложечок яскравого блакитного кольору від італійського виробника Nuvita. Контактуючи з продуктами із температурою понад 37°C, ложечка змінюватиме свій колір на блідий. Ложкою дуже зручно користуватись, завдяки довгій ручці - чи то широка тарілка, чи то глибока пляшка. Ложечки вироблені із міцного і нетоксичного пластику, без бісфенолу-А та фталатів. Рекомендовано для малюків з 6-ти місяців.

Nuvita Набір ложок із термоіндикатором Easy Eating 6м+ 2 шт. (салатова)

код товару: NV8485Lime

258 грн*
Де купити

Набір двох термочутливих ложечок яскравого зеленого кольору від італійського виробника Nuvita. Контактуючи з продуктами із температурою понад 37°C, ложечка змінюватиме свій колір на блідий. Ложкою дуже зручно користуватись, завдяки довгій ручці - чи то широка тарілка, чи то глибока пляшка. Ложечки вироблені із міцного і нетоксичного пластику, без бісфенолу-А та фталатів. Рекомендовано для малюків з 6-ти місяців.

Nuvita Набір по догляду за зубами (дитячий 0м+ синій)

код товару: NV1145Blue

294 грн*
Де купити

Набір по догляду за ротовою порожниною 4 в 1 від італійського бренду Nuvita. Комплектом можуть користуватись усі від віку немовлят до малюків. У наборі: зубна щітка, щітка для масажу ясен, щітка для масажу зубів та тренувальна щітка. Аксесуар блакитно-білого кольору, його форма трохи вигнута, щоб дитині було зручно тримати щітку у руках. Щітки зберігаються у спеціальному чохлі. Не містить бісфенол.

Nuvita Набір ложок із термоіндикатором Easy Eating 6м+ 2 шт. (рожева)

код товару: NV8485Pink

258 грн*
Де купити

Набір двох термочутливих ложечок яскравого рожевого кольору від італійського виробника Nuvita. Контактуючи з продуктами із температурою понад 37°C, ложечка змінюватиме свій колір на блідий. Ложкою дуже зручно користуватись, завдяки довгій ручці - чи то широка тарілка, чи то глибока пляшка. Ложечки вироблені із міцного і нетоксичного пластику, без бісфенолу-А та фталатів. Рекомендовано для малюків з 6-ти місяців.

Nuvita Набір по догляду за зубами (дитячий 0м+ салатовий)

код товару: NV1145Lime

294 грн*
Де купити

Набір по догляду за ротовою порожниною 4 в 1 від італійського бренду Nuvita. Комплектом можуть користуватись усі від віку немовлят до малюків. У наборі: зубна щітка, щітка для масажу ясен, щітка для масажу зубів та тренувальна щітка. Аксесуар зелено-білого кольору, його форма трохи вигнута, щоб дитині було зручно тримати щітку у руках. Щітки зберігаються у спеціальному чохлі. Не містить бісфенол.

Nuvita Набір по догляду за зубами (дитячий 0м+ рожевий)

код товару: NV1145Pink

294 грн*
Де купити

Набір по догляду за ротовою порожниною 4 в 1 від італійського бренду Nuvita. Комплектом можуть користуватись усі від віку немовлят до малюків. У наборі: зубна щітка, щітка для масажу ясен, щітка для масажу зубів та тренувальна щітка. Аксесуар рожево-білого кольору, його форма трохи вигнута, щоб дитині було зручно тримати щітку у руках. Щітки зберігаються у спеціальному чохлі. Не містить бісфенол.

Nuvita Набір по догляду за дитиною (гребінець і щіточка)

Безпечний набір для догляду за волоссям дитини від італійського бренду Nuvita. У комплект входить гребінець і м’яка щітка – ідеальний набір для делікатної шкіри голови та тоненького волосся. Матеріал щетинок – натуральна вовна, зубчики гребінця – заокруглені. Набір виконаний із міцної пластмаси, ручки ергономічні. Для догляду за дітьми з народження.

Моделі
loading NV1137Blue 279 грн* Перейти
loading NV1137Lime 279 грн* Перейти
loading NV1137Pink 279 грн* Перейти

Nuvita Термос металевий для їжі (350мл, бірюзовий)

код товару: NV1471NEW

699 грн*
Де купити

Тип: термос для їжі; Матеріал: нержавіюча сталь; Колір: з візерунком, блакитний

Nuvita Пустушка Orthosoft ортодонтична Light

Пустушка ортодонтична Nuvita Orthosoft Light підходить для дітей з перших днів життя. Її форма підлаштована під ротову порожнину дитини. 

Моделі
loading NV7051Pink 0+ Ортодонтична рожевий 189 грн* Перейти
loading NV7051Blue 0+ Ортодонтична блакитний 189 грн* Перейти
loading NV7051TRANSP 0+ Ортодонтична прозорий 189 грн* Перейти

Nuvita Тарілка для годування Easy Eating (2шт. глибока і дрібна)

Набір двох тарілочок для дитячого годування від італійського бренду Nuvita. У наборі глибока і пласка тарілка. Вони оснащені ручкою з отвором для пальців, що дозволяє зручно тримати тарілки будь-якою рукою під час годування. До того ж, завдяки такому дизайну, контакт їжі з руками мінімальний. Тарілочки із невеличким кутом нахилу для зручності набирання їжі ложкою. Вироблені із якісного пластику, не містить бісфенол-А та фталатів. Можна мити у посудомийній машині. Для немовлят з 6 місяців.

Моделі
loading NV8461Blue 339 грн* Перейти
loading NV8461Lime 339 грн* Перейти
loading NV8461Pink 339 грн* Перейти

Nuvita Тарілка для годування Easy Eating (2шт. глибока)

Набір двох глибоких тарілочок для дитячого годування від італійського бренду Nuvita. Вони оснащені ручкою з отвором для пальців, що дозволяє зручно тримати тарілки будь-якою рукою під час годування. До того ж, завдяки такому дизайну, контакт їжі з руками мінімальний. Тарілочки із невеличким кутом нахилу для зручності набирання їжі ложкою. Вироблені із якісного пластику, не містить бісфенол-А та фталатів. Можна мити у посудомийній машині. Для немовлят з 6 місяців.

Моделі
loading NV8431Pink 339 грн* Перейти
loading NV8431Blue 339 грн* Перейти
loading NV8431Lime 339 грн* Перейти