Продукція Nuvita

Nuvita Набір ложок із термоіндикатором Easy Eating 6м+ 2 шт. (синя)

код товару: NV8485Blue

258 грн*
Де купити

Набір двох термочутливих ложечок яскравого блакитного кольору від італійського виробника Nuvita. Контактуючи з продуктами із температурою понад 37°C, ложечка змінюватиме свій колір на блідий. Ложкою дуже зручно користуватись, завдяки довгій ручці - чи то широка тарілка, чи то глибока пляшка. Ложечки вироблені із міцного і нетоксичного пластику, без бісфенолу-А та фталатів. Рекомендовано для малюків з 6-ти місяців.

Nuvita Набір ложок із термоіндикатором Easy Eating 6м+ 2 шт. (салатова)

код товару: NV8485Lime

258 грн*
Де купити

Набір двох термочутливих ложечок яскравого зеленого кольору від італійського виробника Nuvita. Контактуючи з продуктами із температурою понад 37°C, ложечка змінюватиме свій колір на блідий. Ложкою дуже зручно користуватись, завдяки довгій ручці - чи то широка тарілка, чи то глибока пляшка. Ложечки вироблені із міцного і нетоксичного пластику, без бісфенолу-А та фталатів. Рекомендовано для малюків з 6-ти місяців.

Nuvita Набір по догляду за зубами (дитячий 0м+ синій)

код товару: NV1145Blue

Набір по догляду за ротовою порожниною 4 в 1 від італійського бренду Nuvita. Комплектом можуть користуватись усі від віку немовлят до малюків. У наборі: зубна щітка, щітка для масажу ясен, щітка для масажу зубів та тренувальна щітка. Аксесуар блакитно-білого кольору, його форма трохи вигнута, щоб дитині було зручно тримати щітку у руках. Щітки зберігаються у спеціальному чохлі. Не містить бісфенол.

Nuvita Набір ложок із термоіндикатором Easy Eating 6м+ 2 шт. (рожева)

код товару: NV8485Pink

258 грн*
Де купити

Набір двох термочутливих ложечок яскравого рожевого кольору від італійського виробника Nuvita. Контактуючи з продуктами із температурою понад 37°C, ложечка змінюватиме свій колір на блідий. Ложкою дуже зручно користуватись, завдяки довгій ручці - чи то широка тарілка, чи то глибока пляшка. Ложечки вироблені із міцного і нетоксичного пластику, без бісфенолу-А та фталатів. Рекомендовано для малюків з 6-ти місяців.

Nuvita Набір по догляду за зубами (дитячий 0м+ салатовий)

код товару: NV1145Lime

Набір по догляду за ротовою порожниною 4 в 1 від італійського бренду Nuvita. Комплектом можуть користуватись усі від віку немовлят до малюків. У наборі: зубна щітка, щітка для масажу ясен, щітка для масажу зубів та тренувальна щітка. Аксесуар зелено-білого кольору, його форма трохи вигнута, щоб дитині було зручно тримати щітку у руках. Щітки зберігаються у спеціальному чохлі. Не містить бісфенол.

Nuvita Набір по догляду за зубами (дитячий 0м+ рожевий)

код товару: NV1145Pink

Набір по догляду за ротовою порожниною 4 в 1 від італійського бренду Nuvita. Комплектом можуть користуватись усі від віку немовлят до малюків. У наборі: зубна щітка, щітка для масажу ясен, щітка для масажу зубів та тренувальна щітка. Аксесуар рожево-білого кольору, його форма трохи вигнута, щоб дитині було зручно тримати щітку у руках. Щітки зберігаються у спеціальному чохлі. Не містить бісфенол.

Nuvita Набір по догляду за дитиною (гребінець і щіточка)

Безпечний набір для догляду за волоссям дитини від італійського бренду Nuvita. У комплект входить гребінець і м’яка щітка – ідеальний набір для делікатної шкіри голови та тоненького волосся. Матеріал щетинок – натуральна вовна, зубчики гребінця – заокруглені. Набір виконаний із міцної пластмаси, ручки ергономічні. Для догляду за дітьми з народження.

Моделі
loading NV1137Blue 279 грн* Перейти
loading NV1137Lime 279 грн* Перейти
loading NV1137Pink 279 грн* Перейти

Nuvita Термос металевий для їжі (350мл, бірюзовий)

код товару: NV1471NEW

699 грн*
Де купити

Тип: термос для їжі; Матеріал: нержавіюча сталь; Колір: з візерунком, блакитний

Nuvita Пустушка Orthosoft ортодонтична Light

Пустушка ортодонтична Nuvita Orthosoft Light підходить для дітей з перших днів життя. Її форма підлаштована під ротову порожнину дитини. 

Моделі
loading NV7051Pink 0+ Ортодонтична рожевий 189 грн* Перейти
loading NV7051Blue 0+ Ортодонтична блакитний 189 грн* Перейти
loading NV7051TRANSP 0+ Ортодонтична прозорий 189 грн* Перейти

Nuvita Тарілка для годування Easy Eating (2шт. глибока і дрібна)

Набір двох тарілочок для дитячого годування від італійського бренду Nuvita. У наборі глибока і пласка тарілка. Вони оснащені ручкою з отвором для пальців, що дозволяє зручно тримати тарілки будь-якою рукою під час годування. До того ж, завдяки такому дизайну, контакт їжі з руками мінімальний. Тарілочки із невеличким кутом нахилу для зручності набирання їжі ложкою. Вироблені із якісного пластику, не містить бісфенол-А та фталатів. Можна мити у посудомийній машині. Для немовлят з 6 місяців.

Моделі
loading NV8461Blue 339 грн* Перейти
loading NV8461Lime 339 грн* Перейти
loading NV8461Pink 339 грн* Перейти

Nuvita Тарілка для годування Easy Eating (2шт. глибока)

Набір двох глибоких тарілочок для дитячого годування від італійського бренду Nuvita. Вони оснащені ручкою з отвором для пальців, що дозволяє зручно тримати тарілки будь-якою рукою під час годування. До того ж, завдяки такому дизайну, контакт їжі з руками мінімальний. Тарілочки із невеличким кутом нахилу для зручності набирання їжі ложкою. Вироблені із якісного пластику, не містить бісфенол-А та фталатів. Можна мити у посудомийній машині. Для немовлят з 6 місяців.

Моделі
loading NV8431Pink 339 грн* Перейти
loading NV8431Blue 339 грн* Перейти
loading NV8431Lime 339 грн* Перейти

Nuvita Пляшка для годування Mimic 150мл. 0м + Антіколіковая

Пляшечка для годування малюків з перших місяців життя. Процес годування з пляшечки Nuvita ідентичний з природнім процесом годування. Усе завдяки особливій формі, яка повторює форму грудей і еластичному приємному матеріалу пустушки, який дає дитині відчуття контакту зі шкірою матері. Пляшечка антиколікова; це означає, що дитина питиме і при цьому не заковтуватиме повітря. Об’єм пляшки – 150 мл. Вік: 0+.

Моделі
loading NV6010White дівчинка, хлопчик 0+ 150 мл білий, прозорий 219 грн* Перейти
loading NV6010Blue дівчинка, хлопчик 0+ 150 мл блакитний, прозорий 219 грн* Перейти
loading NV6010Pink дівчинка 0+ 150 мл рожевий, прозорий 219 грн* Перейти

Nuvita Тарілка з підігрівом

Тарілочка з підігрівом для немовлят, розроблена італійським брендом Nuvita. Вона оснащена невеличким отвором, у який заливається гаряча вода для утримання дитячого харчування в теплі. Тарілочка із нековзним дном буде впевнено стояти на поверхні стола. Вироблена із міцного і безпечного пластику, який не містить у складі бісфенол-А та фталати. Для немовлят з 6 місяців.

Моделі
loading NV1427Blue 489 грн* Перейти
loading NV1427Lime 489 грн* Перейти
loading NV1427Pink 489 грн* Перейти

Nuvita Набір по догляду за дитиною (великий)

Набір для догляду за дітьми містить щоденні необхідні аксесуари та інструменти, що допомагають батькам піклуватися про немовлят. У зручній сумці-косметичці ви знайдете 6 інструментів: щітку для голови, гребінець, інструмент із 5-ма полірувальними пилочками для нігтів, ножиці з заокругленими кінчиками, щипчики для нігтів і назальний аспіратор. Набір італійського бренду Nuvita для догляду за дітьми від народження.

Моделі
loading NV1136Pink 594 грн* Перейти
loading NV1136Lime 594 грн* Перейти
loading NV1136Blue 594 грн* Перейти

Nuvita Набір щіток для пляшечок

У наборі зручні допоміжні засобі для легкого та ефективного очищення дитячих пустушок, пляшечок. У наборі 3 елементи: щітка для пляшки, менша щіточка для пустушки, затискач. Такі деталі зроблять процес догляду за дитиною максимально простим. Можна використовувати зі стерилізатором.

Моделі
loading NV1485Blue дівчинка, хлопчик синій, білий 249 грн* Перейти
loading NV1485Pink дівчинка, хлопчик білий, рожевий 249 грн* Перейти
loading NV1485Green дівчинка, хлопчик білий, салатовий 249 грн* Перейти

Nuvita Пляшка для годування Mimic 250мл. 3м + Антіколіковая

Пляшечка для годування малюків від 3 місяців. Процес годування з пляшечки Nuvita ідентичний з природнім процесом годування. Усе завдяки особливій формі, яка повторює форму грудей і еластичному приємному матеріалу пустушки, який дає дитині відчуття контакту зі шкірою матері. Пляшечка антиколікова; це означає, що дитина питиме і при цьому не заковтуватиме повітря. Об’єм пляшки – 250 мл. Вік: від 3 місяців.

Моделі
loading NV6030White дівчинка, хлопчик 3+ 250 мл білий, прозорий 237 грн* Перейти
loading NV6030Blue хлопчик 3+ 250 мл блакитний, прозорий 237 грн* Перейти
loading NV6030Pink дівчинка 3+ 250 мл рожевий, прозорий 237 грн* Перейти

Nuvita Прорізувач Оленя Giulietta

код товару: NV7021

579 грн*
Де купити

Симпатичне оленятко – корисна іграшка, що здатна усунути запалення ясен у дитини в період прорізування зубів. До того ж, іграшка має приємну «софт-тач» текстуру, яка сприяє розвитку тактильних відчуттів і моторики. Для дітей від народження.

Nuvita Прорізувач Оленя Romeo

код товару: NV7020

Симпатичне оленятко – корисна іграшка, що здатна усунути запалення ясен у дитини в період прорізування зубів. До того ж, іграшка має приємну «софт-тач» текстуру, яка сприяє розвитку тактильних відчуттів і моторики. Для дітей від народження.

Nuvita Пляшка для годування Mimic 330мл. 4м + Антіколіковая

Пляшечка для годування малюків від 4 місяців. Процес годування з пляшечки Nuvita ідентичний з природнім процесом годування. Усе завдяки особливій формі, яка повторює форму грудей і еластичному приємному матеріалу пустушки, який дає дитині відчуття контакту зі шкірою матері. Пляшечка антиколікова; це означає, що дитина питиме і при цьому не заковтуватиме повітря.Об’єм пляшки – 330 мл. Вік: від 4 місяців.

Моделі
loading NV6050White дівчинка, хлопчик 4+ 330 мл білий, прозорий 258 грн* Перейти
loading NV6050Blue хлопчик 4+ 330 мл блакитний, прозорий 258 грн* Перейти
loading NV6050Pink дівчинка 4+ 330 мл рожевий, прозорий 258 грн* Перейти

Nuvita Підігрівач пляшечок для 220V/12V

код товару: NV1160

1398 грн*
Де купити

Практичний підігрівач пляшечок для використання вдома та в автомобілі від італійського бренду Nuvita. Підходить для усіх типів пляшечок, діаметром до 8,4 см. Підтримує задану температуру у пляшечці. Додатково у наборі міні-контейнер із кришкою для годування. Використання вдома: підігрівати грудне молоко слід тільки на водяній бані, щоб зберегти усі поживні речовини. В автомобілі використовується функція «сухого нагріву». Контейнер підігрівача вироблений із нержавіючої сталі, щоб запобігти утворенню вапняного нальоту на нагрівальних елементах. У наборі 2 мережеві кабелі: для дому 80 Вт, для автомобіля 30 Вт. Завжди перевіряйте температуру молока та дитячого харчування перед годуванням.

Nuvita Підігрівач пляшечок автомобільний

Портативний підігрівач пляшечок з дитячим харчуванням від італійського бренду Nuvita. Автомобільний підігрівач - ідеальний варіант для подорожей. Він вироблений із неопрену, а нагрівальний елемент із карбонового волокна – завдяки їх властивостям і зберігається температура навіть після вимкнення із мережі. Такий підігрівач забезпечує рівномірний підігрів молока у ємностях до 300 мл. Підходить для використання у будь-якому автомобілі із напругою 12В. Практичний карабін збоку дозволяє повісити його на рюкзаку.

Моделі
loading NV1074Pink дівчинка, хлопчик рожевий 729 грн* Перейти
loading NV1074Blue дівчинка, хлопчик синій 729 грн* Перейти

Nuvita Поїльник непроливайка 12м+ 370мл.

Завдяки особливій конструкції рідина у пляшці не витікає навіть при падінні чи перевертанні. Пляшка виготовлена з якісного пластику, що не містить шкідливих речовин. Об’єм пляшки – 370 мл. Пляшку можна мити в посудомийній машині та використовувати в мікрохвильовій печі. Для дітей від 1 року.

Моделі
loading NV1453Blue хлопчик 12+ 370 мл блакитний 207 грн* Перейти
loading NV1453Pink дівчинка 12+ 370 мл рожевий 207 грн* Перейти
loading NV1453Lime хлопчик 12+ 370 мл салатовий 207 грн* Перейти

Nuvita Стерилізатор портативний

код товару: NV1556

657 грн*
Де купити

Портативний УФ-стерилізатор для пустушок та пляшечок від італійського бренду Nuvita. Стерилізатор оснащений ультрафіолетовою лампою, яка знезаражує озоном пляшечку або її насадку від 99,9% шкідливих мікроорганізмів всього лише за 3 хвилини. До всього ж, насадку знімати не потрібно. Пристрій забезпечує просту та швидку стерилізацію де б ви не знаходились. Портативний УФ-стерилізатор можна брати з собою, він займає мало місця і працює від 2-х ААА батарейок.

Nuvita Поїльник непроливайка 12м+ 200мл

Такий аксесуар - незамінна річ для дитини. Його можна взяти у дитсадок, на прогулянку, в дорогу. Водичка, компот або сік будуть завжди під рукою у дитини і вона зможе в будь-який момент втамувати спрагу. Поїльник підходить для дітей у період прорізування зубів. Зручне використання забезпечує жорсткий носик. Поїльник виготовлений із безпечного матеріалу і не містить шкідливого бісфенолу-А. Двошарова ізоляція довше тримає напої прохолодними і свіжими. Для дітей від 1 року.

Моделі
loading NV1433Blue хлопчик 12+ 200 мл синій 357 грн* Перейти
loading NV1433Lime хлопчик 12+ 200 мл салатовий 357 грн* Перейти
loading NV1433Pink дівчинка 12+ 200 мл рожевий 357 грн* Перейти