Продукція Nuvita

Nuvita Набір по догляду за дитиною (великий, 0м+, салатовий)

код товару: NV1136Lime

594 грн*

Набір для догляду за дітьми містить щоденні необхідні аксесуари та інструменти, що допомагають батькам піклуватися про немовлят. У зручній сумці-косметичці біло-салатового кольору ви знайдете 6 інструментів: щітку для голови, гребінець, інструмент із 5-ма полірувальними пилочками для нігтів, ножиці з заокругленими кінчиками, щипчики для нігтів і назальний аспіратор. Набір італійського бренду Nuvita для догляду за дітьми від народження.

Nuvita Набір щіток для пляшечок (синій)

код товару: NV1485Blue

249 грн*

У наборі зручні допоміжні засобі для легкого та ефективного очищення дитячих пустушок, пляшечок. У наборі 3 елементи: щітка для пляшки, менша щіточка для пустушки, затискач. Такі деталі зроблять процес догляду за дитиною максимально простим. Можна використовувати зі стерилізатором. Колірна гама набору – синя.

Nuvita Набір щіток для пляшечок (рожевий)

код товару: NV1485Pink

249 грн*

У наборі зручні допоміжні засобі для легкого та ефективного очищення дитячих пустушок, пляшечок. У наборі 3 елементи: щітка для пляшки, менша щіточка для пустушки, затискач. Такі деталі зроблять процес догляду за дитиною максимально простим. Можна використовувати зі стерилізатором. Колірна гама набору – рожева.

Nuvita Пляшка для годування Mimic 250мл. 3м + Антіколіковая

Пляшечка для годування малюків від 3 місяців. Процес годування з пляшечки Nuvita ідентичний з природнім процесом годування. Усе завдяки особливій формі, яка повторює форму грудей і еластичному приємному матеріалу пустушки, який дає дитині відчуття контакту зі шкірою матері. Пляшечка антиколікова; це означає, що дитина питиме і при цьому не заковтуватиме повітря. Об’єм пляшки – 250 мл. Вік: від 3 місяців.

Моделі
loading NV6030White дівчинка, хлопчик 3+ 250 мл білий, прозорий 237 грн* Перейти
loading NV6030Blue хлопчик 3+ 250 мл блакитний, прозорий 237 грн* Перейти
loading NV6030Pink дівчинка 3+ 250 мл рожевий, прозорий 237 грн* Перейти

Nuvita Набір щіток для пляшечок (салатовий)

код товару: NV1485Green

249 грн*

У наборі зручні допоміжні засобі для легкого та ефективного очищення дитячих пустушок, пляшечок. У наборі 3 елементи: щітка для пляшки, менша щіточка для пустушки, затискач. Такі деталі зроблять процес догляду за дитиною максимально простим. Можна використовувати зі стерилізатором. Колірна гама набору – салатова.

Nuvita Іграшка-прорізувач Оленя Giulietta

код товару: NV7021

579 грн*

Симпатичне оленятко – корисна іграшка, що здатна усунити запалення ясен у дитини в період прорізування зубів. До того ж, іграшка має приємну «софт-тач» текстуру, яка сприяє розвитку тактильних відчуттів і моторики. Для дітей від народження.

Nuvita Іграшка-прорізувач Оленя Romeo

код товару: NV7020

579 грн*

Симпатичне оленятко – корисна іграшка, що здатна усунити запалення ясен у дитини в період прорізування зубів. До того ж, іграшка має приємну «софт-тач» текстуру, яка сприяє розвитку тактильних відчуттів і моторики. Для дітей від народження.

Nuvita Пляшка для годування Mimic 330мл. 4м + Антіколіковая

Пляшечка для годування малюків від 4 місяців. Процес годування з пляшечки Nuvita ідентичний з природнім процесом годування. Усе завдяки особливій формі, яка повторює форму грудей і еластичному приємному матеріалу пустушки, який дає дитині відчуття контакту зі шкірою матері. Пляшечка антиколікова; це означає, що дитина питиме і при цьому не заковтуватиме повітря.Об’єм пляшки – 330 мл. Вік: від 4 місяців.

Моделі
loading NV6050White дівчинка, хлопчик 4+ 330 мл білий, прозорий 258 грн* Перейти
loading NV6050Blue хлопчик 4+ 330 мл блакитний, прозорий 258 грн* Перейти
loading NV6050Pink дівчинка 4+ 330 мл рожевий, прозорий 258 грн* Перейти

Nuvita Підігрівач пляшечок для 220V/9V

код товару: NV1160

1398 грн*

Практичний підігрівач пляшечок для використання вдома та в автомобілі від італійського бренду Nuvita. Підходить для усіх типів пляшечок, діаметром до 8,4 см. Підтримує задану температуру у пляшечці. Додатково у наборі міні-контейнер із кришкою для годування. Використання вдома: підігрівати грудне молоко слід тільки на водяній бані, щоб зберегти усі поживні речовини. В автомобілі використовується функція «сухого нагріву». Контейнер підігрівача вироблений із нержавіючої сталі, щоб запобігти утворенню вапняного нальоту на нагрівальних елементах. У наборі 2 мережеві кабелі: для дому 80 Вт, для автомобіля 30 Вт. Завжди перевіряйте температуру молока та дитячого харчування перед годуванням.

Nuvita Підігрівач пляшечок автомобільний (рожевий)

код товару: NV1074Pink

729 грн*

Портативний підігрівач пляшечок з дитячим харчуванням від італійського бренду Nuvita. Автомобільний підігрівач рожевого кольору - ідеальний варіант для подорожей. Він вироблений із неопрену, а нагрівальний елемент із карбонового волокна – завдяки їх властивостям і зберігається температура навіть після вимкнення із мережі. Такий підігрівач забезпечує рівномірний підігрів молока у ємностях до 300 мл. Підходить для використання у будь-якому автомобілі із напругою 12В. Практичний карабін збоку дозволяє повісити його на рюкзаку.

Nuvita Підігрівач пляшечок автомобільний (синій)

код товару: NV1074Blue

729 грн*

Портативний підігрівач пляшечок з дитячим харчуванням від італійського бренду Nuvita. Автомобільний підігрівач блакитного кольору - ідеальний варіант для подорожей. Він вироблений із неопрену, а нагрівальний елемент із карбонового волокна – завдяки їх властивостям і зберігається температура навіть після вимкнення із мережі. Такий підігрівач забезпечує рівномірний підігрів молока у ємностях до 300 мл. Підходить для використання у будь-якому автомобілі із напругою 12В. Практичний карабін збоку дозволяє повісити його на рюкзаку.

Nuvita Поїльник непроливайка 12м+ 370мл.

Завдяки особливій конструкції рідина у пляшці не витікає навіть при падінні чи перевертанні. Пляшка виготовлена з якісного пластику, що не містить шкідливих речовин. Об’єм пляшки – 370 мл. Пляшку можна мити в посудомийній машині та використовувати в мікрохвильовій печі. Для дітей від 1 року.

Моделі
loading NV1453Blue хлопчик 12+ 370 мл блакитний 207 грн* Перейти
loading NV1453Pink дівчинка 12+ 370 мл рожевий 207 грн* Перейти
loading NV1453Lime хлопчик 12+ 370 мл салатовий 207 грн* Перейти

Nuvita Стерилізатор портативний

код товару: NV1556

657 грн*

Портативний УФ-стерилізатор для пустушок та пляшечок від італійського бренду Nuvita. Стерилізатор оснащений ультрафіолетовою лампою, яка знезаражує озоном пляшечку або її насадку від 99,9% шкідливих мікроорганізмів всього лише за 3 хвилини. До всього ж, насадку знімати не потрібно. Пристрій забезпечує просту та швидку стерилізацію де б ви не знаходились. Портативний УФ-стерилізатор можна брати з собою, він займає мало місця і працює від 2-х ААА батарейок.

Nuvita Поїльник непроливайка 12м+ 200мл

Такий аксесуар - незамінна річ для дитини. Його можна взяти у дитсадок, на прогулянку, в дорогу. Водичка, компот або сік будуть завжди під рукою у дитини і вона зможе в будь-який момент втамувати спрагу. Поїльник підходить для дітей у період прорізування зубів. Зручне використання забезпечує жорсткий носик. Поїльник виготовлений із безпечного матеріалу і не містить шкідливого бісфенолу-А. Двошарова ізоляція довше тримає напої прохолодними і свіжими. Для дітей від 1 року.

Моделі
loading NV1433Blue хлопчик 12+ 200 мл синій 357 грн* Перейти
loading NV1433Lime хлопчик 12+ 200 мл салатовий 357 грн* Перейти
loading NV1433Pink дівчинка 12+ 200 мл рожевий 357 грн* Перейти

Nuvita Поїльник непроливайка 18м+ 200мл із трубочкою

Зручний поїльник з трубочкою – незамінна річ для дитини, яку вона зможе взяти у дитсадок, на прогулянку, в дорогу. Водичка, компот або сік будуть завжди під рукою у дитини і вона зможе в будь-який момент втамувати спрагу. Для дітей від 1 року, підходить для дітей у період прорізування зубів. Поїльник із силіконовою трубочкою. Конструкція герметично захищена від розливання рідини. Двошарова ізоляція довше тримає напої прохолодними і свіжими.

Моделі
loading NV1436Blue хлопчик 18+ 200 мл синій, блакитний 357 грн* Перейти
loading NV1436Lime хлопчик 18+ 200 мл салатовий 357 грн* Перейти
loading NV1436Pink дівчинка 18+ 200 мл рожевий 357 грн* Перейти

Nuvita Поїльник непроливайка із трубочкою 18м+ 370мл

Форма поїльника розроблена з урахуваннях фізіологічних особливостей ротової порожнини і піднебіння дитини. Поїльник за формою нагадує пісочний годинник, завдяки такій особливості розміщується в руках дитини максимально комфортно. Передбачено захист від витікання і розбризкування. Може використовуватися в мікрохвильових печах, в холодильнику або морозильній камері. Поїльник виготовлений із безпечного матеріалу і не містить шкідливого бісфенолу-А. Для дітей від 18 місяців.

Моделі
loading NV1457Blue хлопчик 18+ 370 мл синій, блакитний 207 грн* Перейти
loading NV1457Pink дівчинка 18+ 370 мл рожевий 207 грн* Перейти
loading NV1457Lime хлопчик 18+ 370 мл салатовий 207 грн* Перейти

Nuvita Тарілка для годування Easy Eating дрібна 2шт. (Синя)

код товару: NV8451Blue

339 грн*

Набір двох пласких тарілочок блакитного кольору для дитячого годування від італійського бренду Nuvita. Вони оснащені ручкою з отвором для пальців, що дозволяє зручно тримати тарілки будь-якою рукою під час годування. До того ж, завдяки такому дизайну, контакт їжі з руками мінімальний. Тарілочки із невеличким кутом нахилу для зручності набирання їжі ложкою. Вироблені із якісного пластику, не містить бісфенол-А та фталатів. Можна мити у посудомийній машині. Для немовлят з 6 місяців.

Nuvita Поїльник непроливайка 6м+ 250мл з м'яким носиком

Тренувальна чашка – потрібний аксесуар, який знадобиться дитині, коли та вчиться пити з чашки або склянки. Конструкція поїльника розроблена спеціально для дитини. Чашка виготовлена з безпечного, нешкідливого матеріалу, не містить бісфенолу-А. Оснащена м’яким силіконовим носиком. Об’єм чашки – 250 мл. Призначена для дітей від 6 місяців.

Моделі
loading NV1440Blue хлопчик 6+ 250 мл синій, блакитний 249 грн* Перейти
loading NV1440Lime хлопчик 6+ 250 мл салатовий 249 грн* Перейти
loading NV1440Pink дівчинка 6+ 250 мл рожевий 249 грн* Перейти

Nuvita Тарілка для годування Easy Eating дрібна 2шт. (салатова)

код товару: NV8451Lime

339 грн*

Набір двох пласких тарілочок салатового кольору для дитячого годування від італійського бренду Nuvita. Вони оснащені ручкою з отвором для пальців, що дозволяє зручно тримати тарілки будь-якою рукою під час годування. До того ж, завдяки такому дизайну, контакт їжі з руками мінімальний. Тарілочки із невеличким кутом нахилу для зручності набирання їжі ложкою. Вироблені із якісного пластику, не містить бісфенол-А та фталатів. Можна мити у посудомийній машині. Для немовлят з 6 місяців.

Nuvita Зубна щітка для дітей 3в1 (NV1150)

код товару: NV1150

867 грн*

Електрична зубна щітка для дітей 3 в 1 від італійського бренду Nuvita. Щітка спеціально розроблена для гігієни порожнини рота дітей віком від 3 місяців до 3-х років. У наборі декілька насадок: щітка для чистки зубів, масажер для ясен та очищувач язика. Щітка тихенько працює від 1-ї ААА батарейки (не входить у комплект), її форма ергономічна, тому діткам буде дуже зручно тримати її у руках. У той час, коли дитячі зубки вже почали прорізуватись, така щітка буде особливо необхідною. Щетинки вироблені із м’якого DuPont нейлону, тож щітка максимально м’яка, щоб не пошкодити ніжну зубну емаль.

Nuvita Контейнер-трансформер для їжі 6м + 230мл (синій)

код товару: NV4466Blue

297 грн*

Силіконовий контейнер для зберігання харчових продуктів. Універсальний контейнер для будь-яких продуктів. Контейнер підходить для зберігання продуктів харчування вдома, його також зручно брати в дорогу. Конструкція розбірна, у розкладеному стані займає мало місця. Оснащений захисною кліпсою на кришці. Може використовуватися в мікрохвильових печах, в холодильнику або морозильній камері. Силікон запобігає утворенню бактеріям у продуктах.

Nuvita Соска для пляшечки 0м + (дуже повільний потік + клапан)

код товару: NV6061

207 грн*

Змінна пустушка для пляшок Nuvita серії Mimic. Пустушка з дуже повільним, а тому призначена для дітей з народження. Виготовлена з безпечного силікону. Ергономічна пустушка сприяє правильному формуванню піднебіння і прикусу у дитини. Велика допоміжна поверхня для губ на пустушці імітує форму молочної залози і передає дитині фізичне відчуття контакту з шкірою з матір'ю.

Nuvita Контейнер-трансформер для їжі 6м+ 230мл (салатовий)

код товару: NV4466Lime

297 грн*

Силіконовий контейнер для зберігання харчових продуктів. Універсальний контейнер для будь-яких продуктів. Контейнер підходить для зберігання продуктів харчування вдома, його також зручно брати в дорогу. Конструкція розбірна, у розкладеному стані займає мало місця. Оснащений захисною кліпсою на кришці. Може використовуватися в мікрохвильових печах, в холодильнику або морозильній камері. Силікон запобігає утворенню бактеріям у продуктах.

Nuvita Соска для пляшечки 3м+ (повільний потік)

код товару: NV6062

207 грн*

Змінна пустушка призначена для використання з пляшками Nuvita серії Mimic. Рекомендується використовувати з пляшками місткістю 250 мл, для дітей від 3 місяців. Пустушка з повільним потоком. Ергономічна пустушка сприяє правильному формуванню піднебіння і прикусу у дитини. Велика допоміжна поверхня для губ на пустушці імітує форму молочної залози і передає дитині фізичне відчуття контакту з шкірою з матір'ю. Виготовлена з безпечного силікону.