Продукція PAULINDA

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Cool Dragon Дракон (синій)

код товару: PL-081378-16

222 грн*
Де купити

Збери свою колекцію Драконів разом з Paulinda! Серія наборів для творчості Cool Dragon одна з найпопулярніших колекцій іграшок Paulinda. Блакитний дракон - круте і миле створіння, яке дитина зробить самостійно. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. Сама маса для ліплення неймовірна: надзвичайно ніжна та м’яка, а при висиханні – стає легенькою, не втрачаючи колір. Ліплення з пластиліном розвиває дрібну моторику, творчість, посидючість та фантазію. Рекомендований вік: 3+

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Cool Dragon Дракон (чорний)

код товару: PL-081378-17

222 грн*
Де купити

Збери свою колекцію Драконів разом з Paulinda! Серія наборів для творчості Cool Dragon одна з найпопулярніших колекцій іграшок Paulinda. Чорний дракон - круте і миле створіння, яке дитина зробить самостійно. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Cool Dragon Дракон (фіолетовий)

код товару: PL-081378-18

222 грн*
Де купити

Збери свою колекцію Драконів разом з Paulinda! Серія наборів для творчості Cool Dragon одна з найпопулярніших колекцій іграшок Paulinda. Фіолетовий дракон - круте і миле створіння, які дитина зробить самостійно. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Racing time Машинка (синя) інерційний механізм

код товару: PL-081161-1

210 грн*
Де купити

Синій автомобіль з колекції "Racing Time" Paulinda, шукає господаря! Колекція справжніх гоночних машинок заводяться реверсивним рухом, досить лише відтягнути і відпустити, і почнуться справжні гонки. Найцікавіше, що дитина може зробити іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Racing time Машинка (рожева) інерційний механізм

код товару: PL-081161-2

210 грн*
Де купити

Рожевий автомобіль з колекції "Racing Time" Paulinda, шукає господаря! Колекція справжніх гоночних машинок заводяться реверсивним рухом, досить лише відтягнути і відпустити, і почнуться справжні гонки. Найцікавіше, що дитина може зробити іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Racing time Машинка (помаранчева) інерційний механізм

код товару: PL-081161-3

210 грн*
Де купити

Помаранчевий автомобіль з колекції "Racing Time" Paulinda шукає господаря! Колекція справжніх гоночних машинок заводяться реверсивним рухом, досить лише відтягнути і відпустити, і почнуться справжні перегони. Найцікавіше, що дитина може зробити іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення та пінопласту. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. Рекомендований вік: 3+

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Racing time Машинка (червона) інерційний механізм

код товару: PL-081161-4

210 грн*
Де купити

Червоний автомобіль з колекції "Racing Time" Paulinda, шукає господаря! Колекція справжніх гоночних машинок заводяться реверсивним рухом, досить лише відтягнути і відпустити, і почнуться справжні гонки. Найцікавіше, що дитина може зробити іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Fun4one Кіт (рухливі очі)

код товару: PL-1561

138 грн*
Де купити

Створіть своїх власних тварин з Paulinda Fun4one. Дитина може зробити фігурку іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. Чорний кіт з рухомими очима стане улюбленою домашньою твариною!

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Fun4one Собака (рухливі очі)

код товару: PL-1562

138 грн*
Де купити

Створіть своїх власних тварин з Paulinda Fun4one. Дитина може зробити фігурку-іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. Синя собака з рухомими очима стане домашнім улюбленцем.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Fun4one Зебра (рухливі очі)

код товару: PL-1563

138 грн*
Де купити

Створіть своїх власних тварин з Paulinda Fun4one. Дитина може зробити фігурку-іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. Зебра з рухомими очима стане домашнім улюбленцем.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Fun4one Вівця (рухливі очі)

код товару: PL-1564

138 грн*
Де купити

Створіть своїх власних тварин з Paulinda Fun4one. Дитина може зробити фігурку-іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. Овечка з рухомими очима стане домашнім улюбленцем.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Shiny Eyes Лев Cobby глянцеві очі

код товару: PL-081377-3

240 грн*
Де купити

«Глянцеві очі роблять світ більш блискучим»! Разом з серією "Shiny Eyes" від Paulinda можна створити фігурки кумедних тварин з глянцевими очима. Висота фігурки 6см. Всі продукти Paulinda створені для того, щоб дітям було цікаво створювати щось своїми руками! Так вони будуть проводити менше часу перед телевізором і більше використовувати свою уяву і фантазію.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Fun4one Жираф (рухливі очі)

код товару: PL-1565

138 грн*
Де купити

Створіть своїх власних тваринок з Paulinda Fun4one. Дитина може зробити жирафа-іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Пластилін Paulinda дуже приємний на дотик, на запах, він не липне до рук, не залишає слідів – працювати з масою справжнє задоволення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. У наборі є все необхідне, щоб зліпити жовто-коричневого жирафа із рухливими очима. Рекомендований вік: 3+

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Monkey World мавпа з очима

код товару: PL-081537-1

186 грн*
Де купити

Більше ідей для творчості з набором для ліплення Paulinda Monkey World. Можна зробити фігурку забавною мавпочки своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з легкої і пластичної маси для ліплення Super dough. У наборі є все необхідне, щоб зробити іграшку самостійно.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Fun4one Мавпа (рухливі очі)

код товару: PL-1566

138 грн*
Де купити

Створіть своїх власних тварин з Paulinda Fun4one. Дитина може зробити фігурку-іграшку своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з маси для ліплення. Можна діяти за інструкцією, або фантазувати на свій розсуд. Мавпа з рухомими очима стане улюбленою твариною.

PAULINDA Аквамозаїка Super Beads (200 деталей) - Каченя

код товару: PL-150002

204 грн*
Де купити

Мозаїка «Super Beads» від компанії «Paulinda» подарує дітям можливість зайнятися захоплюючим творчістю. Для створення фігурки Каченяти з мозаїки потрібно трохи води і нічого більше! За допомогою інструкції, малюк зробить на планшеті-основі плоску фігурку, яку він може потім використовувати в своїх іграх або ж подарувати рідним.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Monkey World мавпа

код товару: PL-081537-2

186 грн*
Де купити

Більше ідей для творчості з набором для ліплення Paulinda Monkey World. Можна зробити фігурку забавною мавпочки своїми руками, виготовляючи яскраві деталі з легкої і пластичної маси для ліплення Super dough. У наборі є все необхідне, щоб зробити іграшку самостійно.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough Веселі цуценята 3в1

код товару: PL-081555

402 грн*
Де купити

З набором для творчості Paulinda діти поринуть у казковий світ кумедних та веселих песиків. З набором 3 в 1 можна зробити відразу 3 фігурки милих цуценят! Ніжна на дотик маса для ліплення Paulinda, якій дуже легко надати потрібну форму, деталі без проблем прилипають один до одного. Маса для ліплення м'яка і міцна, ніж модельна глина і звичайний пластилін. Після висихання стає пружною, як гумовий м'ячик. Маса супер легка, гладка і шовковиста на дотик. Фігурки засихають прямо на повітрі, і їх можна використовувати, як іграшки. Рекомендований вік: 3+

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough 6*14гр пластиковий бокс

код товару: PL-081051

210 грн*
Де купити

Більше творчості з різнокольоровими наборами Super Dough від Paulinda! Можна зліпити різнокольорові фігурки тварин, або овочів і фруктів. Ліплення благотворно впливає на розвиток дитячої психіки, знімає стрес, заспокоює.

PAULINDA Маса для ліплення Super Dough 3в1 Кошенята

код товару: PL-081556

402 грн*
Де купити

З набором для творчості Paulinda діти поринуть у казковий світ кумедних та веселих котиків. З набором 3 в 1 можна зробити відразу 3 фігурки милих кошенят! Ніжна на дотик маса для ліплення Paulinda, якій дуже легко надати потрібну форму, деталі без проблем прилипають один до одного. Маса для ліплення м'яка і міцна, ніж модельна глина і звичайний пластилін. Після висихання стає пружною, як гумовий м'ячик. Маса супер легка, гладка і шовковиста на дотик. Фігурки засихають прямо на повітрі, і їх можна використовувати, як іграшки. Рекомендований вік: 3+

PAULINDA Аквамозаїка Super Beads (200 деталей) - Пес

код товару: PL-150001

204 грн*
Де купити

Набір Super Beads Пес від виробника Paulinda дозволяє створити оригінальну іграшку з мозаїки. Дитина може зробити цікаву іграшку своїми руками за допомогою простої інструкції. Мозаїка Super Beads складається із 200 пластикових кілець, які необхідно з’єднати між собою. Особливий склад пластмаси дозволяє деталям склеюватись тільки за допомогою води. Готову фігурку у вигляді песика дитина може використати як звичайну іграшку. Яскраві кольори та милий образ песика спонукатимуть до сюжетно-рольової гри. Рекомендований вік: 5+

PAULINDA Пісок для творчості Sandy clay Морське життя 250г світиться в темряві 5 од.

код товару: PL-140079

330 грн*
Де купити

Sandy Clay від Paulinda "Морське життя" - новий матеріал для дитячої творчості. Матеріал володіє м'якою і гладкою текстурою. На перший погляд він нагадує сирий морський пісок, але як тільки береш його в руки - проявляються йог незвичайні властивості. Він тече крізь пальці, але в той же час залишається сухим. Він пухкий але з нього можна будувати різні фігури. Він приємний на дотик, не залишає слідів на руках, і може використовуватися, як розслаблюючий і терапевтичний засіб.

PAULINDA Пісок для творчості Sandy clay Морське життя-тварини 300г 5 од.

код товару: PL-140017

330 грн*
Де купити

Набір містить 5 форм морських тварин. Крім того, прес-форми з набору дозволять малюкові з легкістю вивчити тварин підводного світу! Розвиває дрібну моторику, чуттєве сприйняття, і креативність. Важлива перевага Sandy Clay - не сохне, легко збирається з будь-якої поверхні, і тому грати з ним можна знову і знову!

PAULINDA Пісок для творчості Sandy clay Sandy Замок 600г 10 од.

код товару: PL-140022

540 грн*
Де купити

Пісок Sandy Clay від Paulinda "Замок" - новий матеріал для дитячої творчості. Набір містить 10 форм для будівництва замку. Розвиває дрібну моторику, чуттєве сприйняття, і креативність. Важлива перевага Sandy Clay - не сохне, легко збирається з будь-якої поверхні, і тому грати з ним можна знову і знову!