Вендори

Razer™ — американський провідний світовий бренд для геймерів. Торгова марка Razer із зображенням триголової змії - один із найбільш відомих логотипів у світовому ігровому та кіберспортивному співтоваристві. Володіючи фанатською базою на всіх континентах, компанія розробила і побудувала найбільшу в світі екосистему обладнання, програмного забезпечення та послуг, орієнтовану на геймерів. Детальніше

Про вендора

Стрімкий розвиток комп'ютерних відеоігор неабияк вплинув на становлення сучасного кіберспорту, а також безпосередньо пов'язаних з ним компаній. Першою комп'ютерною грою, що мала режим розрахованої на багато користувачів гри через локальну мережу, стала легендарна Doom. Однак слабка реалізація цього режиму не змогла забезпечити належного рівня мережевих баталій. Але процес розвитку мережевих ігор на цьому не зупинився. У 1996 році з'явилася культова гра Quake, яка мала не тільки чудовий одиночний режим, але й досить продуманий багатокористувацький, який давав змогу створити динамічні і дуже жорстокі баталії. У результаті, завдяки неймовірному успіху дітища id Software, в 1997 р. з'являється перша професійна ліга Cyberathlete Professional League (CPL), яка фактично розпочала історію кіберспорту. Основною дисципліною CPL протягом перших кількох років була гра Quake, яка, до речі, є першою повністю тривимірною грою у жанрі FPS (First-Person Shooter – шутер від першої особи). При цьому запорукою перемоги в матчі, в більшості випадків, є не тільки швидкість реакції гравця, а й технічні особливості ігрових маніпуляторів, зокрема, миші, які на той час не вирізнялися ні високою швидкодією, ні точністю позиціонування. До того ж, більшість мишок не мали і добрих ергономічних властивостей. 

 

Здебільшого саме виправлення наявних недоліків звичайних мишок, які використовуються і для ігор, і стало тією вирішальною ланкою, завдяки якій світ дізнався про компанію Razer USALtd., основною метою якої стало надання професійних ігрових пристроїв. 

 

Історія компанії 

Компанія Razer є провідним світовим виробником високоякісного ігрового обладнання. Офіційно Razer була заснована восени 1998 р. в невеликому офісі в Сан-Дієго, Каліфорнія, Робертом Кракоффим (Robert Krakoff), який згодом став президентом компанії, та Мін-Ліанг Таном (Min-Liang Tan), який обійняв одночасно пост головного виконавчого директора, і навіть креативного директора. Однак перші концептуальні розробки в реалізації ідеальної мишки, призначеної для ігрової аудиторії, почалися ще за рік до заснування, в грудні 1997 р. Першим концептом стала оптико-механічна модель, яка вже на той час мала рекордний показник чутливості сенсора – 800 dpi. 

 

Назва для компанії була придумана швидко – Razor, з огляду на спонтанно згаданий випадок із життя Роберта, коли він ненароком порізався бритвою. Однак під час подання документів на реєстрацію компанії Мін-Ліанг, не знаючи досконало орфографію англійської мови, припустився незначної помилки і написав замість Razor – Razer. Отримана назва була несподіваною для всіх, зокрема і для Мін-Ліангу. 

 

Штаб-квартира компанії знаходиться в Карлсбаді, Каліфорнія. Крім цього, Razer має безліч філій, розташованих у таких великих містах як Сан-Франциско, Гамбург, Сеул, Шанхай і Сінгапур. Водночас попри різні проблеми, що постійно виникають, Razer не перестає розширюватися і представляти нову продукцію в багатьох нових країнах. 

 

Основною метою компанії з перших днів її існування є створення найбільшого ігрового бренду – виробника найкращої ігрової периферії. І зараз можна стверджувати, що Razer на вірному шляху до здійснення всіх своїх задумів. 

 

Компанія Razer має дуже цікавий підхід до назви для своєї продукції. Так, наприклад, модельний ряд мишок називається на честь отруйних змій, клавіатури мають назви павуків, для акустичних систем використовуються назви хижих риб, моделі ігрових поверхонь (килимків) називаються на честь комах, а для аксесуарів застосовуються назви ссавців. 

 

Біографії засновників 

Роберт Кракофф є одним із засновників, а заодно і президентом компанії Razer. Починаючи з кінця 1970-х р. він активно займається розвитком комп'ютерної периферії для комп'ютерних ігор. 

 

У Роберта чудова різностороння освіта – ступінь бакалавра журналістики та маркетингу, а також ступінь магістра бізнесу. Роберт вважає, що президент компанії повинен перебувати в достатніх тісних стосунках зі своїми клієнтами, тому його ім'я, фотографія та адреса електронної пошти є на упаковках усієї продукції Razer. Також його можна легко знайти в соціальних мережах і зустріти на різних виставках і великих ігрових заходах. З 2000 р. Роберт відомий під прізвиськом Razerguy. 

 

Роберт також є основною контактною особою компанії Razer. У вільний час Роберт любить писати фантастичні романи, грати в теніс та комп'ютерні ігри (його улюблені жанри – FPS та MMO). 

 

Мін-Ліанг Тан (Min-Liang Tan) – співзасновник, головний виконавчий директор, креативний директор і головний гравець компанії Razer. Завдяки своїй амбітності, агресивності та прагненню до досконалості він разом із Робертом Кракоффим забезпечив стрімкий внутрішній розвиток компанії, а також в галузі ігрової індустрії. 

 

Мін-Ліанг народився в Сінгапурі, а зараз він проживає в Каліфорнії, звідки займається глобальними операціями компанії Razer, що охоплюють офіси в США, Німеччині, Сінгапурі, Китаї та Кореї. 

 

Крім цього, Мін-Ліанг є відповідальною особою у плані забезпечення стратегічного керівництва Razer, шляхом створення довгострокових цілей, стратегій, планів та політики компанії. Також він відповідає за проектування та розробку всієї продукції Razer. 

 

Історія перших продуктів Razer 

Razer Boomslang 

На початку осені 1999 р. після року досліджень і розробок на полицях комп'ютерних магазинів уперше з'являється продукція під брендом Razer. Першою моделлю, а заодно і першою в світі ігровою мишею, стала Razer Boomslang, названа на честь отруйної південноафриканської змії. Миша продавалася в двох конфігураціях, відмінності між якими полягали в ціні та чутливості датчика, заснованого на технології 

Kärna Precision. Вже з перших днів продажу Boomslang 1000 (1000 dpi) і Boomslang 2000 (2000 dpi) отримали визнання серед гравців, а різні інформаційні видання присудили моделі безліч нагород, зокрема і «Ігровий аксесуар року». Ще більшу популярність компанії приніс найбільший чемпіонат Razer CPL з дисципліни Quake 3 Arena, який вона спонсорувала, і на якому перемогу здобув Джонатан Fatal1ty Вендел (Jonathan Fatal1ty Wendell), використовуючи мишу Razer Boomslang 2000. 

 

Однак у цьому заслуга не тільки компанії Razer, адже в перші роки існування вона не вирізнялася великою кількістю власних кваліфікованих співробітників, через що їй доводилося вдаватися до значної допомоги ззовні. Наприклад, створювати дизайн миші, а також оформлення офіційного веб-сайту і загального стилю бренду допомагала дизайнерська компанія Flitch, а маркетингова агенція Ignited Minds відповідала за просування товару на ринку. До того ж Razer безпосередньо співпрацює з безліччю професійних гравців, які також беруть участь у розробці шляхом тестування продукції, метою якого є виявлення максимальної кількості помилок із функціональністю і ергономікою тієї чи іншої моделі. Саме тому слоган компанії звучить як For Gamers. By Gamers», що означає – гравцями для гравців. 

 

Але незабаром у січні 2000 р. виробництво Boomslang зупинилося. Тайванська компанія, на потужностях якої вироблялися миші Razer, через наслідки землетрусу, що стався 21 вересня 1999 р., вийшла з бізнесу. До того ж, через банкрутство торгового партнера виникла термінова необхідність шукати нового. Після піврічних пошуків партнера було знайдено і виробництво Boomslang відновилося. 

 

Проте восени 2001 р. виникли нові проблеми. Торгового партнера Razer придбав найбільший виробник мишок. Відповідно, партнер відмовився від продажу Boomslang. Крім того, тайфун, що пройшов на той час в Азії, знищив більшу частину складських компонентів, через що існування Razer опинилося під загрозою. 

 

Наступним етапом в історії Razer стала співпраця з компанією Sinergy Media, в результаті якої наприкінці 2001 р. виробляється невелика партія Boomslang для продажу у різдвяний період. Але безліч проблем, що з'явилися, у взаємовідносинах Sinergy Media і Razer робить їх союз неможливим, в результаті чого компанія Razer призупиняє діяльність на цілий рік. 

 

TerraTec Mystify Razer Boomslang 2100 

Міцно тримаючись за технологію Boomslang, компанія Razer у 2003 р. представляє доопрацьовану версію моделі – Razer Boomslang 2100. Незабаром від німецької компанії TERRATEC Electronic GmbH приходить перше замовлення на її виробництво, яке виконується за OEM-угодою. Відтак з'являється TerraTec Mystify Razer Boomslang 2100. Ця модель отримала безліч позитивних відгуків на міжнародній виставці CeBIT 2003, присвяченій інформаційним і телекомунікаційним технологіям. Але через проблеми з виробництвом і експортом готової продукції, новинка з'явилася у продажу значно пізніше, ніж очікувалося. Через всі ці обставини TERRATEC через деякий час відмовляється від OEM-виробництва. Але окрім TerraTec Mystify Razer Boomslang 2100 за OEM-угодою на території США продавалася BFG Sniper Boomslang 2100 від американської компанії BFG Technologies, Inc. 

 

Наприкінці 2003 р. Razer, живлячи останні надії на технологію Boomslang, випускає під власним брендом дві нові моделі – Razer Boomer Speed (1400 dpi) і Razer BoomerControl (2100 dpi). Але концепція кулькової миші, що практично пішла в небуття, поставила «жирну точку» на серії моделей Boomslang. 

 

Razer Viper 

На початку 2004 р., після зміни торгового партнера з виробництва на Razer Asia-Pacific Pte Ltd., розташованого в Сінгапурі, та повної відмови від технології Boomslang, компанія Razer представила свою першу ігрову мишу на основі оптичного сенсора Razer Precision – RazerViper. Продажі нової миші у компактнму ергономічному дизайні, що поєднується з легкістю конструкції, стартували вже у квітні 2004 р. і були більш ніж успішними. Однак миша з дещо завищеною ціною при не найчутливішому на той час сенсорі багатьом була не по кишені, через що компанією було прийнято рішення перемістити Razer Viper у більш доступний ціновий сегмент, а на її місце представити нову модель. 

 

Razer Diamondback 

Наприкінці того ж 2004 р. компанія Razer випускає нову мишу – Razer Diamondback, яка моментально стає хітом продажів. Грунтуючись на розробках Viper, вона пропонує покращену ергономіку, а також чутливіший оптичний сенсор з роздільною здатністю 1600 dpi, що працює за технологією Razer Precision. 

 

У середині 2005 року Razer, спостерігаючи за небаченим успіхом Razer Diamondback, випускає лімітовану версію Razer Diamondback Plasma. Основною особливістю новинки стає використання інфрачервоного сенсора, що забезпечує точніше переміщення курсору. 

 

Razer Pro | Solutions 

У липні 2005 р. компанія Razer у Бостоні, Массачусетс, запускає свою нову торгову марку – Razer Pro | Solutions, під іменем якої починають випускатися миші, клавіатури та спеціалізовані килимки, орієнтовані, насамперед, на роботу в графічних та інженерних застосунках. Основною платформою для модельного ряду цієї марки є Mac OS X. Підтримка ОС Windows з'явилася лише в середині 2007 р. і тільки для моделі Razer Pro | Click V1.6. Однак на цей час торгова марка Pro|Solutions заморожена.

Каталог вендора
Новинка
код товару: RZ01-04620100-R3G1
6999 грн*
немає в наявності
Король повертається, щоб підняти гру на новий рівень. Зустрічай Razer Basilisk V3 Pro - найпередовішу ігрову мишу. Озбройся до зубів передовими технологіями, розкрий свій максимальний потенціал за допомогою зброї, що розсуває сучасні межі продуктивності, налаштування, під'єднання та контролю.
код товару: RZ03-04470800-R3R1
1699 грн*
є в наявності
Зробіть перший крок до продуктивності наступного рівня з Razer Ornata V3 X — низькопрофільною ергономічною клавіатурою, розробленою для того, щоб підняти роботу та гру на новий рівень. Завдяки новому ультратонкому форм-фактору, міцнішим ковпачкам клавіш та підсвічуванню Razer Chroma™ RGB, ця клавіатура є ідеальним уявленням справжньої переваги.
код товару: RZ03-04460800-R3R1
2999 грн*
є в наявності
Зустрічайте Razer Ornata V3 – низькопрофільну ергономічну ігрову клавіатуру на базі Razer Chroma™ RGB. Виконана в новому надтонкому форм-факторі, з більш довговічними клавішними ковпачками та унікальними механіко-мембранними перемикачами, ця гібридна клавіатура увібрала все краще від двох технологій, щоб працювати і грати ефективніше.
код товару: RZ03-03941400-R3R1
6999 грн*
є в наявності
Неперевершена чуйність ще ніколи не виглядала так мінімалістично. Зустрічайте Razer Huntsman V2 TKL - укорочену оптичну ігрову клавіатуру з покращеною акустикою та практично нульовою затримкою введення, та іншими високотехнологічними функціями у компактному форм-факторі для повнорозмірної продуктивності.
код товару: RZ19-04050100-R3M1
4999 грн*
є в наявності
Виділіться серед багатьох інших стрімерів своїм чистим голосом, який буде чути крізь шум. USB-мікрофон Razer Seiren V2 X стане ідеальним доповненням будь-якої комп'ютерної системи для трансляцій. Він оснащений усіма необхідними технічними рішеннями, які дозволять вашому голосу воістину зазвучати.
код товару: RZ19-04040100-R3M1
7999 грн*
є в наявності
USB-мікрофон Razer Seiren V2 Pro створений для тих, хто підходить до трансляцій серйозно. З ним ви звучатимете професійно, а якість ваших трансляцій перейде на новий рівень. Незалежно від того, чи є ви бувалим стрімером або тільки готуєтеся стати професіоналом, ви оціните першокласну чіткість та якість передачі голосу завдяки набору висококласних функцій цього мікрофона.
код товару: RZ03-03890700-R3R1
7799 грн*
є в наявності
Досить компактна для будь-якого оточення і досить універсальна для будь-яких налаштувань – це Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed. Насолоджуйтесь бездоганною грою в елегантному корпусі з бездротовою 65% механічної ігровий клавіатурою з ідеальним балансом форми і функцій.
код товару: RZ03-03891600-R3R1
7799 грн*
є в наявності
Досить компактна для будь-якого оточення і досить універсальна для будь-яких налаштувань – це Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed. Насолоджуйтесь бездоганною грою в елегантному корпусі з бездротовою 65% механічної ігровий клавіатурою з ідеальним балансом форми і функцій.
код товару: RZ04-03760400-R3M1
3999 грн*
є в наявності
Підвищте рівень занурення з Razer Opus X – елегантною бездротовою Bluetooth-гарнітурою, створеною для того, щоб випередити конкурентів. Незалежно від того, чи хочете ви посилити занурення за допомогою активного шумозаглушення ANC або розтрощити суперників в ігровому режимі з низькою затримкою, приготуйтеся зануритися у світ імерсійного звуку без відволікаючих чинників.
код товару: RZ04-03760300-R3M1
3999 грн*
є в наявності
Підвищте рівень занурення з Razer Opus X – елегантною бездротовою Bluetooth-гарнітурою, створеною для того, щоб випередити конкурентів. Незалежно від того, чи хочете ви посилити занурення за допомогою активного шумозаглушення ANC або розтрощити суперників в ігровому режимі з низькою затримкою, приготуйтеся зануритися у світ імерсійного звуку без відволікаючих чинників.
код товару: RZ02-03820200-R3M1
1299 грн*
є в наявності
Отримайте перевагу з Razer Sphex V3 - останньою версією самого тонкого жорсткого килимка Razer для ігрової миші, який тепер на 20% тонше і доступний в більшому розмірі. Володіючи гладким чорним зовнішнім виглядом, він також був поліпшений за рахунок більш гладкої поверхні, закріпленої на липкій основі для стабільного контролю.
код товару: RZ02-03820100-R3M1
599 грн*
є в наявності
Отримайте перевагу з Razer Sphex V3 - останньою версією самого тонкого жорсткого килимка Razer для ігрової миші, який тепер на 20% тонше і доступний в більшому розмірі. Володіючи гладким чорним зовнішнім виглядом, він також був поліпшений за рахунок більш гладкої поверхні, закріпленої на липкій основі для стабільного контролю.
код товару: RZ01-03730100-R3G1
2499 грн*
є в наявності
Представляємо Razer Orochi V2 - компактну і надлегку бездротову ігрову мишу з найтривалішим часом автономної роботи, який не має аналогів. Обладнана режимами Razer HyperSpeed ​​Wireless і Bluetooth, ця миша стане вашим ідеальним супутником для ігор на ходу.
код товару: RZ03-03540800-R3R1
5999 грн*
є в наявності
Ім'я, з якого все почалося, повертається, щоб підтвердити своє панування. Відчуйте різницю з Razer BlackWidow V3 - першої і найлегендарнішої механічної ігрової клавіатури, оснащеної новими, поліпшеними функціями, включаючи всесвітньо відомі перемикачі.
код товару: RZ03-03391500-R3R1
4499 грн*
є в наявності
Відкрийте для себе новий вимір смертоносності з Razer Huntsman Mini - 60% ігровою клавіатурою з ультрасучасними оптичними перемикачами Razer. Завдяки високій портативності і ідеальним легким налаштуванням, прийшов час випробувати блискавичний відгук в найкомпактнішому форм-факторі.
код товару: RZ01-03590100-R3M1
2499 грн*
є в наявності
Чи граєте ви за танка, героя підтримки або атакуючого, завжди будьте готові до нападів з Razer Naga X - ергономічною ігровою мишею для MMO з 16 програмованими кнопками. Полегшений дизайн і оснащення кращими в своєму роді технологіями, настав ваш час озброїтися і прокачати свої показники.
код товару: RC21-01560100-R3M1
999 грн*
є в наявності
Позбавтеся від перетягування кабелю і насолоджуйтеся плавними, безперервними рухами миші з Razer Mouse Bungee V3. Фіксатор кабелю на Razer Mouse Bungee V3 має гумове покриття і підходить для більшості гумових, плетених і паракордових кабелів миші. Пружинний важіль дозволяє безперешкодно переміщати мишу, утримуючи кабель піднесеним над поверхнею миші. Razer Mouse Bungee V3 Chroma має обтяжену основу з прогумованим, що не ковзає покриттям, яке гарантує, що вона залишиться на місці і в вертикальному положенні під час напруженого ігрового процесу
код товару: RC21-01520100-R3M1
1799 грн*
є в наявності
Позбавтеся від перетягування кабелю і насолоджуйтеся плавними і безперервними рухами миші з Razer Mouse Bungee V3 Chroma. Фіксатор кабелю на Razer Mouse Bungee V3 Chroma має гумове покриття і підходить для більшості гумових, плетених і паракордових кабелів миші. Пружинний важіль дозволяє безперешкодно переміщати мишу, утримуючи кабель піднесеним над поверхнею миші. Razer Mouse Bungee V3 Chroma має обтяжену основу з прогумованим, що не ковзає покриттям, яке гарантує, що вона залишиться на місці і в вертикальному положенні під час напруженого ігрового процесу. Постійно зростаюча екосистема, що дозволяє повністю персоналізувати ваші периферійні пристрої. Razer Chroma RGB - це найбільша в світі екосистема освітлення для ігрових пристроїв, що включає базові світлові ефекти, Chroma Studio і більше 150 ігрових інтеграцій, що підтримує більше 500 пристроїв від більш ніж 40 партнерів.
код товару: RZ06-02250100-R3M1
6599 грн*
є в наявності
Нашою метою було розробити найкращий контролер Xbox One, який можна адаптувати до будь-якого геймера. Ми почали з оптимізованої ергономіки, яка залишається комфортною після багатогодинних вправ, та змінних деталей, які адаптуються до вашого стилю гри. Потім ми додали освітлення Razer Chroma, а також набір кнопок і тригерів, які можна перевстановити, що дозволяє вам легко змінювати макет та виконувати вдосконалені методи. Ви отримуєте найбільш універсальний контролер, що налаштовується, за всю історію.
код товару: RZ19-02290200-R3G1
4899 грн*
є в наявності
Мікрофон Razer Seirēn X PS4, створений і протестований провідними стрімерами - ваша можливість заявити про себе на повний голос. З цим мікрофоном на базі кращих технологій можна досягти нових висот в області живих трансляцій і мовлення.
код товару: RZ03-01871000-R3M1
9999 грн*
є в наявності
Знайомтеся з Razer Huntsman Elite: продуктом багаторічних досліджень і інновацій. Ви відчуєте зовсім інший рівень продуктивності, який можна описати тільки як випереджальний свій час. Це наступний етап еволюції клавіатур.
код товару: RZ03-03390200-R3M1
4999 грн*
є в наявності
Відкрийте для себе новий вимір смертоносності з Razer Huntsman Mini - 60% ігровою клавіатурою з ультрасучасними оптичними перемикачами Razer. Завдяки високій портативності і ідеальним легким налаштуванням, прийшов час випробувати блискавичний відгук в нашому найкомпактнішому форм-факторі.
код товару: RZ04-02230100-R3M1
7399 грн*
є в наявності
Razer Thresher 7.1 для PlayStation 4 - це повноцінне бездротове аудіорішення Крім повного занурення в звук без затримок, ця гарнітура преміум-класу також забезпечує неймовірний комфорт. Амбушюри зі штучної шкіри з ефектом пам'яті ідеально розташовуються на голові - ви їх практично не відчуєте. Вбудовані кнопки швидкого управління і висувною цифровою мікрофон допоможуть вам миттєво змінювати гучність мікрофона і загальну гучність навіть під час самої спекотної битви.
код товару: RZ04-02580100-R3G1
7399 грн*
є в наявності
Тиск на виконання - так що діставайте свої великі гармати! Razer Thresher for PS4 виконає ваші мрії про тотальну перевагу на консолі: гарнітура оснащена повним контролем, дозволяючи налаштувати звук повністю під себе і навіть якщо вас переповнює адреналін, ви будете впевнені, що ваші команди будуть почуті. Це єдиний шлях до перемоги.

Новинки

Новинка
код товару: RZ01-04620100-R3G1
6999 грн*
немає в наявності
Король повертається, щоб підняти гру на новий рівень. Зустрічай Razer Basilisk V3 Pro - найпередовішу ігрову мишу. Озбройся до зубів передовими технологіями, розкрий свій максимальний потенціал за допомогою зброї, що розсуває сучасні межі продуктивності, налаштування, під'єднання та контролю.

Публікації

Новинки
Новини
21.01.2021
Нещодавно в онлайн-режимі пройшла щорічна масштабна виставка споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES) 2021. Особливо мегавиставка потішила затятих кіберспортсменів, адже тут були представлені тонкі, легкі та безшумні високопродуктивні...
30.12.2020
Кожен геймер мріє про ігрову периферію Razer, адже це один із топових світових брендів!
11.10.2020
Щойно оголошено про незвичайний технологічний проект співпраці двох відомих у світі брендів: Twinkly прямує таким чином у геймінг, Razer отримує переваги керування преміальними продуктами та світловими ефектами Twinkly.
11.10.2020
Щойно оголошено про незвичайний технологічний проект співпраці двох відомих у світі брендів: Twinkly прямує таким чином у геймінг, Razer отримує переваги керування преміальними продуктами та світловими ефектами Twinkly.
Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів