Продукція Sequin Art

Sequin Art Набір для творчості 3D New Owl

код товару: SA1409

372 грн*
Де купити

Об’ємна фігурка символа мудрості – сови. Таку яскраву фігурку із паєток можна зробити разом з Sequin Art. У наборі є всі необхідні матеріали та інструменти, не потрібно нічого додаткового. У наборі: блискітки-паєтки різних кольорів, шпильки, об’ємна форма з пінопласту, інструкція. Процес виготовлення тривимірної фігурки нескладний і водночас дуже захопливий. Готовий виріб прикрасить будь-яке приміщення, або ж можна подарувати близьким, як сувенір. Набір призначений для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості MY NAME Puppy

код товару: SA1205

576 грн*
Де купити

Дружелюбний та сяючий песик, що прикрасить вашу кімнату або стане яскравим елементом на вхідних дверях. Він буде оберігати свого господаря та привертати увагу усіх гостей. «MY NAME Puppy» - різноманіття паєток-блискіток, які сяють різними барвами. За допомогою шпильок, використовуючи техніку аплікації, на основі з пінопласту можна створити милого песика, та навіть написати власне ім’я. Готова картина буде чудовим та оригінальним доповненням будь-якого інтер'єру. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті, тож не потрібно нічого додаткового. Особливість набору у яскравих деталізованих елементах високої якості. Рекомендований вік : 6+

Sequin Art Набір для творчості MY NAME Bunny

код товару: SA1009

576 грн*
Де купити

Кролики – одні з найкумедніших та активних тварин. Окрім того, вони надзвичайно милі та спритні. Подаруйте набір для творчості «My name Bunny» від Sequin Art своєму активному малюкові – він обов’язково буде у захваті. Тим паче, що прикрасити картинку сяючого кролика можна додавши власне ім’я. Для того, щоб створити яскравий елемент для своєї кімнати, достатньо прикріпити паєтки-блискітки до картонної основи за допомогою шпильок, використовуючи техніку аплікації. Готова картина буде чудовим і оригінальним доповненням будь-якого дизайну. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті, тож не потрібно нічого додаткового. Особливість набору у яскравих деталізованих елементах високої якості. Рекомендований вік : 6+

Sequin Art Набір для творчості 3D Cat

код товару: SA0501

372 грн*
Де купити

Набір Sequin Art допоможе створити фігурку кота з блискучих паєток. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті, не потрібно нічого додаткового. Зокрема, в наборі знайдете: блискітки-паєтки різних кольорів, шпильки, форма-основа з пінопласту, інструкція. Процес виготовлення тривимірної фігурки нескладний і водночас дуже захопливий. Готовий виріб буде тішити око; яскравим блискучим котиком можна гратися, або ж подарувати рідним як сувенір. Розмір фігурки – 11,5 см. Набір призначений для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості 3D Penguin

код товару: SA0503

372 грн*
Де купити

Набір допоможе створити фігурку пінгвіна з блискучих паєток. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті, не потрібно нічого додаткового. Зокрема, в наборі знайдете: блискітки-паєтки різних кольорів, шпильки, форма-основа з пінопласту, інструкція. Процес виготовлення тривимірної фігурки пінгвіна нескладний і водночас дуже захопливий. Готовий виріб буде тішити око; пінгвінчиком можна гратися, або ж подарувати рідним як сувенір. Розмір пінгвіна – 11,5 см. Набір призначений для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості 3DTeddy

код товару: SA0502

372 грн*
Де купити

Блискучий ведмедик, вкритий яскравими паєтками – саме таку фігурку можна створити з набором Sequin Art 3D Teddy. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті. Процес виготовлення тривимірної фігурки ведмедика захопливий, а до того ж дуже корисний. Адже кропітка робота руками загалом покращуватиме координацію рухів, моторику дитини, а цікаві матеріали і творчий процес сприятимуть розвитку образного мислення, когнітивних навичок. Готовий виріб буде тішити око; ведмедиком можна гратися, або ж подарувати рідним як сувенір. Розмір фігурки – 13 см. Набір призначений для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості 3D Tiger

код товару: SA1122

372 грн*
Де купити

Яскравий тигр - вражаюча тривимірна фігурка, вкрита паєтками. Незвичний набір для творчості Sequin Art 3D зацікавить і дітей, і дорослих. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті, не потрібно нічого додаткового. Зокрема, в наборі знайдете: блискітки-паєтки різних кольорів, шпильки, форма-основа з пінопласту, інструкція. Процес виготовлення тривимірної фігурки нескладний і водночас дуже захопливий. Готовий виріб буде тішити око; яскравим блискучим котиком можна гратися, або ж подарувати рідним як сувенір. Набір рекомендований для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості 3D TRIO Mirror Balls

код товару: SA1307

474 грн*
Де купити

Дивовижні різнокольорові кульки, вкриті блискучими паєтками - саме такі фігурки можна створити з набором Sequin Art 3D. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті. Процес виготовлення тривимірних фігурок захопливий, а до того ж дуже корисний. Адже кропітка робота руками загалом покращуватиме координацію рухів, моторику дитини, а цікаві матеріали і творчий процес сприятимуть розвитку образного мислення, когнітивних навичок. Готові вироби будуть тішити око, діти зможуть подарувати їх різним як сувенір. Набір призначений для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості 60 Butterfly

код товару: SA1325

198 грн*
Де купити

Невеликий набір для творчості – відмінний спосіб скоротати вечір за захопливим заняттям – створенням красивої картинки метелика з паєток. У наборі є все необхідне для виготовлення зображення: барвисті паєтки, основа з полістиролу, шпильки для прикріплення паєток. Процес створення картинки буде дуже цікавий як дітям, так і дорослим. Блискуче зображення можна зібрати всього за годину, фіксуючи яскраві кольорові блискітки на основі.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Stable Dooor Trio

код товару: SA1523

288 грн*
Де купити

Незвичайне тріо приятелів – головні персонажі картини, яку кожен може створити власноруч. «Картина по номерам» - набір для творчості, відмінний спосіб скоротати вечір за захопливим заняттям – створенням неповторного малюнка. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Neuschwanstein Castle

код товару: SA0128

288 грн*
Де купити

Замок Нойшванштайн – дуже красива будівля, що розташована в південно-західній Баварії. Замок відомий усім любителям класичних мультфільмів, адже він став прототипом для логотипу студії Disney. З набором для творчості Sequin Art кожен може стати автором шедевру – мальовничого пейзажу із замком Нойшванштайн. Набір для творчості містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Bubbles the Kitten New

код товару: SA1602

546 грн*
Де купити

Усміхнений котик серед повітряних кульок із сяючих паєток. Саме таку картину вам вдасться створити завдяки набору для творчості від Sequin Art. У комплекті ви знайдете усе необхідне: трафарет, основу, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкцію. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Dreamcatcher New

код товару: SA1601

546 грн*
Де купити

Щасливий амулет і сяюча картина із паєток – все це у одному наборі для творчості «Вловлювач снів» від Sequin Art. У комплекті ви знайдете усе необхідне: трафарет, основу, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкцію. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Fiona Fawn

код товару: SA0710

546 грн*
Де купити

Тендітне оленятко серед метеликів на зеленому лузі. Таку гарну картину можна зробити власноруч з набором для творчості від Sequin Art. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Freya Foal

код товару: SA0905

546 грн*
Де купити

Красивий та гордий кінь серед метеликів на зеленому лузі. Таку гарну картину можна зробити власноруч з набором для творчості від Sequin Art. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Jack Dolphin

код товару: SA1304

546 грн*
Де купити

Набір для творчості «Джек Дельфін» - сяюча картина із паєток із зображенням дельфіна на заході сонця. У комплекті ви знайдете усе необхідне: трафарет, основу, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкцію. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Lily Pug

код товару: SA1502

546 грн*
Де купити

Милий та доброзичливий песик, що полюбляє прогулянки. Такий чудовий образ ви можете створити у техніці аплікації із паєток з набором від Sequin Art. У комплекті ви знайдете усе необхідне: трафарет, основу, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкцію. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Oscar Puppy

код товару: SA0907

546 грн*
Де купити

Активний та усміхнений песик Оскар серед метеликів. Таку аплікацію із паєток ви зможете зробити власноруч разом з Sequin Art! Виробник поклав у набір все необхідне: трафарет, основу, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкцію. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості 3D Large Lily Pug

код товару: SA-1702

534 грн*
Де купити

Створіть 3D фігурку милого песика своїми руками, за допомогою цікавого набору для творчості від Sequin Art. Готовий виріб буде тішити око та радувати душу. Окрім того, яскравим блискучим слоником можна гратися, або ж подарувати рідним як сувенір. Процес створення фігурки доволі простий, але дуже цікавий. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті, тож не потрібно нічого додаткового. Особливість набору у яскравих деталізованих елементах високої якості. Зокрема, в наборі: блискітки-паєтки різних кольорів, шпильки, об’ємна форма з пінопласту, інструкція. Рекомендований вік : 8+

Sequin Art Набір для творчості RED Ozzy Owl

код товару: SA1403

546 грн*
Де купити

Мудра сова із блискучих паєток неймовірно гарних блакитних кольорів. Таку картину ви зможете зробити разом з набором для аплікацій із паєток від Sequin Art! Виробник подбав про комплектацію набору, тут є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Pablo Sheepdog SA

код товару: SA1415

546 грн*
Де купити

Песик Пабло також любить творчість, як і ти! Картина з образом кудлатого собаки у техніці аплікації із паєток від Sequin Art принесе багато користі та задоволення. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Paz Panda

код товару: SA1414

546 грн*
Де купити

Усміхнена пандочка із гілочками улюбленого бамбуку. Такий образ ви можете створити у техніці аплікації із паєток з набором від Sequin Art. У комплекті ви знайдете усе необхідне: трафарет, основу, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкцію. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Rascals Meerkats

код товару: SA1008

546 грн*
Де купити

Трійця друзів-ховрахів у стильному одягу. Таку блискучу картину із паєток ви зможете створити з набором для творчості від Sequin Art. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Aqua Buddies Sealife

код товару: SA0908

546 грн*
Де купити

Милі морські жителі: дельфін, черепашка, рибки - на одній оригінальній картині із блискучих паєток – це набір для творчості від Sequin Art. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі є все необхідне, зокрема: пінопластова основа 25х34 см, кольоровий шаблон, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.