Продукція Sequin Art

Sequin Art Набір для творчості RED Aqua Buddies Sealife

код товару: SA0908

546 грн*
Де купити

Милі морські жителі: дельфін, черепашка, рибки - на одній оригінальній картині із блискучих паєток – це набір для творчості від Sequin Art. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі є все необхідне, зокрема: пінопластова основа 25х34 см, кольоровий шаблон, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості RED Amber Butterfly

код товару: SA1209

546 грн*
Де купити

Сяючі метелики серед квіток – це набір для творчості із паєток від Sequin Art. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі є все необхідне, зокрема: пінопластова основа 25х34 см, кольоровий шаблон, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Angels

код товару: SA0532

Картина по номерам – корисний набір для творчості. Це відмінний подарунок для всіх, незалежно від віку. Створити красиву картинку з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Виробник рекомендує набір дітям від 8 років, однак розфарбовувати картину сподобається як меншим діткам, так і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості DIAMOND ART Owl New

код товару: SA1609

Алмазна вишивка – незвичайна, яскрава та дуже популярна техніка серед наборів для творчості. Бренд Sequin Art пропонує власноруч створити картину надзвичайної краси із блискучих камінців. У наборі є все необхідне, зокрема: основа 20х20 см, кольоровий шаблон із малюнком сови, 11 упаковок зі стразами різних кольорів, олівець, точилка, маленька трикутна коробочка, двосторонній скотч та інструкція. «Вишивати» стразами не складно і дуже цікаво. Таке творче заняття чудово розвиватиме дрібну моторику, уважність, охайність і посидючість. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості DIAMOND ART Pattern

код товару: SA1525

474 грн*
Де купити

Яскравий візерунок, що переливається усіма кольорами – картина у техніці алмазної вишивки від Sequin Art. Алмазна вишивка – незвичайна, яскрава та дуже популярна техніка серед наборів для творчості. У наборі є все необхідне, зокрема: основа 20х20 см, кольоровий шаблон із візерунком, упаковки зі стразами різних кольорів, олівець, точилка, маленька трикутна коробочка, двосторонній скотч та інструкція. Вишивання стразами – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості DIAMOND ART Tutankhamun New

код товару: SA1612

474 грн*
Де купити

Образ Тутанхамона у техніці алмазної вишивки може бути створений вами разом з Sequin Art. Виробник пропонує вам власноруч створити картину надзвичайної краси із блискучих камінців. У наборі є все необхідне, зокрема: основа 20х20 см, кольоровий шаблон із малюнком фараона, упаковки зі стразами різних кольорів, олівець, точилка, маленька трикутна коробочка, двосторонній скотч та інструкція. «Вишивати» стразами не складно і дуже цікаво. Таке творче заняття чудово розвиватиме дрібну моторику, уважність, охайність і посидючість. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості LASER Cats

код товару: SA1317

288 грн*
Де купити

Блискучі та кольорові котики на картинах із яскравих паєток разом із Sequin Art! Секрет сяючих картинок серії Laser – у незвичайному матеріалі – блискучих паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, 2 трафарети та чарівна ручка для закріплення паєток. Для їх закріплення не потрібні гострі шпильки чи клей, достатньо просто покласти паєтки у відповідне місце за кольором на клейку основу. Набір – чудовий подарунок для дітей від 5 років.

Sequin Art Набір для творчості LASER Lions

код товару: SA1318

288 грн*
Де купити

Блискучі та кольорові левенята на картинах із яскравих паєток разом із Sequin Art! Секрет сяючих картинок серії Laser – у незвичайному матеріалі – блискучих паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, 2 трафарети та чарівна ручка для закріплення паєток. Для їх закріплення не потрібні гострі шпильки чи клей, достатньо просто покласти паєтки у відповідне місце за кольором на клейку основу. Набір – чудовий подарунок для дітей від 5 років.

Sequin Art Набір для творчості LASER Parrots

код товару: SA1319

288 грн*
Де купити

Блискучі та кольорові папуги на картинах із яскравих паєток разом із Sequin Art! Секрет сяючих картинок серії Laser – у незвичайному матеріалі – блискучих паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, 2 трафарети та чарівна ручка для закріплення паєток. Для їх закріплення не потрібні гострі шпильки чи клей, достатньо просто покласти паєтки у відповідне місце за кольором на клейку основу. Набір – чудовий подарунок для дітей від 5 років.

Sequin Art Набір для творчості 60 Dolphin

код товару: SA1327

198 грн*
Де купити

Зображення веселого життєрадісного дельфіна можна створити за допомогою набору для творчості Sequin Art. Секрет яскравості і барвистості картинки – у незвичайному матеріалі – паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, форму з пінополістиролу, основу- трафарет, шпильки для закріплення паєток. Блискуче зображення можна зібрати всього за годину. Звідси і назва серії – «60». Набір – чудовий подарунок як для дітей, так і для дорослих.

Sequin Art Набір для творчості LASER Rabbits

код товару: SA1320

288 грн*
Де купити

Блискучі та кольорові кролики на картинах із яскравих паєток разом із Sequin Art! Секрет сяючих картинок серії Laser – у незвичайному матеріалі – блискучих паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, 2 трафарети та чарівна ручка для закріплення паєток. Для їх закріплення не потрібні гострі шпильки чи клей, достатньо просто покласти паєтки у відповідне місце за кольором на клейку основу. Набір – чудовий подарунок для дітей від 5 років.

Sequin Art Набір для творчості 60 Fairy Princess

код товару: SA1336

198 грн*
Де купити

Красива, мила принцеса у чарівній сукні. Таке зображення можна створити за допомогою набору для творчості Sequin Art. Секрет яскравості і барвистості картинки – у незвичайному матеріалі – паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, форму з пінополістиролу, основу- трафарет, шпильки для закріплення паєток. Блискуче зображення можна зібрати всього за годину. Звідси і назва серії – «60». Набір – чудовий подарунок як для дітей, так і для дорослих.

Sequin Art Набір для творчості 3D Rabbit

код товару: SA1705

372 грн*
Де купити

3D фігурка біленького кролика на галявині. Яскраву фігурку із паєток власноруч легко і з великим задоволенням можна створити разом з Sequin Art. Все необхідне у наборі вже є, додатково нічого не потрібно. У наборі: блискітки-паєтки різних кольорів, шпильки, об’ємна форма з пінопласту, інструкція. Процес виготовлення тривимірної фігурки нескладний і водночас дуже захопливий. Готовий виріб можна подарувати імениннику, або близьким на Великдень, або ж прикрасити інтер’єр. Набір призначений для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості 60 Penguin

код товару: SA1328

198 грн*
Де купити

Набір для творчості Sequin Art – чудовий спосіб скоротати вечір за захопливим заняттям – створенням красивої картинки пінгвіна з паєток. У наборі є все необхідне для виготовлення зображення: барвисті паєтки, основа з полістиролу, шпильки для прикріплення паєток. Процес створення картинки буде дуже цікавий як дітям, так і дорослим. Блискуче зображення можна зібрати всього за годину, фіксуючи яскраві кольорові блискітки на основі.

Sequin Art Набір для творчості 3D Pig

код товару: SA1704

372 грн*
Де купити

3D фігурка милої свинки із квіточками. Разом з Sequin Art ви з великим задоволенням створите яскраву фігурку із паєток. Все необхідне у наборі вже є, додатково нічого не потрібно. У наборі: блискітки-паєтки різних кольорів, шпильки, об’ємна форма з пінопласту, інструкція. Процес виготовлення тривимірної фігурки нескладний і водночас дуже захопливий. Готовий виріб можна подарувати імениннику, або близьким на Новий Рік, або ж просто прикрасити інтер’єр. Набір призначений для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості 60 White Tiger

код товару: SA1326

198 грн*
Де купити

Зображення красивого білосніжного тигра можна створити за допомогою набору для творчості Sequin Art. Секрет яскравості і барвистості картинки – у незвичайному матеріалі – паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, форму з пінополістиролу, основу- трафарет, шпильки для закріплення паєток. Блискуче зображення можна зібрати всього за годину. Звідси і назва серії – «60». Набір – чудовий подарунок як для дітей, так і для дорослих. Рекомендований вік: 6+.

Sequin Art Набір для творчості MY NAME Penguin

код товару: SA1206

576 грн*
Де купити

Веселий пінгвін, що буде зустрічати ваших гостей та оберігати кімнату. Подаруйте дитині набір для творчості від Sequin Art і вона обов’язково буде у захваті, адже «MY NAME Penguin» - різноманіття паєток-блискіток, які сяють різними барвами. За допомогою шпильок, використовуючи техніку аплікації, на пінопластовій основі можна створити кумедного пінгвінчика, та навіть написати власне ім’я. Готова картина буде чудовим та оригінальним доповненням будь-якого дизайну. Усі необхідні матеріали та інструменти є в комплекті, тож не потрібно нічого додаткового. Особливість набору у яскравих деталізованих елементах високої якості. Рекомендований вік : 6+

Sequin Art Набір для творчості BLUE Teddy

код товару: SA0616

576 грн*
Де купити

Сором’язливий ведмедик із різнокольорових паєток на чорній оксамитовій основі. Такий маленький шедевр можна створити разом з набором для творчості від Sequin Art. У комплекті є все, що знадобиться для цього. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі: пінопластова основа 25х34 см, оксамитова база у крапку, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: 8+

Sequin Art Набір для творчості BLUE Horse

код товару: SA1517

576 грн*
Де купити

Вражаюча картина із блискучих паєток на чорній оксамитовій поверхні із зображенням шляхетного коня – все це набір для творчості від Sequin Art. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі: пінопластова основа 25х34 см, оксамитова база у крапку, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: 8+

Sequin Art Набір для творчості BLUE Dolphin

код товару: SA1516

576 грн*
Де купити

Дуже гарна картина із паєток різноманітних відтінків морських кольорів від Sequin Art. У наборі є все необхідне. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі: пінопластова основа 25х34 см, оксамитова база у крапку, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: 8+

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS Box Set Seasons

код товару: SA1522

372 грн*
Де купити

«Пори року» - великий набір «Розмальовування по номерам», з яким можна створити 4 красиві пейзажі. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картини дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати малювати. Рекомендовано для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Cats

код товару: SA0213

258 грн*
Де купити

«Картина по номерам» - чудовий набір для творчості, завдяки якій і діти, і дорослі ознайомляться з технікою малювання, правилами композиції, змішування кольорів та іншими нюансами живопису. Набір містить дві картини для розмальовування, фарби та пензлик. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Dogs

код товару: SA0214

258 грн*
Де купити

Щоб покращити навички у малюванні, вивчити правила живопису, ознайомитись із нюансами техніки, радимо скористатись набором для творчості «Картина по номерам». Набір містить 2 полотна із нанесеними контурами малюнка. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати цю ділянку. Створити таку картину власноруч зовсім нескладно. А готовий виріб можна повісити на стіні вдома. Рекомендований вік: 8+.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Fantasy

код товару: SA0818

258 грн*
Де купити

«Картина по номерам» - чудовий набір для творчості, відмінний спосіб скоротати час за захопливим заняттям – створенням неповторного малюнка. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Особливість набору – наявність двох картинок для розфарбовування. Писати такі картини дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.