Продукція Sequin Art

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Horses

код товару: SA0215

258 грн*
Де купити

Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять. Цей набір, крім того, корисний тим, що допоможе і дітям, і дорослим ознайомитись із технікою малювання, правилами композиції, змішування кольорів та іншими нюансами живопису. Набір містить дві картини для розмальовування, фарби та пензлик. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Рекомендований вік: 8+.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Winter Wildlife

код товару: SA0817

258 грн*
Де купити

З набором для творчості «Картина по номерам» можна покращити навички у малюванні, вивчити правила живопису, ознайомитись із нюансами техніки. Набір містить 2 полотна із нанесеними контурами малюнка. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати цю ділянку. Створити таку картину власноруч зовсім нескладно. А готовий виріб можна повісити на стіні вдома. Рекомендований вік: 8+.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR-PAIRS Woodland Animals

код товару: SA0216

258 грн*
Де купити

Набір для творчості «Картина по номерам» містить 2 полотна з нанесеними контурами, які дають змогу легко написати живописну картину. Окрім полотен, у наборі є всі інші необхідні інструменти – фарби і пензлик, непотрібно нічого додаткового. З набором для творчості «Картина по номерам» можна покращити навички у малюванні, вивчити правила живопису, ознайомитись із нюансами техніки. Набір зацікавить і дітей, і дорослих. Рекомендований вік: 8+.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Barn Owl

код товару: SA0537

198 грн*
Де купити

Створити красиву картину в стилі гравюри тепер до снаги кожному. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Створити малюнок дуже просто, адже на спеціальній основі вже нанесені відповідні контури. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Basket of Puppies

код товару: SA1042

198 грн*
Де купити

«Кошик цуценят» - набір для творчості, який допоможе кожному стати художником. Навіть той, хто ніколи не вмів малювати, зможе створити неймовірну картинку із зображенням «друзів»-цуценят. Набір Sequin Art містить шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Рівень складності – Junior; це означає, що набір рекомендований для дітей молодшого шкільного віку (8+).

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Dolphin

код товару: SA0608

198 грн*
Де купити

Картина у стилі гравюри може стати елементом декору будь-якої кімнати в домі. До того ж, автором картини можете стати саме ви. Створити малюнок дуже просто, адже на спеціальній основі вже нанесені відповідні контури ділянок. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес створення картини. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Big Ben

код товару: SA1331

198 грн*
Де купити

Картина по номерам – популярний нині вид творчості. Не дивно, адже все, що потрібно для захопливого процесу, - є в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Kitten

код товару: SA1034

198 грн*
Де купити

Набір для творчості дає змогу створити картину у стилі гравюри. Картина із зображенням симпатичного кошеняти. Створити картину з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон та інструмент. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Виробник рекомендує набір дітям від 8 років, однак створювати картину сподобається як меншим діткам, так і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Coral Scene

код товару: SA0032

198 грн*
Де купити

Картина з цікавим морським пейзажем. Таке полотно може створити кожен завдяки набору для творчості «Картина по номерам». Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Lambs

код товару: SA0538

198 грн*
Де купити

Набір для творчості – відмінний подарунок для всіх, незалежно від віку. Створити красиве зображення з тваринами– дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон із контурами та інструмент для вишкрябування малюнка. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес творчості. Виробник рекомендує набір дітям від 8 років, однак створювати гравію сподобається також і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Dolphins

код товару: SA0031

198 грн*
Де купити

Картина з дельфінами може стати елементом декору будь-якої кімнати в домі. До того ж, автором картини можете стати саме ви. Усе завдяки особливостям набору для творчості «Картина по номерам», де ви знайдете фарби, полотно. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Penguins

код товару: SA0609

198 грн*
Де купити

Картина у стилі гравюри із зображенням симпатичних пінгвінів. Мабуть, кожен захотів би повісити таку картину вдома на стіні. Створити красивий шедевр з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон із контурами та інструмент для вишкрябування малюнка. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес творчості. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Fairies

код товару: SA0126

198 грн*
Де купити

«Феї» - картина по номерам, цікавий і популярний вид творчості. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Sheepdog and Lamb

код товару: SA0606

198 грн*
Де купити

Автором картини у стилі гравюри, на якій зображені двійко цікавих персонажів, може стати кожен завдяки набору Sequin Art. Все, що потрібно для захопливого процесу, - є в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить шаблон з нанесеними контурами та спеціальний інструмент. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Floral Kittens

код товару: SA1041

198 грн*
Де купити

Тріо приятелів-милих кошенят – головні персонажі картини, яку кожен може створити власноруч. «Картина по номерам» - набір для творчості, відмінний спосіб скоротати вечір за захопливим заняттям – створенням неповторного малюнка. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER White Tiger

код товару: SA1017

198 грн*
Де купити

Набір для творчості дає змогу створити картину у стилі гравюри. Картина із зображенням тигра. Створити картину з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон та інструмент. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Виробник рекомендує набір дітям від 8 років, однак створювати картину сподобається як меншим діткам, так і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Golden Fairy

код товару: SA1335

З набором для творчості «Золота фея» Sequin Art можна на мить перенестись у неймовірний, казковий всесвіт. Картина по номерам, створити її дуже просто. До того ж, у наборі є і фарби, і пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Stallion

код товару: SA1033

198 грн*
Де купити

Набір для творчості – відмінний подарунок для всіх, незалежно від віку. Створити красиве зображення з тваринами– дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон із контурами та інструмент для вишкрябування малюнка. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес творчості. Виробник рекомендує набір дітям від 8 років, однак створювати гравію сподобається також і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Horse and Foal

код товару: SA0030

«Картина по номерам» - чудовий набір для творчості, відмінний спосіб скоротати вечір за захопливим заняттям – створенням неповторного малюнка. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості ARTFOIL SILVER Zebra and Foal

код товару: SA1018

198 грн*
Де купити

Автором картини у стилі гравюри, на якій зображені двійко цікавих персонажів, може стати кожен завдяки набору Sequin Art. Все, що потрібно для захопливого процесу, - є в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить шаблон з нанесеними контурами та спеціальний інструмент. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Mermaid

код товару: SA0127

Створити красиву картину тепер до снаги кожному. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості Wax candle kit

код товару: SA1512

Кольорові свічки, створені власноруч – чудовий подарунок, або просто цікавий елемент декору будь-якої кімнати. Набір для творчості від Sequin Art містить усе необхідне, аби відчути себе справжнім майстром виготовлення свічок: від формочок до елементів декору. Така деталь зробить ваше житло ще більш затишним, а у якості подарунка буде гріти душу близької людини – адже ви зробили її власними руками. Створюючи власний виріб будьте обережні: робота з гарячим воском вимагає нагляду дорослих. Рекомендований вік: від 7 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Penguins

код товару: SA0033

198 грн*
Де купити

З набором для творчості кожен зможе створити красиву картину з чудовими пінгвінами. Набір серії «Картина по номерам». Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості Art STRICTLY Dancers

код товару: SA1407

576 грн*
Де купити

Запальна пара танцюристів фраменко. Таку розкішну і велику картину із блискучих паєток ви зможете зробити разом із набором для творчості від Sequin Art. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 17х50 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 8 років.