Продукція Sequin Art

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Pirate

код товару: SA1108

198 грн*
Де купити

«Пірат» - вражаюча картина з цікавим персонажем. З набором Sequin Art кожен, навіть той, хто, здавалось би, ніколи не вмів малювати, може створити оригінальний портрет. Усі необхідні інструменти для творчості є в комплекті – полотно, фарби, пензлик. Особливість полотна в тому, що на ньому вже нанесені відповідні контури ділянок малюнка. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати цю ділянку. Створити таку картину власноруч зовсім нескладно. А готовий виріб можна повісити на стіні вдома. Рекомендований вік: 8+.

Sequin Art Набір для творчості Art STRICTLY Guitar

код товару: SA1408

576 грн*
Де купити

Яскрава «вогняна» електрогітара – набір для аплікації із паєток від Sequin Art. Таку розкішну і велику картину із блискучих паєток ви зможете зробити разом із набором для творчості. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, фарби, пензлик, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 17х50 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Pug

код товару: SA1521

198 грн*
Де купити

Картина з допитливим маленьким мопсом. Автором такої картини може стати кожен завдяки набору «Картина по номерам» Sequin Art. Все, що потрібно для захопливого процесу, - є в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить полотно з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Puppies and Ducks

код товару: SA1332

198 грн*
Де купити

З набором для малювання Sequin Art художником може стати кожен і створити красиву картинку з милим сюжетом: симпатичні цуценята у човні, а поряд каченята. Кольори картинки насичені і водночас приємні оку. Набір для творчості містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR St Bernards

код товару: SA1109

198 грн*
Де купити

Картина по номерам серії Junior – корисний набір для творчості. Картина із зображенням симпатичних сенбернарів. Створити картину з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Виробник рекомендує набір дітям від 8 років, однак розфарбовувати картину сподобається як меншим діткам, так і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості STARDUST Mermaid

код товару: SA1013

546 грн*
Де купити

Казкова «Русалонька» на картині із паєток та блискучого піску у наборі від виробника Sequin Art. Блискучий пісок («зоряний пил») перетворює картину у справжній витвір мистецтва. Під час створення картини, ви будете використовувати декілька технік. Готове зображення буде яскраве та об’ємне, воно мерехтітиме незалежно від світла. Розмір картини 26х26 см, у наборі є все необхідне для захопливого творчого процесу.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Tigers

код товару: SA0029

198 грн*
Де купити

Набір для творчості «картина по номерам» – відмінний подарунок для всіх, незалежно від віку. Створити красиве збраження з тиграми– дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Виробник рекомендує набір дітям від 8 років, однак розфарбовувати картину сподобається як меншим діткам, так і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS JUNIOR Unicorn

код товару: SA0124

198 грн*
Де купити

«Єдиноріг» - красива картина з цікавим персонажем. З набором Sequin Art кожен, навіть той, хто, здавалось би, ніколи не вмів малювати, може створити вражаюче полотно. Усі необхідні інструменти для творчості є в комплекті – полотно, фарби, пензлик. Особливість полотна в тому, що на ньому вже нанесені відповідні контури ділянок малюнка. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати цю ділянку. Створити таку картину власноруч зовсім нескладно. А готовий виріб можна повісити на стіні вдома. Рекомендований вік: 8+.

Sequin Art Набір для творчості STARDUST Fairy

код товару: SA1315

546 грн*
Де купити

Sequin Art пропонує вам власноруч створити яскраву картину із кольорового блискучого піску та паєток «Фея» від виробника Sequin Art. Блискучий пісок («зоряний пил») перетворює картину у справжній витвір мистецтва. Під час створення картини, ви будете використовувати декілька технік. Готове зображення буде яскраве та об’ємне, воно мерехтітиме незалежно від світла. Розмір картини 26х26 см, у наборі є все необхідне для захопливого творчого процесу.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS A Quiet Street

код товару: SA0129

288 грн*
Де купити

Затишна вуличка у сонячний день – мальовнича картина Sequin Art. Набір серії «Картина по номерам». З цим набором кожен охочий може стати художником. Набір для творчості містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості STARDUST Butterfly

код товару: SA1012

540 грн*
Де купити

Картина із кольорового блискучого піску та паєток «Метелик» від виробника Sequin Art. Блискучий пісок («зоряний пил») перетворює картину у справжній витвір мистецтва. Під час створення картини, ви будете використовувати декілька технік. Готове зображення яскраве та об’ємне, воно мерехтітиме незалежно від світла. Розмір картини 26х26 см, у наборі є все необхідне для захопливого творчого процесу.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Basset Hounds

код товару: SA0044

288 грн*
Де купити

Трійко симпатичних цуценят породи бассет-хаунд. Мабуть, кожен захотів би повісити таку картину вдома на стіні. Створити красивий шедевр з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 8 років.

Sequin Art Набір для творчості STARDUST Fairy Princess

код товару: SA1011

540 грн*
Де купити

«Принцеса» - картина із кольорового блискучого піску та паєток від виробника Sequin Art. Блискучий пісок («зоряний пил») перетворює картину у справжній витвір мистецтва. Під час створення картини, ви будете використовувати декілька технік. Готове зображення яскраве та об’ємне, воно мерехтітиме незалежно від світла. Розмір картини 26х26 см, у наборі є все необхідне для захопливого творчого процесу.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Dolphin Sunrise

код товару: SA0563

Створити красиву картину тепер до снаги кожному. Все, що потрібно для захопливого процесу - є в комплекті. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Evening Pasture

код товару: SA0429

288 грн*
Де купити

Картина з вечірнім пейзажем може стати елементом декору будь-якої кімнати в домі. До того ж, автором картини можете стати саме ви. Усе завдяки особливостям набору для творчості «Картина по номерам», де ви знайдете фарби, полотно. Писати картину дуже просто, адже на спеціальному полотні вже нанесені відповідні контури ділянок. Серед контурів номер фарби, якою треба зафарбовувати певну ділянку. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років. Набори для творчості - корисна річ для кожного, незалежно від віку, яка допоможе розвити аналітичне, образне мислення, покращити моторні навички, увагу, пам'ять.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Fishing Village

код товару: SA1035

288 грн*
Де купити

Набір для творчості «картина по номерам» – відмінний подарунок для всіх, незалежно від віку. Створити красивий шедевр з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Виробник рекомендує набір дітям від 10 років, однак розфарбовувати картину сподобається як меншим діткам, так і дорослим.

Sequin Art Набір для творчості RED Toby the White Tiger Cub

код товару: SA0906

546 грн*
Де купити

Маленьке біле тигреня із блискучих паєток. Таку оригінальну картину ви зможете створити власноруч разом із набором для творчості від Sequin Art. У комплекті є все необхідне: трафарет, основа, кольорові паєтки, металеві шпильки та інструкція. Готова картина розміром 25х34 см мерехтітиме і підійматиме настрій! Аплікації із паєток – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності. Рекомендований вік: від 6 років.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Harbour at Sunrise

код товару: SA0427

288 грн*
Де купити

Затишна гавань на світанку – мальовнича картина Sequin Art. Набір серії «Картина по номерам». З цим набором кожен охочий може стати художником. Набір для творчості містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років.

Sequin Art Набір для творчості SEASONS Summer

код товару: SA1418

576 грн*
Де купити

Чарівний триптих на літню морську тематику – морозиво, пляж та мушлі. Такі чудові картини можна зробити власноруч за допомогою набору для творчості від Sequin Art. Секрет яскравості і барвистості картинки – у незвичайному матеріалі – паєтках. Набір містить безліч різнокольорових деталей-паєток, 3 форми з пінополістиролу, 3 трафарети, шпильки для закріплення паєток, фарби, пензлик та блакитну стрічку. Набір – чудовий подарунок як для дітей, так і для дорослих, адже триптих – незвичайний і дуже модний елемент декору.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Horses in the Surf

код товару: SA0041

288 грн*
Де купити

Мальовнича картинка із зображенням коней. Особливо красиво тварини виглядають на фоні заходу сонця. Автором такої картини може стати кожен із набором для творчості Sequin Art. Набір для творчості містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років.

Sequin Art Набір для творчості ORANGE Candy Jar

код товару: SA1505

576 грн*
Де купити

Маленькі солодкоїжки будуть у захваті від такого подарунку. І не тільки на День народження. Блискуча картина із зображенням чарівної ємності із солодощами. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі є все необхідне, зокрема: пінопластова основа 25х34 см, оксамитова база у крапку, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR Huskies

код товару: SA1036

Трійко симпатичних цуценят хаскі. Мабуть, кожен захотів би повісити таку картину вдома на стіні. Створити красивий шедевр з набором для творчості – дуже просто. Набір Sequin Art містить усе необхідне: шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років.

Sequin Art Набір для творчості ORANGE Street Feet

код товару: SA1514

576 грн*
Де купити

Оригінальна і яскрава картина із блискучих паєток для маленьких модників від Sequin Art! Картина із зображенням кольорових та яскравих кедів. До основи із пінопласту, згідно зі схемою, прикріплюються кольорові паєтки за допомогою маленьких шпильок. У висновку – ви отримаєте красиву, стильну, блискучу картину! У наборі є все необхідне, зокрема: пінопластова основа 25х34 см, оксамитова база у крапку, упаковки з паєтками різних кольорів, шпильки та інструкція. «Вишивання» паєтками – цікавий та захопливий процес, який вимагає уважності, посидючості та охайності.

Sequin Art Набір для творчості PAINTING BY NUMBERS SENIOR London Piccadilly

код товару: SA1519

288 грн*
Де купити

Картина по номерам – популярний нині вид творчості. Не дивно, адже все, що потрібно для захопливого процесу, - є в комплекті. Навіть той, хто не вміє малювати, зможе створити справжній шедевр з таким набором. Набір Sequin Art містить шаблон з пронумерованими ділянками, фарби відповідних кольорів, пензлик. Для початку творчості не потрібно нічого додаткового; з набором можна одразу починати процес написання картини. Для дітей від 10 років.