Продукція Soft Toy

Soft Toy Песик (20 см)

код товару: THT559

268 грн*

Іграшковий м’якенький песик від виробника SoftToy змусить посміхатись кожну дитину. Мила собачка вироблена із м’якого і дуже приємного на дотик матеріалу карамельно-шоколадного кольору. Песик вдягнений у в’язану шапочку та шарфик у червоних та фіолетових кольорах. Всередині іграшки та у лапках ховаються маленькі кульки – дітлахи залюбки стискатимуть їх лапки, розвиваючи моторику рук. Висота песика 20 см, він буде надійно сидіти на краю стола чи полиці. З такою іграшкою сни ваших малюків будуть міцніше та солодше, а ігри – більш активні та веселі. Для дітей від 1 року.

Soft Toy Песик (25 см)

код товару: THT555

300 грн*

Така м’якенька і мила іграшка Собачка від виробника SoftToy не залишить жодну дівчинку байдужою. Іграшка напрочуд приємна на дотик, вироблена із м’якого матеріалу бежевого і коричневого кольору. Собачка-дівчинка вдягнена у світлу сукню із квітами, на вушку милий бантик. У собачки усміхнена мордочка і добрі очі. У лапках сховані маленькі кульки, які розвиватимуть дрібну моторику дітлахів. З такою іграшкою дівчата будуть солодко засинати і весело проводити вільний час. Собачку можна зручно посадити на полиці або столі. Висота іграшки 25 см. Для дітей від 1 року.

Soft Toy Песик (25 см)

код товару: THT560

300 грн*

Іграшковий м’якенький песик від виробника SoftToy змусить посміхатись кожну дитину. Мила собачка вироблена із м’якого і дуже приємного на дотик матеріалу карамельно-шоколадного кольору. Песик вдягнений у в’язану шапочку та шарфик у червоних та фіолетових кольорах. Всередині іграшки та у лапках ховаються маленькі кульки – дітлахи залюбки стискатимуть їх лапки, розвиваючи моторику рук. Висота песика 30 см, він буде надійно сидіти на краю стола чи полиці. З такою іграшкою сни ваших малюків будуть міцніше та солодше, а ігри – більш активні та веселі.

Soft Toy Песик (25 см)

код товару: THT568

300 грн*

Плюшевий песик, одягнутий у в’язаний светрик, має настільки милий вигляд, що неодмінно стане улюбленою іграшкою дитини. Особливості виробу: якісне пошиття, безпечні матеріали, відмінний дизайн. Іграшка підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток. навіть дорослі зрадують подарунку у вигляді плюшевої іграшки. Розмір іграшки: 25 см.

Soft Toy Песик (27 см)

код товару: THT564

345 грн*

М’який кумедний песик від SoftToy стане улюбленою іграшкою, з якою дітлахи залюбки проводитимуть вільний час. Собачка чорно-білого кольору у кумедному строкатому комбінезоні. Матеріал іграшки дуже ніжний та приємний на дотик, всередині нижніх лапок сховані маленькі кульки. Граючись з песиком, дітлахи будуть смикати його за лапки, розвиваючи дрібну моторику. Висота собачки 27 см, її можна посадити на поличці або на столі. З чорно-білим песиком можна спати і грати у сюжетно-рольові ігри. Для дітлахів від 1 року.

Soft Toy Песик (30 см)

код товару: THT561

390 грн*

М’яка плюшева іграшка у вигляді собаки. Іграшка виготовлена з якісних матеріалів. Зовні – м’який, приємний на дотик текстиль, всередині – безпечний наповнювач, в окремих частинах – кульки. Пес «одягнутий» у в’язані вироби: шапку з помпоном і шарф з китицями. Завдяки такій особливості собака має ще більш симпатичний вигляд. Іграшка сподобається і дівчаткам, і хлопчикам. Виріб заввишки 30 см.

Soft Toy Песик (31 см)

код товару: THT558

390 грн*

Білосніжний плюшевий пес нагадує справжню собаку лабрадора. Симпатична собачка одягнута у бузкову сукню, на голові собачки – милий бантик. Іграшка виготовлена з якісних матеріалів. Зовні – м’який, приємний на дотик текстиль, всередині – безпечний наповнювач, в окремих частинах – кульки. Іграшка підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток. навіть дорослі зрадують подарунку у вигляді плюшевої іграшки. Розмір іграшки: 31 см.

Soft Toy Песик (31 см)

код товару: THT570

390 грн*

М’яка іграшка у вигляді дружелюбного собачки. Як і вся продукція Soft Toy, виріб вирізняється безпечними матеріалами, якісним пошиттям і стильним дизайном. Песик сподобається і дорослим, і дітям. Собачка з симпатичною мордочкою, щирими поглядом і усмішкою. Іграшка виготовлена з якісних матеріалів. Зовні – м’який, приємний на дотик текстиль, всередині – безпечний наповнювач, в окремих частинах – кульки. Іграшка підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток. Розмір іграшки: 31х15 см.