Вендори

Ігри це чудово. Немає межі того, наскільки чудові вони можуть бути. Місія SteelSeries: дати кожному гравцеві можливість отримати максимум задоволення від ігор та відчути себе королем геймінгу. Детальніше

Про вендора

SteelSeries – кіберспортивний бренд, заснований в Данії в 2001 році, і вже 20 років створює інноваційні, передові пристрої для того, щоб повністю розкрити потенціал ігор.

 

Разом із SteelSeries кібератлети отримали більше всього в світі призових нагород. SteelSeries став першим у світі брендом периферії, спонсором кіберспортивного змагання в далекому 2002 році. Бренд не просто спонсорує професійних гравців, але й надає кваліфіковане обладнання, спеціально призначене для команди та талановитих геймерів, які використовуються світовими суперзірками. Разом із кращими геймерами світу SteelSeries доводить свої пристрої до досконалості, для того, щоб вони в повній мірі були застосовані для гравців усіх рівнів.

 

У сфері ігрової периферії SteelSeries є винахідником багатьох продуктів:

 

Перша ігрова мишка (2001)

Перша ігрова гарнітура (2004)

Перша механічна ігрова клавіатура (2006)

Перша ігрова аудіосистема високого дозволу для геймінгу (2018)

Перша клавіатура з вбудованими магнітними перемикачами (2019)

 

SteelSeries чудово поєднує професійну якість з надійністю та лаконічним зовнішнім дизайном. Кожна кнопка, перемикач, матеріал і клавіші розроблені з урахуванням специфіки регулювання геймерів.

 

Всі продукти розроблені так, щоб вони працювали як продовження вашого тіла. Дизайнери SteelSeries ретельно підбирають матеріали для того, щоб пристрої виглядали чудово, інженери ретельно перевіряють всі характеристики пристроїв для того, щоб їх можна було використовувати як вдома, так і на професійних турнірах.

Написати листа
Усі поля помічені зірочкою обов`язкові для заповнення
Натискаючи “відправити” ви надаєте згоду на обробку персональних даних
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів