Swivelsecure
Swivelsecure

Swivel Secure – лідер у галузі рішень для аутентифікації. Swivel Secure, заснована в 2001 році, захищає тисячі організацій у понад 54 країнах. Відзначене нагородами рішення AuthControl Sentry® забезпечує багатофакторну аутентифікацію (MFA) у поєднанні з єдиним входом і автентифікацією на основі ризиків для інтелектуального захисту хмарної і локальної архітектури.

Рішення багатофакторної аутентифікації Swivel Secure з понад 20 патентами у Великобританії, Європі та США надає організаціям засоби для захисту програм і даних від несанкціонованого доступу. Запатентована технологія PINsafe® забезпечує неперевершену безпеку для організацій, а оскільки структура рядків безпеки відображається в широкому діапазоні факторів автентифікації, максимальне впровадження може бути досягнуто у всій організації.

AuthControl Sentry® – це інтелектуальне та динамічне рішення, яке може захистити вашу організацію від кібер загроз, де б ви не перебували та на якому б ринку не працював ваш бізнес: чи то урядові організації, чи глобальні авіакомпанії, чи національні служби охорони здоров’я, чи навіть найбільші фінансові установи у світі. Swivel Secure — це надійна і шанована організація з безпеки, яка запобігає кіберзлочинності за допомогою інтелектуального рішення для аутентифікації.

AuthControl Sentry®, інтелектуальна аутентифікація для захисту хмарної або локальної архітектури, є одним з найбільш гнучких рішень на ринку, що інтегрується з сотнями застосунків і програм для пристроїв через RADIUS, SAML, OpenID і наш власний власний API – AgentXML.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів