Продукція Wonderworld

Wonderworld Аксесуар Trix Track Додаткові кульки

Wonderworld Аксесуар Trix Track Додаткові кульки

159 грн*

Додатковий набір кульок для серії конструкторів Trix-Track. У наборі 5 різнокольорових кульок з цікавими зображеннями. Виробник – Wonderworld, бренд розвивальних, екологічних, безпечних іграшок для дітей. Рекомендований вік: 3+.

Wonderworld Аксесуар Trix Track Додаткові ніжки

Wonderworld Аксесуар Trix Track Додаткові ніжки

259 грн*

Trix Track Brick – набір додаткових деталей для однойменної серії конструкторів таїландського виробника Wonderworld. Продукція Wonderworld – це запатентовані іграшки; вони екологічні і безпечні. Набори Trix Track призначені для дітей від трьох років. За допомогою елементів у наборі можна сконструювати трек для кульки. Збираючи конструктор, а потім граючись із ним, дитина розвине безліч корисних навичок. Конструктор у цупкій фірмовій коробці. Трек для кульки у комплектацію не входить.

Wonderworld Машинка CITY Поліцейський фургон

Wonderworld Машинка CITY Поліцейський фургон

369 грн*

Поліцейський фургон Wonderworld – іграшковий транспорт із натуральної деревини від таїландського виробника іграшок. Фургон має рухомі колеса, задні дверцята відкриваються. Особливість іграшки – фігурка поліцейського за кермом. Із такою машинкою дітлахи залюбки гратимуть у ігри про сміливих поліцейських. Усі матеріали безпечні і не заподіяють шкоди. Розмір машинки: 8,5 х 13 х 10 см. Іграшка призначена для дітей від 18 місяців.

Wonderworld Машинка CITY Сміттєвоз

Wonderworld Машинка CITY Сміттєвоз

369 грн*

Збереження екології – це майбутнє наших дітей. Таїландський бренд Wonderworld створює дитячі іграшки виключно з екологічних матеріалів. Модель екологічного сміттєвозу не виключення. Натуральна деревина, нетоксичні фарби, висока якість обробки дерева та ергономічність іграшки – головні риси моделі спецтехніки. Еко-сміттєвоз зробить чистою дитячу кімнату, вулицю, місто і навіть всю планету! Розміри машинки: 8.5 x 14 x 9 см. Рекомендовано дітям від 18 місяців.

Wonderworld Машинка CITY Екскаватор

Wonderworld Машинка CITY Екскаватор

369 грн*

Мініатюрний екскаватор для захопливих ігор від таїландського виробника іграшок Wonderworld. Спецтехніка із рухомим ковшем та колесами повністю вироблена із натурального дерева. Воно якісно оброблене, приємне на дотик, форма зручна і ергономічна. Керування ковшем здійснюється вручну, що додатково розвиватиме моторику рук. Жодних електронних механізмів, лише натуральні складові і чудово оброблене дерево. Іграшковий екскаватор та інша спецтехніка із серії допоможе у розвитку уяви, моторики рук, координації рухів та логічного мислення. Сюжетно-рольові ігри із іграшковою спецтехнікою відкриють усі межі для дитячої фантазії. Для дітей з 18 місяців.

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Ваги

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Ваги

399 грн*

Дитячі механічні ваги, які так схожі на справжні дорослі торгові, відтепер займуть гідне місце на дитячій кухні! Таїландський бренд Wonderworld створив цікавий і безпечний кухонний прилад, для того, щоб ігри у кухню стали більш інтерактивними. Дерев’яні ваги навчать дітлахів зважувати продукти або предмети, допоможуть засвоїти поняття «більше» і «менше». Усі елементи вироблені із дерева і пофарбовані безпечними фарбами. Червоний, зелений і натуральний колір дерева – привертатимуть увагу і допоможуть розвити сприйняття кольорів. Усі елементи, в т.ч. найдрібніші якісно вироблені і оброблені. Цифри і позначки точно нанесені. Ваги компактні, їх розмір: 9x12x12 см. Рекомендований вік: 3+

Wonderworld Чудо гусінь

Wonderworld Чудо гусінь

409 грн*

Кумедна каталочка-трансформер «Чудова гусінь» створена таїландським брендом Wonderworld для дітей від 1 року. Катаючи гусінь за собою, вона буде рухатись «хвилями» - все це завдяки різному діаметру колес. На останніх – додатково прикріплені підвіски, тому рух іграшки ще й супроводжується звуками. Виробник створює дитячі розвиваючі іграшки виключно із натуральних та безпечних матеріалів. Таку каталочку можна брати з собою на прогулянку або катати вдома, спостерігаючи за кумедним рухом гусіні. Розміри каталочки: 7 x 21 x 7 см.

Wonderworld Машинка CITY Евакуатор

Wonderworld Машинка CITY Евакуатор

459 грн*

Дерев’яний евакуатор від Wonderworld – екологічна та функціональна іграшка для найменших. У комплекті одразу дві машини: спецтехніка для евакуації та легковий авто – з таким комплектом можна грати одному або з друзями. Задній трап евакуатора опускається – все, як у справжнього! Таїландський виробник іграшок використовує лише натуральні матеріали, якісно обробляє деревину так, щоб модель було приємно і зручно тримати в руках. Розмір іграшки: 8,5 х 26 х 13 см. Для дітей з 18 місяців.

Wonderworld Машинка CITY Кран

Wonderworld Машинка CITY Кран

459 грн*

Маленький, але який функціональний кран від Wonderworld! Іграшкова спецтехніка від таїландського виробника вироблена із натуральної деревини, вона якісно оброблена, вкрита нетоксичними фарбами, а всі кути заокруглені. Кран зручно і приємно тримати у руках, його розміри: 8,5 х 16 х 11 см. Кабіна обертається, механізм з краном опускається та підіймається, всередині – фігурка водія спецтехніки. Рекомендовано дітям з 18 місяців.

Wonderworld Сортер Нескінченна дошка для забивання

Wonderworld Сортер Нескінченна дошка для забивання

459 грн*

Розвиваюча гра, яка ніколи не набридне! Таїландський виробник іграшок Wonderworld представляє іграшку «Нескінченна дошка для забивання». Усі елементи вироблені із натуральної деревини. Особливість набору в тому, що при виробництві були використані натуральні харчові барвники. Забивайте брусочки молотком, перевертайте дошку і забивайте ще одну пару, і так може бути нескінченно! Іграшка чудово розвиває моторику рук, сприйняття кольорів. Сортер розміром 9x19x9 см. Для дітей з 18 місяців.

Wonderworld Сортер М'яч для забивання

Wonderworld Сортер М'яч для забивання

569 грн*

Дерев’яний сортер «М’яч для забивання» – розвивальна іграшка, що неодмінно зацікавить дитину, сприятиме покращенню важливих умінь і навичок. У комплекті спеціальна конструкція, що нагадує будиночок, з прорізами-віконцями, молоточок і три кольорові кульки. Сировина приємна на дотик, гладенька, без зазубрин. Іграшка таїландського виробника Wonderworld. Продукція Wonderworld – запатентовані розвивальні іграшки, що виготовлені з безпечних матеріалів. Іграшка для дітей від 1 року.

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Касовий апарат

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Касовий апарат

639 грн*

Іграшковий касовий апарат від таїландського бренду Wonderworld. Така іграшка - чудовий спосіб зробити дитячу гру «в магазин» більш реалістичною. Ігровий набір містить усе необхідне для захопливої гри: касовий апарат, калькулятор, сканер, кредитна картка, монетки, чекова стрічка. Із таким набором дитячі ігри стануть ще більш реалістичними та різноманітними: скануйте товар, підраховуйте загальну вартість, розраховуйтесь карткою або монетами. Розмір набору: 19x19x10 см.

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Набір інструментів

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Набір інструментів

699 грн*

Навчитись забивати цвяхи та закручувати болти допоможе дитячий розвиваючий набір від таїландського бренду Wonderworld. Набір із натуральної деревини, він абсолютно безпечний – дерево якісно оброблене, приємне на дотик, усі краї заокруглені. У наборі різноманітні предмети: цвяхи, молоток, цвяходер, гайковий ключ, болт, пилка, брусочки для «розпилювання». Ігровий набір чудово розвиватиме у хлопчиків дрібну моторику, вміння майструвати, самостійність, точність та фантазію. Розміри набору: 12 х 20 х 15 см. Рекомендовано дітям від 2-х років.

Wonderworld Кубики Звукові блоки

Wonderworld Кубики Звукові блоки

799 грн*

Таїландський бренд Wonderworld створив розвиваючий звуковий набір для всебічного розвитку дітлахів. Існує безліч способів гри з набором: конструювання із блоків; складання в межах коробочки, як пазл; і найцікавіше завдання – підібрати пари блоків, що однаково звучать! Така пара може бути різних форм та кольорів, але звучати – однаково. Ігровий набір розвиватиме: логічне мислення, дрібну моторику, пам'ять, сприйняття кольорів, форм, звуків. Рекомендований вік: 2+

Wonderworld Сортер Сенсорні блоки

Wonderworld Сортер Сенсорні блоки

899 грн*

Дерев’яні кольорові блоки бренду Wonderworld допоможуть дитині розвинути різні відчуття: зір, дотик. Змішуючи прості кольори (червоний, синій і жовтий), порівнюючи текстури, діти покращать сенсорні навички і моторику рук, а завдяки тому, що блоки видають різний звук - звукове сприйняття. Сортер для дітей від 2 років.

Wonderworld Сортер Світ форм Natural

Wonderworld Сортер Світ форм Natural

919 грн*

Багатофункціональний сортер – начальна іграшка, яка допоможе дітям розвинути низку важливих умінь і навичок. У наборі дошка основа і 16 елементів різних форм та кольорів. Форма фігурок відповідає прорізам на дошці-основі. Кольорові блоки в 4 різних розмірах допоможуть дізнатися про базові форми фігур та послідовність у розмірах. Основне завдання дитини – знайти для кожної форми відповідний отвір. Іграшка для дітей від 18 місяців

Wonderworld Розвиваюча гра Дошка для рахунку

Wonderworld Розвиваюча гра Дошка для рахунку

999 грн*

Розвивальна іграшка – рахівниця таїландського виробника іграшок Wonderworld допоможе дітям вивчити основи арифметики. Рахівниця повністю виготовлена з деревини; матеріал напрочуд приємний на дотик. Різнокольорові дерев’яні кульки розвиватимуть сприйняття кольорів, моторику рук. Згодом, рахівниця допоможе у ігровій формі вивчити додавання та віднімання. Рекомендовано для дітей від 2 років.

Wonderworld Розвиваюча гра Роллер Веселка

Wonderworld Розвиваюча гра Роллер Веселка

999 грн*

Роллер – розвивальна гра для дітей. Цікава конструкція – трек для фігурок. Конструкція складається з 9 елементів – дерев’яних планок. Також у наборі 3 фігурки – коло, трикутник і квадрат. Завдання дитини – спустити фігурки вниз по роллері. Гра розвиває координацію рухів, мислення, концентрацію уваги. Іграшка таїландського бренду Wonderworld. Бренд відомий у світі запатентованими екологічними безпечними іграшками, які позитивно впливають на розвиток дітей. Рекомендований вік: 1+.

Wonderworld Розвиваюча гра Роллер Машинка

Wonderworld Розвиваюча гра Роллер Машинка

1059 грн*

Роллер – цікава розвивальна іграшка. Це і конструктор, і трек для машинок. У комплекті 2 дерев’яні машинки для захопливої гри. Конструкція ролера складається з дерев’яних елементі-планок. Дитині потрібно запустити машинку на найвищій планці, після чого та поїде донизу. Гра розвиває координацію рухів, мислення, концентрацію уваги. Іграшка таїландського бренду Wonderworld. Бренд відомий у світі запатентованими екологічними безпечними іграшками, які позитивно впливають на розвиток дітей. Рекомендований вік: 1+.

Wonderworld Машинка CITY Кран баштовий

Wonderworld Машинка CITY Кран баштовий

1059 грн*

Міні-баштовий кран із рухомими механізмами від таїландського виробника іграшок Wonderworld. Іграшкова спецтехніка вироблена із натуральної деревини. Баштовий кран заввишки 36 см обертається на 360°, кругла ручка керує опусканням і підйомом вантажа. Жодних електронних механізмів, лише натуральні складові і чудово оброблене дерево. Іграшковий будівельний кран та інша спецтехніка із серії допоможе у розвитку уяви, моторики рук, координації рухів та логічного мислення. Сюжетно-рольові ігри із іграшковою спецтехнікою відкриють усі межі для дитячої фантазії. Для дітей від 2-х років.

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Кавоварка

Wonderworld Сюжетно-рольовий набір - Кавоварка

1299 грн*

Мрія маленького помічника на кухні – власна кавоварка! Іграшка повністю вироблена із дерева, деякі елементи рухомі – вона так схожа на справжню, що діти будуть у захваті! Жодних електронних механізмів, лише натуральне і якісно оброблене дерево, вкрите нетоксичними фарбами. Іграшка двостороння: з однієї сторони готуємо каву та збиваємо верки, з іншої – зберігаємо тістечка та печиво. З таким набором дитячі ігри у кухню або кафе стануть ще більш реалістичними та різноманітними! Розміри іграшкової кавоварки 26 x 19 x 24 см. Рекомендовано дітям від 3-х років.

Wonderworld Конструктор Trix Track Сафарі

Wonderworld Конструктор Trix Track Сафарі

1399 грн*

Яскрава кулькова дорога «Сафарі» від таїландського виробника Wonderworld. Набір конструктора відрізняється милими декоративними елементами у вигляді африканських тваринок: слоник, крокодил, жираф. Збудувавши конструкцію дитина запускатиме кульку з самого верху, наче з високої гори, вона котитиметься вниз, а звірі допомагатимуть кульці досягти фінішу. Набір призначений для дітей від трьох років. Дитина розвиватиме безліч корисних навичок, приміривши на себе роль інженера і проектувальника. Розміри зібраної конструкції 50 x 33 x 32 см. Елементи просто та швидко поєднуються між собою: будуйте дорогу за інструкцією або вигадуйте моделі!

Wonderworld Конструктор Trix Track Спіральна доріжка

Wonderworld Конструктор Trix Track Спіральна доріжка

1599 грн*

Дерев’яний конструктор у вигляді спіральної доріжки. Іграшка таїландського бренду Wonderworld, що відомий у світі запатентованими екологічними безпечними іграшками, які позитивно впливають на розвиток дітей. За допомогою елементів із набору можна сконструювати кулькову дорогу. Набір призначений для дітей від трьох років. Дитина розвиватиме безліч корисних навичок, приміривши на себе роль інженера і проектувальника. Розміри зібраної конструкції 45 x 75 x 46 см. Елементи просто та швидко поєднуються між собою: будуйте дорогу за інструкцією або вигадуйте моделі!

Wonderworld Конструктор Trix Track Міст

Wonderworld Конструктор Trix Track Міст

1599 грн*

Конструктор у вигляді дерев’яного інтерактивного мосту. Іграшка таїландського бренду Wonderworld. Бренд відомий у світі запатентованими екологічними безпечними іграшками, які позитивно впливають на розвиток дітей. За допомогою елементів із набору можна сконструювати конструкцію – своєрідну «дорогу» для кульки. Представлений конструктор призначений для дітей від трьох років. Приміривши роль інженера і проектувальника, дитина розвине безліч корисних навичок. Конструктор у цупкій фірмовій коробці.