Технічні характеристики TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452):
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип Комутатор
Порти 4 x SFP /1000 Мбіт/с
48 x 10/100/1000 RJ45 /автоузгодження / авто-MDI/MDIX
1 консольний порт Micro-USB
1 консольний порт RJ45
Тип комутатора керований
Кількість портів 52 +2 консольных
Форм-фактор Фіксований
Охолодження пасивне
Основне
Тип Комутатор
Порти 4 x SFP /1000 Мбіт/с
48 x 10/100/1000 RJ45 /автоузгодження / авто-MDI/MDIX
1 консольний порт Micro-USB
1 консольний порт RJ45
Тип комутатора керований
Кількість портів 52 +2 консольных
Форм-фактор Фіксований
Середовище передачі даних 10 BASE-T: неекранована вита пара категорій 3, 4, 5
100 BASE-TX / 1000 Base-T: неекранована вита пара категорій 5, 5e або вище
100 BASE-FX: MMF, SMF
Охолодження пасивне
Продуктивність
Комутаційна матриця 104 Гбіт/с
Таблиця MAC-адрес 16000 записів
Jumbo-фрейми 9 Кб
Максимальна споживана потужність 33.52 Вт 220В/50Гц
Функціонал
Стандарти і протоколи IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3z
IEEE 802.3ab 1000BASE-TX
IEEE 802.3i 10Base-T
IEEE 802.3ad Link Aggregation
IEEE 802.1q
IEEE 802.1p
IEEE 802.1d
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
Управління SNMP v1/v2c/v3
SNTP
RMON (1, 2, 3, 9 груп)
Моніторинг CPU
Графічний Web-інтерфейс і командний рядок
Діагностика системи: VCT
DHCP / BOOTP клієнт, DHCP Snooping, DHCP Option82
SYSLOG і відкритя MIB
Підтримка протоколів NDP/NTDP
Оновлення ПЗ: TFTP і Web
Функції IGMP snooping
Функція виявлення петель
Віддзеркалення портів
IPv6 Функція Neighbor Discovery (ND)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
TC/Root Protect
Контроль потоку 802.3x
Фільтрація/захист BPDU
802.3ad LACP
Статична маршрутизація
Віртуальні мережі VLAN на основі порта
GARP/GVRP
Підтримка до 4000 VLAN одночасно
VLAN на базі протокола
Spanning Tree Protocol STP/RSTP/MSTP
Списки доступу (ACL) MAC-адреси
номера порту TCP / UDP
Фільтрація пакетів L2 - L4
IP-адреса
DSCP
VLAN ID
Безпека Port Security
Захист від широкомовного/многоадресного/одноадресна шторму
SSH v1/v2
Динамічна перевірка ARP (DAI)
Захист від DoS-атак
SSL v3/TLSv1
Аутентифікація 802.1X і через Radius-сервер
Сертифікати CE
FCC
RoHS
Додатково
Можливість монтажу в стійку
Комплект поставки Посібник зі швидкого встановлення
гумові ніжки
Кабель живлення
Комплект для монтажу
компакт-диск з матеріалами
Фізичні
Габарити, мм 440x220x44
Гарантія
Гарантія60 місяців
Параметри упаковки
Ширина330 мм
Висота100 мм
Довжина520 мм
Вага4.65 кг
Об'єм0.0172 м3
Комутатор TP-LINK T2600G-52TS (TL-SG3452) - JetStream 48-портовий гігабітний керований комутатор 2 рівня з 4 SFP-слотами. Гігабітні порти Ethernet забезпечують високошвидкісну передачу даних. Підтримка статичної маршрутизації (функція 2+) дозволяє маршрутизувати внутрішній трафік для більш ефективного використання мережевих ресурсів. Надійні функції безпеки. L2 / L3 / L4 QoS (контроль пропускної здатності) і IGMP snooping оптимізують передачу аудіо і відео. Підтримка IPv6 і IPv4 / IPv6 dual stack, MLD snooping, IPv6-протокол виявлення сусідів. Режими управління WEB/CLI, а також численні функції управління за допомогою SNMP, RMON і Dual Image.
10 070 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: TP-Link T2600G-52TS (TL-SG3452):
Інтернет магазини
NKT
NET SWITCH 48PORT 1000M 4 SFP/L2 T2600G-52TS TP-LINK
exe.ua
Коммутатор сетевой TP-Link T2600G-52TS
Ktc.ua
Комутатор TP-Link T2600G-52TS
CDMarket
Коммутатор TP-LINK (TL-SG3452) 52x1GE, 4x1GE/SFP, L2, JetStream (T2600G-52TS)
anklav.ua
Комутатор TP-Link T2600G-52TS
Національні мережі
www.foxtrot.com.ua
Комутатор TP-LINK T2600G-52TS
Moyo.ua
Коммутатор TP-LINK T2600G-52TS (T2600G-52TS)
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів