Panasonic Smart-Quick Charger+Eneloop 4AA 1900 mAh NI-MH

код товару: K-KJ55MCC40E
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Panasonic Smart-Quick Charger+Eneloop 4AA 1900 mAh NI-MH:
Основні параметри
Повний список параметрів
Типорозмір підтримуваних акумуляторів AAA
AA
Максимальна кількість одночасно акумуляторів, що заряджаються 4 шт.
Швидкісне зарядний пристрій АА 2 ячейки: 2 часа / 4 ячейки: 4 часа
Iндикація зарядки Світлодіоди
Функції захисту Захист від переполюсовки
Число включених в набір акумуляторів 4 шт.
Живлення від мережі
Швидкість зарядки до 4 годин
Основні
Типорозмір підтримуваних акумуляторів AAA
AA
Максимальна кількість одночасно акумуляторів, що заряджаються 4 шт.
Швидкісне зарядний пристрій АА 2 ячейки: 2 часа / 4 ячейки: 4 часа
Окремий канал для заряду кожного акумулятора
Iндикація зарядки Світлодіоди
Функції захисту Захист від переполюсовки
Число включених в набір акумуляторів 4 шт.
Фізичні
Живлення від мережі
Швидкість зарядки до 4 годин
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина70 мм
Висота110 мм
Довжина200 мм
Вага0.30 кг
Об'єм0.0015 м3
Зарядний пристрій і акумулятори AA x 1, 2, 3, 4 / AAA x 1, 2, 3, 4 ячейки. Індивідуальна зарядка ячейок/ Контроль зарядки (Smart charge). 4 LED індикатора: зарядка ON (червоний-жовтий-зелений), розряджений: OFF, розряджений: миготіння червоних індикаторів, близькі до розряжених: миготіння жовтих індикаторів. В комплекті 4 eneloop AA 1900 mAh.
1 502 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Panasonic Smart-Quick Charger+Eneloop 4AA 1900 mAh NI-MH:
Deshevshe
Smart-Quick Charger + Eneloop 4AA 1900 mAh (K-KJ55MCC40E)
Comtrading
Зарядное устройство для аккумуляторов PANASONIC Smart-Quick Charger + Eneloop AA 1900 mAh NI-MH * 4 (K-KJ55MCC40E)
terrasport.ua
Устройство зарядное Panasonic Smart-Quick Charger+Eneloop 4AA 1900 mAh NI-MH (K-KJ55MCC40E)
moretoys.com.ua
Зарядное устройство Smart-Quick Charger+Eneloop 4AA 1900 mAh NI-MH (K-KJ55MCC40E)
ckapbu.com
Зарядное устройство Panasonic Smart-Quick Charger+Eneloop 4AA K-KJ55MCC40E
Чемпіони енергетичного довголіття - Panasonic eneloop

Спільна риса професіоналів в усьому світі – відповідальність. Саме так ставиться Panasonic до ролі бізнесу в житті суспільства й до якості своєї продукції, зокрема, акумуляторів eneloop. Вони дістали назву, яка означає eneloop = «Loop» of «Energy» («Енергетичний цикл»).

Особливості акумуляторів Panasonic eneloop:

  • екологічне заряджання;
  • велика кількість циклів перезаряджання;
  • низьке саморозряджання;
  • робота з незначною втратою ємності за низької температури до -20 0c;
  • реальна ємність відповідає заявленій і навіть перевищує її;
  • можуть працювати з великими токами;
  • кількість циклів заряд/розряд – до 500.

Унікальні елементи живлення

Eneloop належать до покоління LSD-акумуляторів із низьким рівнем саморозряджання. У них поєднано зручність лужних батарейок, які одразу готові до використання, та економічність акумуляторів, які можна перезаряджати багато разів.

Щороку Panasonic тестує понад два мільйони елементів живлення, прискіпливо контролюючи якість. Усі вони проходять п’ять рівнів перевірки на продуктивність, захист від протікання, термін служби, роботу за екстремальних умов експлуатації та стабільність характеристик упродовж часу. Крім того, елементи живлення Panasonic не містять шкідливих для навколишнього середовища компонентів, таких як свинець, ртуть та кадмій.

Енергія сонця

Відповідальний підхід до виробництва акумуляторів призвів ще до одного вдосконалення — зберігаючи ресурси, eneloop попередньо заряд­жають за допомогою сонячних батарей відповідно до системи «зелених» сертифікатів, тож екоакумулятори потрапляють до магазинів готовими до використання. Це зручно для професіоналів, які можуть дістати з пакування батарею та одразу залучити до роботи, що є їхньою суттєвою перевагою.

Видатна витримка

Акумулятор Panasonic eneloop pro позбавлено ефекту пам’яті. Навіть якщо він розрядився не повністю, все одно його можна поставити на підзарядку, будь-де і в будь-який час. У разі повторного використання ємність заряду збережеться на високому рівні, і користувачу ніколи не доведеться навіть замислюватися над тим, наскільки вичерпано ресурс батареї.

Повністю відновлювати сили Panasonic eneloop pro може до 500 разів, і щоразу результат буде однаковим — очікуваним і бездоганним.

Завдяки інноваційній техно­логії виготовлення решітки сплаву акумулятори Panasonic eneloop pro вирізняються виключно низьким саморозряджанням і зберігають до 70 % енергії упродовж 10 років у режимі очікування, а після року на поличці магазину чи в хазяйській шафі залишкова енергія буде на рівні 85 %. Це може стати в нагоді, особливо, якщо користуватися деякими речами на батарейках зрідка, наприк­лад, ліхтариком або засобами екстреного зв’язку.

Великі можливості акумуляторів

Для речей повсякденного вжитку Panasonic eneloop pro стануть постійним джерелом енергії. Мінімальна ємність акумуляторів АА — 2 500 мА год — вражає й буде доречною для активних користувачів високопотужної техніки: спалах до фотокамери, бездротова клавіатура, комп’ютерна миша, радіокерована іграшка, бритва, епілятор тощо. ААА мають скромнішу, але втім доволі практичну ємність 930 мА год. Завдяки постійній напрузі вони працюватимуть набагато довше за лужні батарейки. Акумулятори Panasonic eneloop pro забезпечать стабільну енерговіддачу, навіть коли на дворі -20 °C.

Один раз придбавши Panasonic eneloop, можна довго не турбуватися про елементи живлення для будь-яких речей — від садових світильників на сонячних батареях, пультів і годинників до професійної фототехніки, моделей на радіокеруванні та побутової техніки.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів