Segway Ninebot by Segway One S2

код товару: 24.00.0002.70

Комфорт і радість руху подарує вам інноваційний транспортний засіб - моноколесо Ninebot One S2. Потужність двигуна досягає 500 Ватт, що дає можливість розігнатися до швидкості 24 км/год. Вага всього 11,4 кг - пристрій легко можна носити з собою.

18999 грн*
Немає в наявності

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис Segway Ninebot by Segway One S2

Експлуатація в будь-яку погоду! Унікальна для подібних пристроїв захист IP54 - герметичний корпус перешкоджає попаданню води і пилу. Можливість їзди по грунтових дорогах і траві, підйом під кутом до 15 градусів! Оснащений двома акумуляторами. Може продовжувати їзду навіть якщо один з акумуляторів вийде з ладу. Повний контроль над пристроєм за допомогою спеціального додатку.
 

Підключаючись за допомогою Bluetooth, ви можете контролювати і відслідковувати інформацію про їзді. За допомогою спеціального додатку можна налаштовувати колір підсвічування і світлові ефекти. Так само додаток проводить діагностику пристрою і дає знати про помилки. Ширина пристрою всього 18 см, навіть самі вузькі ділянки дороги не будуть проблемою.

Технічні характеристики Segway Ninebot by Segway One S2
Основні
Тип Моноколесо
Діаметр коліс, дюймів (x ширина) 14 дюймів
Максимальний кут нахилу поверхні 15 °
Ландшафт Асфальт

Електродвигун
Потужність 500 Вт

Акумулятор
Час зарядки 2 год
Акумулятор 310 Ватт*год

Експлуатаційні параметри
Максимальна швидкість 24 км/год
Максимальна вантажопідйомність 120 кг
Дальність ходу на одному заряді 30 км

Загальні
Інтелектуальна захист від Захист від пилу і вологи - IP54
Особливості Система контролю руху
Bluetooth
Температура для експлуатації: -10°C до 40°C
Вага 11.4 кг
Колір білий
Розмір 44.8 х 41.9 х 18.2 см

Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина230 мм
Висота510 мм
Довжина490 мм
Вага15.55 кг
Об'єм0.0575 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип Моноколесо
Діаметр коліс, дюймів (x ширина) 14 дюймів
Ландшафт Асфальт
Потужність 500 Вт
Час зарядки 2 год
Дальність ходу на одному заряді 30 км
Переглянути повний список параметрів ›

Фото Segway Ninebot by Segway One S2
Огляд Segway Ninebot by Segway One S2
Тест-драйв моноколеса Segway One S2. День 1

Виклик громадському транспорту і заторам. У великих містах часто можна спостерігати, як сучасні мешканці використовують електротранспорт як основний засіб переміщення та віддають йому перевагу, заощаджуючи при цьому час, гроші та нерви.

Але чи все так легко і чи варте воно того? На ці та інші питання спробуємо знайти відповіді на прикладі досвіду використання моноколеса Segway One S2.

Чому саме моноколесо? Серед усіх видів електротранспорту моноколесо є найскладнішим в освоєнні та потребує багато часу на адаптацію до його принципів керування та формування навички тримати баланс. Але його переваги, сподіваюсь, повністю перевершать ці незручності.

День 1

Знайомство

В інструкції виробника чітко вказано: для першого катання оберіть відкриту безпечну місцевість, вдягніть захисне спорядження та попросіть знайомого допомогти почати освоєння пристрою. Я за допомогою застосунку підключив моноколесо та розпочав експлуатацію.

У мене не було поряд знайомого, тому мені допомагала огорожа в парку. На освоєння руху вперед і назад мені знадобилося 10 хвилин. Декілька проїздів уздовж огорожі, і відчуття рівноваги почало поступово приходити. Головний принцип: вагу слід рівномірно розподілити на обидві ноги та триматись максимально рівно над колесом. Чим вища швидкість, тим легше тримати рівновагу.

А от з поворотами все було трохи складніше: колесо постійно рухалось у протилежний від мене бік, і змусити його повертати, особливо на обмеженій ділянці, виявилося складним завданням. Але згодом відчуття контролю також з’явилося. Повороти треба робити не руками, а переміщенням ваги на внутрішню сторону ноги та незначним нахилом колеса в бік повороту.

При різких маневрах слід трохи розвертати плечі в напрямі повороту, не відхиляючись при цьому за точку рівноваги. Чим менша швидкість, тим більша маневреність, але і складніше балансування. Починати потрібно із середньої швидкості 7-10 км/год із поступовим її зменшенням.

Схожі моделі на Segway Ninebot by Segway One S2