nic Набір для рукоділля Коло для шиття

код товару: NIC3161

Власноруч створити магічний амулет «Ловець снів» – можливо. Комплект для «павутини» німецького виробника іграшок nic постачається у прозорому поліетиленовому зіп-пакеті. Кругла дерев’яна рамка вироблена з натурального дерева, її діаметр 21,5 см, має 25 отворів для ниток. Ззовні амулет схожий на решето – круглий каркас із натягнутими на нього нитками, що сплітаються у різноманітні візерунки. Найкраще для плетіння підходить шерстяна нитка або луб’яні волокна. Підходить для творчості дітям від 5 років.

349 грн.*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис nic Набір для рукоділля Коло для шиття

У наборі:
- дерев’яний круглий каркас натурального кольору
- металева голка із тупим кінцем
- інструкція 

Уроки плетіння ловця снів для дітлахів
Набір для плетіння магічного амулету дозволить не тільки дітям, а і дорослим навчитись плести павутиння або ловець снів. В інструкції є приклади плетіння павутини. Її можна поєднати з певними пір’ями, намистинами, кристалами – тоді утвориться амулет.

Моторика та креативність
Робота з голкою та ниткою вимагає обережності та уважності. Заняття рукоділлям розвиватимуть дрібну моторику, посидючість, уважність, пам'ять. Використовуючи різні кольори ниток та створюючи різноманітні візерунки, дитина розвиватиме креативність і фантазію.

Технічні характеристики nic Набір для рукоділля Коло для шиття
Основні
Вид Набір для рукоділля
Вік 5+
Стать дитини хлопчик
дівчинка
Особливості натуральні матеріали
Комплектація голка
інструкція

Фізичні
Матеріал деревина
метал
Габарити 22 x 24 x 2 см
Вага 60 г

Переглянути основні параметри ›
Вид Набір для рукоділля
Вік 5+
Стать дитини хлопчик
дівчинка
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

Moyo.ua

Набор для рукоделия Nic Круг для шытья (NIC3161)

Koba

Набор для рукоделия nic Круг для шитья NIC3161 P/N: NIC3161

Deshevshe

Круг для шитья Nic3161


Фото nic Набір для рукоділля Коло для шиття
Огляд nic Набір для рукоділля Коло для шиття

Завдяки своїй простоті у використанні вони цікаві не тільки умільцям з досвідом, але й насамперед початківцям. Вже не кажучи про те, наскільки важливі ці навички для розвитку дитини. Більшість наборів розраховані на малий вік (від 3-х років).

У сучасному світі на соціальний розвиток дітей, як індивідуумів, великий вплив мають Інтернет та телебачення, які надають інформацію з усього всесвіту. Наші «індіго» зрощуються у великому інформаційному просторі та в калейдоскопі вражень. Сучасним дітям не вистачає вміння зупинитися, залишитись з думками наодинці, присвячувати більш часу для міркування.

Ми пам'ятаємо, що, наприклад в середньовіччі, рукоділля посідало важливе місце в виховному процесі, особливо у жінок.  Зараз рукоділля наддасть малюкам чи підліткам бути більш розсудними, стриманими, врівноваженими, цілеспрямованими.

Nic виробляє гарні ручні приладдя для плетіння, які наддадуть дитині навички рукоділля на все життя. Вважаємо рукоділля класикою виховного процесу. І цьому має місто бути.

На фото набір для рукоділля "Коло для шиття". Рекомендовано дитині від 5 років.

Схожі моделі на nic Набір для рукоділля Коло для шиття