Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Конструктори - fischertechnik - Конструктор Стартовий набір (великий)

fischertechnik Конструктор Стартовий набір (великий)

код товару: FT-511930
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики fischertechnik Конструктор Стартовий набір (великий):
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор
Тип гри наземний транспорт
будівництво
повітряний транспорт
Вікова група від 5
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Junior
Тип транспорт
Колір Мікс
Різнобарвний
Основні
Вид конструктор
Тип гри наземний транспорт
будівництво
повітряний транспорт
Вікова група від 5
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Junior
Тип транспорт
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Кількість деталей 135 шт
Матеріал Пластик
Колір Мікс
Різнобарвний
Додатково
Упаковка 46.5 x 8.0 x 32.0 см
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина320 мм
Висота80 мм
Довжина470 мм
Вага1.20 кг
Об'єм0.0120 м3
Конструктори німецького виробника fischertechnik уже понад 50 років є одними із найпопулярніших та найбільш улюблених серед дітей у Європі. Німецький бренд випускає декілька серій конструкторів, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Junior найнижчого рівня складності призначена для дітей від 5-ти років. За допомогою елементів зі стартового великого набору можна сконструювати різноманітні моделі транспорту і споруди. Приміривши роль інженера і проектувальника, дитина розвине безліч корисних навичок.
2 299 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Конструктор Стартовий набір (великий):
Інтернет магазини
boyz.com.ua
fischertechnik Конструктор Стартовый набор (большой)
besmart.ua
Конструктор fischertechnik Стартовий набір (великий) (FT-511930)
ckapbu.com
Конструктор fischertechnik Junior Стартовый набор FT-511930
Funduk
Fischertechnik Большой детский набор (FT-511930)
pampik.com
Конструктор Fischertechnik Большой детский набор (FT-511930)
Національні мережі
Moyo.ua
Конструктор fischertechnik JUNIOR СТАРТОВЫЙ НАБОР (FT-511930)
www.foxtrot.com.ua
Конструктор FISCHERTECHNIK FT-511930
Комплектація та особливості складання
Стартовий набір fischertechnik junior складається зі 135 деталей, з яких можна побудувати щонайменше 16 моделей. Елементи виготовлені з міцного, надійного, та при цьому нетоксичного пластику. Всі деталі якісно відточені і добре стикуються і роз’єднуються між собою. Також у наборі є інструкція, спеціально адаптована для дітей. У ній детально і при цьому просто і доступно показані варіанти моделей, які можна зібрати, серед яких: вантажівка, вертоліт, літак, корабель, підйомний кран та інша транспортна і будівельна техніка. Однак велика кількість елементів дозволяє експериментувати і будувати власні конструкції. Зібрані моделі не статичні, ними можна гратися. 

Набір конструктора складається з 135 деталей, серед яких:
•    2 кузова зеленого кольору, 2 кабіни жовтого кольору;
•    10 шин, 10 дисків для шин. Варто відзначити, що колеса добре зчіплюються з поверхнею. 
•    5 більших платформ і 2 менших;
•    міцна нитка синього кольору;
•    і понад 100 інших деталей.
У комплекті є детальна інструкція зі зразками моделей транспорту і споруд, які можна сконструювати, брошура із зображеннями інших наборів і серій Fischertechnik, а також документ з індивідуальним номером набору. Весь набір поміщений у коробку, розміром 46,5 х 8 х 32 см. 

Розвиток під час гри
Ігри з конструктором fischertechnik корисні тим, що сприяють розвитку безлічі важливих умінь. Завдяки будуванню моделей за допомогою конструктора в дитини розвивається структурно-логічне мислення. Складаючи конструктор, діти вчаться бути більш терплячими, уважними до деталей. Крім того, під час збирання моделей стимулюється логічне та образне мислення, працює фантазія. За допомогою такої іграшки можна з’ясувати, чи є в дитини здібності до моделювання, архітектурного проектування. А дитина зможе примірити на себе безліч професій і дізнатися, яка сфера їй до душі. Важливо, що під час роботи з конструктором у дітей розвиватиметься дрібна моторика та координація рухів.

Бiльше нiж просто конструктор

Чим привернув увагу й потім не розчарував fischertechnik? По-перше, запатентована система використовує оригінальні та ефективні способи з’єднання деталей, які цілком можна порівняти з інженерними рішеннями з реального світу речей. По-друге, усю продукцію вироблено в Німеччині з відповідним рівнем якості. По-третє, у «Фішера» зовсім немає аналогів!

Для того, щоб почати знайомити дитину зі світом fischertechnik максимально ефективно, бажано провести теоретичне вивчення самої системи, призначення і складу наявних у продажу наборів. Уже цей процес здатний принести задоволення.

Конструктор fischertechnik потрібен обов’язково хоча б у кількості одного-двох наборів, особливо якщо в дитини є зацікавленість до світу технічних речей.

На основі наявного асортименту fischertechnik цілком можна побудувати систему навчання дітей математиці, читанню, фізиці, інженерній справі на будь-якому рівні — від елементарних завдань до пояснення принципів роботи будь-якого побутового приладу або складного технічного виробу, припустимо, редуктора або коробки передач.

Ця система допоможе закласти фундамент, а надалі й розкрити потенціал технічно орієнтованої дитини, аж до створення промислових роботів або використання різних джерел альтернативної енергії.

Які набори можна рекомендувати насамперед?

Якщо «стартуєте» у 4-6 років, то найбільш природним є рішення почати з наборів серії JUNIOR. Вони порівняно доступні за ціною, знайомлять із базовими елементами й з’єднаннями. Продумано навіть відсутність в їхньому складі надмірно дрібних деталей (відомих «замків» Фішера).

Від 7 років і старше краще звернути увагу на три набори Universal із серії ADVANCED.

Можна, звичайно, почати власну колекцію з наборів на три моделі (Gliders, Racers, Tractors, Trucks тощо), але набори Universal дають змогу зібрати відразу декілька різноманітних конструкцій. Бонус — на офіційному сайті доступна інструкція з десятьма цікавими моделями для набору Universal 3.

Згодом наявність маленьких наборів буде у нагоді для поповнення колекції моделей або в ролі ресурсу нових і запасних деталей, зокрема для самостійної технічної творчості.

У літню пору актуальним стане набір ADVANCED Solar. Три прості моделі познайомлять дитину із сучасним джерелом енергії. Дуже цікаво, коли маленький вентилятор самостійно починає роботу з першими променями сонця на підвіконні. А як здивуються дитина та її приятелі, коли на їхніх очах маленький гелікоптер без явно видимих механізмів і перемикачів раптом почне обертання лопатей за повної відсутності вітру.

Найголовніше: якщо інші бренди зосереджені на дизайні й широті асортименту, то fischertechnik розвиває зацікавленість до природи речей, фундаментальних знань, формує системне мислення, виховує німецьку акуратність і любов до порядку.

Звикаємо до світу реальних речей!

fischertechnik JUNIOR «Стартовий набір великий»

Код товару: FT-511930

fischertechnik ADVANCED Gliders

Код товару: FT-540581

fischertechnik ADVANCED Racers

Код товару: FT-540580

fischertechnik ADVANCED Solar

Код товару: FT-520396

fischertechnik ADVANCED Tractors

Код товару: FT-520397

fischertechnik JUNIOR «Стартовий набір маленький»

Код товару: FT-511929

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів