fischertechnik Конструктор Трактори

код товару: FT-520397
This content requires HTML5 & Javascript or Adobe Flash Player Version 9 or higher.
Попереднє
Наступне
Технічні характеристики fischertechnik Конструктор Трактори:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор
Тип гри наземний транспорт
будівництво
Вікова група від 7
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Advanced
Тип транспорт
Колір Мікс
чорний
синій
червоний
жовтий
Основні
Вид конструктор
Тип гри наземний транспорт
будівництво
Вікова група від 7
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Advanced
Тип транспорт
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Кількість деталей 130 шт
Матеріал Пластик
Колір Мікс
чорний
синій
червоний
жовтий
Додатково
Упаковка 28 x 6.5 x 18 см
Гарантія
Гарантія3 місяця
Параметри упаковки
Ширина180 мм
Висота70 мм
Довжина280 мм
Вага0.40 кг
Об'єм0.0035 м3
Конструктор Fischertechnik – та іграшка, якій неодмінно зрадіє кожна дитина. Німецький бренд уже понад 50 років випускає конструктори для дітей різного віку. Продукція Fischertechnik представлена різними серіями, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Advanced – дещо ускладнений набір; конструктор призначений для дітей, віком від 7 років. Набір із назвою «Трактори» складається зі 130 деталей. З них можна сконструювати 3 моделі транспорту. В процесі створення моделей діти розвинуть низку корисних умінь і навичок.
849 грн*
немає в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Конструктор Трактори:
ckapbu.com
Конструктор fischertechnik Advanced Тракторы FT-520397
Комплектація та особливості складання
Конструктор Fischertechnik «Tractorcs» серії Advanced складається зі 130 деталей, за допомогою яких можна побудувати три моделі транспорту. Зразки моделей тракторів є в детальній інструкції, де доступно і зрозуміло змальований кожен крок. Велика кількість деталей дає змогу експериментувати і придумувати власні особливості моделей. Весь набір поміщений у коробку, розміром 28 х 6,5 х 18 см. У ній ви знайдете такі елементи:
•    понад 100 дрібних з’єднувальних деталей для збирання моделей транспорту;
•    4 шини;
•    елементи для фігурки людини;
•    інструкція зі зразками моделей тракторів.
•    брошура із зображеннями інших видів і серій конструкторів Fischertechnik
•    буклет з індивідуальним номером набору.
Зібраними машинами можна гратися. Зібрані моделі не статичні; вони доповнені рухомими механізмами. Крім того, колеса легко прокручуються і демонструють добре зчеплення з поверхнею. А фігурка людини надасть грі інтерактивності. Матеріал, з якого виготовлені елементи конструктора – нешкідливий, нетоксичний пластик. При цьому він міцний і надійний, витримає будь які маніпуляції. Всі краї деталей майстерно відшліфовані, завдяки чому елементи добре скріплюються. 
 
Розвиток під час гри
Конструктор Fischertechnik - не тільки весело, але й корисно. Такі конструктори розвивають дрібну моторику, координацію рухів і, як наслідок, мовлення. Також розвивається структурно-логічне мислення, адже для того, щоб сконструювати модель, необхідно виконувати покрокову інструкцію. У процесі складання конструкції дитина виховуватиме терплячість і уважність до деталей. При цьому активно стимулюється образне мислення, пам'ять і уява. За допомогою такої іграшки можна з’ясувати, чи є в дитини здібності до моделювання, архітектурного проектування.
Бiльше нiж просто конструктор

Чим привернув увагу й потім не розчарував fischertechnik? По-перше, запатентована система використовує оригінальні та ефективні способи з’єднання деталей, які цілком можна порівняти з інженерними рішеннями з реального світу речей. По-друге, усю продукцію вироблено в Німеччині з відповідним рівнем якості. По-третє, у «Фішера» зовсім немає аналогів!

Для того, щоб почати знайомити дитину зі світом fischertechnik максимально ефективно, бажано провести теоретичне вивчення самої системи, призначення і складу наявних у продажу наборів. Уже цей процес здатний принести задоволення.

Конструктор fischertechnik потрібен обов’язково хоча б у кількості одного-двох наборів, особливо якщо в дитини є зацікавленість до світу технічних речей.

На основі наявного асортименту fischertechnik цілком можна побудувати систему навчання дітей математиці, читанню, фізиці, інженерній справі на будь-якому рівні — від елементарних завдань до пояснення принципів роботи будь-якого побутового приладу або складного технічного виробу, припустимо, редуктора або коробки передач.

Ця система допоможе закласти фундамент, а надалі й розкрити потенціал технічно орієнтованої дитини, аж до створення промислових роботів або використання різних джерел альтернативної енергії.

Які набори можна рекомендувати насамперед?

Якщо «стартуєте» у 4-6 років, то найбільш природним є рішення почати з наборів серії JUNIOR. Вони порівняно доступні за ціною, знайомлять із базовими елементами й з’єднаннями. Продумано навіть відсутність в їхньому складі надмірно дрібних деталей (відомих «замків» Фішера).

Від 7 років і старше краще звернути увагу на три набори Universal із серії ADVANCED.

Можна, звичайно, почати власну колекцію з наборів на три моделі (Gliders, Racers, Tractors, Trucks тощо), але набори Universal дають змогу зібрати відразу декілька різноманітних конструкцій. Бонус — на офіційному сайті доступна інструкція з десятьма цікавими моделями для набору Universal 3.

Згодом наявність маленьких наборів буде у нагоді для поповнення колекції моделей або в ролі ресурсу нових і запасних деталей, зокрема для самостійної технічної творчості.

У літню пору актуальним стане набір ADVANCED Solar. Три прості моделі познайомлять дитину із сучасним джерелом енергії. Дуже цікаво, коли маленький вентилятор самостійно починає роботу з першими променями сонця на підвіконні. А як здивуються дитина та її приятелі, коли на їхніх очах маленький гелікоптер без явно видимих механізмів і перемикачів раптом почне обертання лопатей за повної відсутності вітру.

Найголовніше: якщо інші бренди зосереджені на дизайні й широті асортименту, то fischertechnik розвиває зацікавленість до природи речей, фундаментальних знань, формує системне мислення, виховує німецьку акуратність і любов до порядку.

Звикаємо до світу реальних речей!

fischertechnik JUNIOR «Стартовий набір великий»

Код товару: FT-511930

fischertechnik ADVANCED Gliders

Код товару: FT-540581

fischertechnik ADVANCED Racers

Код товару: FT-540580

fischertechnik ADVANCED Solar

Код товару: FT-520396

fischertechnik ADVANCED Tractors

Код товару: FT-520397

fischertechnik JUNIOR «Стартовий набір маленький»

Код товару: FT-511929

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів