fischertechnik Конструктор Сонячна енергія

код товару: FT-533875
Технічні характеристики fischertechnik Конструктор Сонячна енергія:
Основні параметри
Повний список параметрів
Вид конструктор
Тип гри наземний транспорт
будівництво
Вікова група від 8
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Profi
Тип транспорт
Колір Мікс
чорний
зелений
червоний
Основні
Вид конструктор
Тип гри наземний транспорт
будівництво
Вікова група від 8
Стать дитини для дівчат
для хлопчиків
Серія конструктора Profi
Тип транспорт
З'єднання деталей шипи трапецієподібної форми / жолоби
Кількість деталей 160 шт
Матеріал Пластик
Колір Мікс
чорний
зелений
червоний
Додатково
Упаковка 32 x 8 x 23 см
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина230 мм
Висота80 мм
Довжина320 мм
Вага0.55 кг
Об'єм0.0059 м3
Конструктор професійного рівня «Сонячна енергія» від fischertechnik - не тільки чудовий розвиваючий набір, а і справжнє джерело натхнення для маленьких дослідників. Набір постачається у надійній фірмовій упаковці, її розміри: 32х23х8 см. Комплект містить 160 деталей, за допомогою яких можна побудувати вентилятор, гоночний автомобіль, катамаран, човен із гребним колесом. Головна особливість розвиваючого комплекту – наявність сонячної батареї, за допомогою якої працюють електродвигуни моделей. До набору входить чітка та доступна інструкція з прикладами складання транспорту. Конструкційні деталі вироблені із якісної та безпечної пластмаси. Кольори деталей – чорні, салатові та червоні – чудове поєднання для створення стильних моделей. Вони мають різноманітну форму – трикутну, квадратну, прямокутну, а деякі гнучкі елементи дозволять складати моделі з заокруглими краями. Спосіб поєднання деталей відрізняється від інших відомих конструкторів - тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами.
1 699 грн*
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: fischertechnik Конструктор Сонячна енергія:
pampik.com
Конструктор Fischertechnik Солнечная энергия (FT-533875)
Itbox
Конструктор Fischertechnik Солнечная энергия (FT-533875)
All-service
Конструктор Fischertechnik PROFI Солнечная энергия (FT-533875)
F.ua — Тот самый магазин
Солнечная энергия (FT-533875)
Toys.com.ua
Конструктор fisсhertechnik PROFI Солнечная энергия
У комплекті 160 деталей, серед них:
- сонячний модуль (1 шт.)
- електродвигун (1 шт.)
- корпус човна із чорного пінопласту (1 шт.)
- прямокутна червона платформа (2 шт.)
- маленька червона шестерінка (2 шт.)
- гнучка зелена пластина (6 шт.)
- маленька деталь-закрутка для з’єднання пластин (12 шт.)
- великий червоний шків (2 шт.)
- велика чорна шестерінка (1 шт.)
- колесо автомобіля (4 шт.)
- зелений пропелер (1 шт.)
- маленька викрутка (1 шт.)
- двосторонній скотч
- різноманітні конструкційні блоки для будування моделей, забезпечення функціональності інших елементів та для їх поєднання між собою (40 шт.)
- інструкція з прикладами складання моделей
- фірмовий буклет із зображенням серій конструкторів виробника
- гарантійний талон

Уроки фізики та будівництва для найменших
Граючи з моделями цього набору, діти побачать, як сонячне світло перетворюється в електрику і далі - в енергію руху моделей, які вони зібрали своїми руками. Така іграшка допоможе дітям правильно сформувати розуміння про те, як влаштована природа навколо нас. Діти дізнаються, при якому джерелі світла працює двигун, як впливає інтенсивність світла на швидкість руху транспорту. Для того, щоб привести до дії сонячний модуль, необхідно правильно скласти його за інструкцією та розташувати у визначеному місці для певної моделі. Катамаран і човен можна використовувати на воді. Під променями сонця двигун почне працювати та приводити до руху транспортні засоби. Вони будуть надійно триматись на воді завдяки якісній пінопластовій основі.

Логіка та креативність
Розвиваючий набір може стати чудовим посібником з вивчення сонячної енергії та механіки на уроках у школі. Під час складання конструктора, дітлахам необхідно буде проявити кмітливість та логічні навички. Різноманітні моделі конструктора можуть стати атрибутами дитячих сюжетно-рольових ігор. Вони в свою чергу корисні для розвитку дітлахів, розвивають соціальні навички, креативність та уяву.

ТОП-8 технологічних та розвиваючих іграшок під ялинку

Був час, коли діти раділи звичайним лялькам або машинкам-трансформерам, які вони знаходили під ялинкою. Але сучасні діти ростуть у світі високих технологій, активно цікавляться новинками, тому вони очікують вражаючих подарунків. Пропонуємо варіанти технологічних іграшок, які не тільки розважають, а навчають одночасно.

Іграшки на пульті управління

Новинка на складі ERC – ігрові дрони Drone Force – справжнє технологічне диво від AUDLEY. Безпілотники із приголомшливим дизайном оснащені простим радіоуправлінням та унікальним набором бойових особливостей. І діти, і дорослі будуть у захваті!

Інтерактивні динозаври від Same Toy перенесуть дітлахів у казковий світ Юрського періоду. Тут і тиранозаври, і трицератопси, і велоципатори і навіть дракони із величезними крилами! Іграшки на ІЧ управлінні виглядають і звучать наче справжні: повільно і гучно пересуваються, голосно гарчать і обертають шиєю.

У каталозі Same Toy також представлено безліч спецтехніки на пульті управління. Тут ви знайдете: будівельну спецтехніку (кран, екскаватор, навантажувач, самоскид, бетонозмішувач), пожежні машини, евакуатор, сміттєвоз та багато інших моделей. Дітлахи дізнаються про особливості спецтехніки, а сюжетно-рольові ігри із такими машинами відкриють усі межі для дитячої фантазії.

Інтерактивна книга

Унікальний набір для дітей Smart Koala – розумні ручка та книга для вивчення англійської мови. Інтерактивна методика спрямована на повне захоплююче занурення дитини у навчальний процес.

Чарівна ручка може «читати» книгу, «розмовляти» і навіть «співати» пісні! Достатньо лише піднести ручку до будь-якої картинки – і вона озвучуватиме їх.

Це може бути абетка, назви предметів, цілі фрази від героїв книги. З чарівним набором можна грати і у розвиваючі ігри на засвоєння матеріалу. Інноваційна методика Smart Koala весело та доступно навчить дітлахів англійській мові.

Навчальні роботи

Роботи Makeblock – не просто іграшки, вони навчать дітей основам програмування, дадуть початкові знання в електроніці та інженерії. Перед початком роботи, їх потрібно спершу зібрати за інструкцією як конструктор, під’єднати усі дроти. Щоб оживити робота, необхідно встановити ПЗ. Програма та мобільні додатки із графічним інтерфейсом доступно навчать програмувати на платформі Arduino.

Роботи-друзі Dash та Dot від компанії Wonder Workshop також прив’ють любов до IT та програмування. Dash та Dot пов’язані між собою, кожен з них оснащений мікрофоном, динаміком, датчиками відстані, акселерометром та світлодіодами.

Вони спілкуються між собою, співають, шукають один одного, можуть грати на ксилофоні та стріляти з катапульти. Їх привабливий футуристичний дизайн неодмінно сподобається дітлахам.

Кумедні роботи навчать будувати програмний алгоритм у вигляді яскравих графічних блоків через мобільні додатки від виробника.

Вражаючі конструктори

Високоякісні набори конструкторів із лаконічною інструкцією від fischertechnik перетворять збірку у захопливий процес, до того ж – дадуть перші знання про фізику, механіку, технічну інженерію та джерела альтернативної енергії. Деякі набори містять справжні сонячні панелі, електропневматичні механізми і навіть водні паливні елементи, які живлять моделі і дають уявлення про роботу великих пристроїв.

Із вражаючими наборами LIGHT STAX дітлахи побудують сяючі конструкції або ж додадуть світла у вже існуючі. Напівпрозорі сяючі цеглинки сумісні з конструкторами LEGO® та живляться від акумуляторного блоку. Кожен оснащений світлодіодом і має 3 режими підсвічування: безперервне освітлення, мерехтіння та запалення-затухання.

Такий набір буде особливо актуальним подарунком у новорічну ніч, адже фантастичні конструкції подарують приємне і святкове сяйво, даруючи посмішки та радість усім оточуючим!

Каталог товарів