Головна - Іграшки та товари для дітей - Іграшки - Творчість- Becks Plastilin - Набір пластиліну Сім'я Жабок 150г. 7 кольорів

Becks Plastilin Набір пластиліну Сім'я Жабок 150г. 7 кольорів

код товару: B101283
Пластилін німецького виробника Becks Plastilin. У наборі 10 пластилінових «паличок»; усього в наборі 7 кольорів – коричневий, чорний, блакитний, зелений, червоний, охра і білий. Пластилін вирізняється безпечним, натуральним складом, винятковою еластичністю. Він не висихає протягом років. Цей набір можна комбінувати з іншими аксесуарами і пластиліном Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Набір у цупкій картонній упаковці розміром 12х12,5х1,5 см. Вага набору – 150 г.
70 грн*
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити Becks Plastilin Набір пластиліну Сім'я Жабок 150г. 7 кольорів:
pampik.com
Пластилин восковой Becks Plastilin, 7 цветов (B101283)
Moyo.ua
Пластилин восковой Becks Plastilin 150г 7 цветов (B101283)
All-service
Пластилин восковой Becks Plastilin Семья Жабок 150г. 7 цветов B101283
F.ua — Тот самый магазин
B101283 150г, 7 цветов
Toys.com.ua
Пластилин восковой Becks Plastilin 150г 7 цветов
ckapbu.com
Пластилин восковой Becks Plastilin B101283
up.kiev.ua
Пластилин восковой Becks Plastilin 150г 7 цветов B101283 (B101283)
taratoy.com.ua
Пластилін восковий Becks Plastilin 150г 7 кольорів B101283
medvegonok.com.ua
Пластилин восковой Becks Plastilin 150г 7 цветов B101283
Особливості серії Natur Kreativiknete
Пластилін серії Natur Kreativknete створений на основі бджолиного воску. Це пластилін особливо м’якої та еластичної консистенції. Крім того, він приємний на дотик. Пластилін виготовлений із безпечних складників: бджолиного воску, натуральних олій, рослинних екстрактів. У складі немає небезпечних глютену, формальдегіду і консервантів. Без запаху. Пластилін цієї серії дещо глянцевий на вигляд.
 
Варіанти використання
За допомогою набору можна зліпити сім’ю жабок. Для цього в наборі є детальна інструкція, де описано, як ефективно використати усі кольори і зліпити 4 фігурки жабок – маму, тата і двох малюків. 
Фігурки можна прикрасити додатковими аксесуарами і підручними матеріалами. Наприклад, для шапки жабок можна використати жолудь чи шкарлупу горіха, або ж прикрасити фігурки живими квітами. У такий спосіб діти не лише розвиватимуть творчі здібності, а й пізнаватимуть природу.
 
Однак використання пластиліну не обмежується ліпленням тільки таких фігур. Кількості та кольорів пластиліну буде достатньо для втілення інших задумів – ліплення фігурок тварин, квітів та багатьох інших. Крім того, змішуючи кольори пластиліну, можна експериментувати і створювати нові відтінки. Також можна використовувати з іншими аксесуарами та пластиліном Becks Plastilin.
 
Користь ліплення для загального розвитку
Ліплення – ефективний спосіб покращення спритності і координації рухів, злагодженої роботи рук, виховання уважності і зосередженості. Надаючи еластичній масі форми, діти активно працюватимуть пальчиками, а відтак, розвиток дрібної моторики – гарантований. Яскраві відтінки привертатимуть увагу і стимулюватимуть образне мислення. 
Каталог товарів