goki Набір для ляльок Меблі для вітальні

код товару: 51952G

Вітальня – одна з головних кімнат у кожному ляльковому будиночку. Набір меблів для вітальні від німецького бренду goki вироблений у фермерському стилі і підійде до будь-яких лялькових будиночків goki. Улюблені ляльки вашої дитини будуть відпочивати у вітальні, тут є зручні крісла, диван, шафа із дверцятами, що відкриваються, а також столик для чаю або книжок. Іграшкові меблі зроблять гру більш реалістичною, розширять світогляд дівчат, познайомлять із предметами побуту. Німецький бренд goki пропонує також різноманітні набори меблів для дитячої, кухні, ванної, садові меблі тощо. Для дітей від 3-х років.

779 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис goki Набір для ляльок Меблі для вітальні

Лялькові меблі, будиночки та їх жителі
Німецький бренд goki пропонує дівчатам різноманітні набори лялькових меблів, будиночків та їх жителів. Комплекти відрізняються дизайном, багатим оснащенням, різноманіттям персонажів. Але всіх їх об’єднує радість та захоплення, які вони подарують своїм маленьким власницям.
 

Лялькові будиночки мають такі функції:

  1. Навчальна. Дівчинка дізнається, що таке будинок, як він може бути облаштований, познайомиться з елементами меблів та аксесуарами.
  2. Виховна. Лялькові будинки чудово підходять для сюжетно-рольових ігор та казкотерапії. «Жителі» будиночка допоможуть у корекції поведінки дітлахів, позбутись страхів.
  3. Розвиваюча. Гра з дрібними предметами меблів та аксесуарами розвиває дрібну моторику, мовлення, фантазію, творче мислення та комунікабельність.

Про набір
Набір «Меблі для вітальні» складається з 5 елементів, серед яких:

  • диван
  • два крісла
  • маленький столик
  • шафа

Усі дерев’яні деталі якісно оброблені і безпечні для дитини.


Використання
Поєднайте набір із ляльками та їхніми будиночками від goki – та створюйте захопливі сюжети. Діти дуже полюбляють, коли їх залучають у процес гри. Запропонуйте такі ігри:

  1. «Знайди пару». Необхідно співставляти елементи із набору з предметами на дачі або у дворі. Наприклад, візьміть ляльковий столик – і відшукайте вже справжній у себе вдома. Ляльковий диван приведе дівчат до справжнього дорослого. Таким чином діти швидше вивчатимуть нові слова і запам’ятають предмети.
  2. «Чарівний капелюх». Візьміть декілька елементів із набору, перерахуйте їх назви вголос і сховайте у капелюх. Попросіть дитину згадати і по черзі назвати ці предмети. Якщо вона правильно назве предмет – він «з’являється» із «магічного» капелюха, а дитина кладе елемент у відповідне місце ігрової зони. Починайте з 2-3 предметів, поступово ускладнюючи гру.
  3. Довільна гра. Простий процес гри з ляльковим будиночком та наборами меблів для нього чудово розвиває дрібну моторику. У процесі будь-якої гри дитина розставляє меблі, «годує» ляльок, «вмиває», «вкладає» спасти - тобто здійснює безліч маніпуляцій руками. 

Користь іграшки
Ляльковий будинок із меблями та різноманітними  деталями для облаштування подвір’я – це «навчальний посібник» для виховання дівчат дошкільного віку. Дівчата розвиваються і ростуть, вчаться бути охайними, слідкують за порядком та чистотою у своєму будинку, намагаються наслідувати своїх мам і бути такими ж хазяйновитими. Ляльковий будиночок допоможе дівчатам втілити свої фантазії та розвити творчі навички. Існує безліч сюжетів для ігор, тому діти можуть годинами грати із будиночком та ляльками.


Комплектація
Набір «Меблі для вітальні» постачається у фірмовій картонній упаковці, усі елементи обережно загорнуті у папір. Висота найбільшого елемента (дивану): 14 см. Вироблено у Німеччині.

 

Технічні характеристики goki Набір для ляльок Меблі для вітальні
Основні
Тип Меблі для іграшок
Вид Меблі для вітальні
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
В комплекті столик
диван
крісло
шафа
Елементи живлення відсутні
Особливості натуральні матеріали
Кількість предметів 5 шт

Фізичні
Матеріал дерево
Колір натуральний
червоний
Вага 0.555 кг

Параметри упаковки
Ширина180 мм
Висота90 мм
Довжина270 мм
Вага0.55 кг
Об'єм0.0044 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Меблі для вітальні
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
Матеріал дерево
Колір натуральний
червоний
Вага 0.555 кг
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Набор для кукол Goki Мебель для гостинной, 5 предметов (51952G)

Deshevshe

Мебель для гостиной 51952G

Moyo.ua

Набор для кукол goki Мебель для гостинной (51952G)

F.ua — Тот самый магазин

Мебель для гостиной (51952G)

27.ua

Кукольный набор GoKi Мебель для гостиной 5 предметов 51952G

Papuas.ua

Набор мебели для гостинной, 5 предметов, goki (51952G)

Переглянути всі пропозиції (9) ›


Фото goki Набір для ляльок Меблі для вітальні
Схожі моделі на goki Набір для ляльок Меблі для вітальні