goki Набір для ляльок Меблі садові

код товару: 51586G

Влаштуйте улюбленим лялькам літній відпочинок разом з набором «Садові меблі» від німецького бренду goki. Набір із колекції Susibelle відрізняється яскравим дівочим дизайном – білі меблі із рожево-блакитним декором з квіточками дарують відчуття легкості та весняного настрою. Тут безліч предметів: стільці для відпочинку, шезлонг, гойдалка, столик і велика садова парасолька. Набір можна використовувати окремо, або із будь-якими ляльковими будиночками із ляльками goki. Усі елементи вироблені із натурального дерева і текстилю. Для дітлахів від 3-х років.

889 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис goki Набір для ляльок Меблі садові

Лялькові меблі, будиночки та їх жителі
Німецький бренд goki пропонує дівчатам різноманітні набори лялькових меблів, будиночків та їх жителів.
 
Комплекти відрізняються дизайном, багатим оснащенням, різноманіттям персонажів. Але всіх їх об’єднує радість та захоплення, які вони подарують своїм маленьким власницям. Лялькові будиночки мають такі функції:
 
1. Навчальна. Дівчинка дізнається, що таке будинок, як він може бути облаштований, познайомиться з елементами меблів та аксесуарами.
2. Виховна. Лялькові будинки чудово підходять для сюжетно-рольових ігор та казкотерапії. «Жителі» будиночка допоможуть у корекції поведінки дітлахів, позбутись страхів.
3. Розвиваюча. Гра з дрібними предметами меблів та аксесуарами розвиває дрібну моторику, мовлення, фантазію, творче мислення та комунікабельність.
 
Про набір
Набір «Садові меблі» складається з 9 елементів, серед яких:
велика садова парасолька
велика садова гойдалка
розкладний шезлонг
лежак на колесах
2 розкладні стільчики
маленький розкладний стільчик
маленький стільчик на 3-х ніжках
круглий столик
Усі меблі оснащені текстильними вставками, чохлами. Тканина у рожевих, зелених та жовтих кольорах із малюнками квітів. Меблі виглядають як зменшена копія дорослих.
 
Використання
Меблі з набору ідеально підходять до усіх лялькових будиночків goki. Діти дуже полюбляють, коли їх залучають у процес гри. Запропонуйте їм такі ігри:
 
1. «Знайди пару». Необхідно співставляти меблі із набору з меблями на дачі або у дворі. Наприклад, візьміть шезлонг – і відшукайте власний шезлонг на подвір’ї. Стільчик приведе   дівчат до справжнього стільчика у квартирі. Таким чином діти швидше вивчатимуть нові слова і запам’ятають предмети.
2. «Чарівний капелюх». Візьміть декілька елементів із набору, перерахуйте їх назви вголос і сховайте у капелюх. Попросіть дитину згадати і по черзі назвати ці предмети. Якщо вона правильно назве предмет – він «з’являється» із «магічного» капелюха, а дитина кладе елемент у відповідне місце в ляльковому будиночку. Починайте з 2-3 предметів, поступово ускладнюючи гру.
3. Довільна гра. Простий процес гри з ляльковим будиночком чудово розвиває дрібну моторику. У процесі будь-якої гри дитина розставляє меблі, ляльок, «вкладає» їх відпочивати, «годує», «гойдає», тобто здійснює безліч маніпуляцій руками. 
 
Користь іграшки
Ляльковий будинок із меблями – це «навчальний посібник» для виховання дівчат дошкільного віку. Дівчата розвиваються і ростуть, вчаться бути охайними, слідкують за порядком та чистотою у своєму будинку, намагаються наслідувати своїх мам і бути такими ж хазяйновитими. Ляльковий будиночок допоможе дівчатам втілити свої фантазії та розвити творчі навички. Існує безліч сюжетів для ігор, тому діти можуть годинами грати із будиночком та ляльками.
 
Комплектація
Набір садових меблів постачається у фірмовій картонній упаковці, усі елементи обережно загорнуті у папір. Чохли на парасольці та гойдалці – знімні. Діаметр садової парасольки 14 см. Розміри найбільшого елемента (гойдалки): 10х9х5,5 см. Вироблено у Німеччині.

Технічні характеристики goki Набір для ляльок Меблі садові
Основні
Тип Меблі для іграшок
Вид Садові меблі
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
В комплекті столик
стільчик /4 шт. різних видів
шезлонг /2 види
парасолька
гойдалки-лава
Елементи живлення відсутні
Кількість предметів 9 шт

Фізичні
Матеріал дерево
матерчатий
Колір салатовий
білий
рожевий
Вага 0.33 кг

Параметри упаковки
Ширина180 мм
Висота70 мм
Довжина230 мм
Вага0.30 кг
Об'єм0.0029 м3
Переглянути основні параметри ›
Вид Садові меблі
Стать дівчинка
Тема ігри з ляльками
Вікова група 3+
Матеріал дерево
матерчатий
Колір салатовий
білий
рожевий
Вага 0.33 кг
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Набор для кукол Goki Садовая мебель (51586G)

Deshevshe

Садовая мебель 51586G

F.ua — Тот самый магазин

Садовая мебель (51586G)

ckapbu.com

goki 51586G

Papuas.ua

Набір меблів Садова меблі, goki (51586G)

medvegonok.com.ua

Садовая мебель для кукол, goki

Переглянути всі пропозиції (7) ›


Фото goki Набір для ляльок Меблі садові
Схожі моделі на goki Набір для ляльок Меблі садові