Попереднє
Наступне
Технічні характеристики Wonder Workshop Робот Dash:
Основні параметри
Повний список параметрів
Тип програмований робот
Датчики датчик відстані /3 шт (30 см радіус)
датчик виявлення роботів /2 IЧ сенсори
ІЧ передавач /4 шт
Звук колонка
Бездротове управління Bluetooth /Smart 4/LE
Введення інформації мікрофон
Максимальна робоча швидкість 100 мм/с
ПЗ Go
Wonder
Blocky
Path
Xylo
Комплектація Зарядний USB кабель
Документація
Робот
Building Brick Connectors /x2
Основні
Тип програмований робот
Датчики датчик відстані /3 шт (30 см радіус)
датчик виявлення роботів /2 IЧ сенсори
ІЧ передавач /4 шт
Звук колонка
Живлення акумулятор /вбудований, літій-іонний, перезаряджається
Бездротове управління Bluetooth /Smart 4/LE
Введення інформації мікрофон
Інтерфейс підключення Bluetooth /Smart 4/LE
micro-USB /зарядка
Розміри 161 x 170 x 182 мм
Колір блакитний
помаранчевий
Вага 798 г
Технічні характеристики
Максимальна робоча швидкість 100 мм/с
ПЗ Go
Wonder
Blocky
Path
Xylo
Швидкість 1 м/с
Особливості
Комплектація Зарядний USB кабель
Документація
Робот
Building Brick Connectors /x2
Гарантія
Гарантія12 місяців
Параметри упаковки
Ширина210 мм
Висота180 мм
Довжина200 мм
Вага1.65 кг
Об'єм0.0076 м3
Dash від Wonder Workshop - це маленький робот-друг для вашої дитини, який зможе бути не тільки веселою іграшкою, а й корисним інструментом в навчанні дитини основам програмування, побудови алгоритмів і апаратного управління. Dash допитливий, реагує на рухи і звуки, може підтримати розмову, заспівати і навіть станцювати. Він готовий до гри прямо з коробки, використовуючи предзаданні програми і додатки. Робота можна додатково кастоміризувати за допомогою аксесуарів, які перетворять Dash в бульдозер, катапульту або ксилофон, а також дадуть можливість інтеграції з LEGO. Якщо ви знайомі з його молодшим братом Dot, то Dash стане йому відмінною компанією. Разом роботи можуть взаємодіяти, спілкуватися і грати.
7 049 грн*
є в наявності
* Рекомендована роздрібна ціна
Де купити: Wonder Workshop Робот Dash:
Інтернет магазини
ckapbu.com
Робот Wonder Workshop Dash 1-DA01-05
pampik.com
Робот Wonder Workshop Dash (1-DA01-05)
kvshop.com.ua
Wonder Workshop Dash (1-DA01-05)
Funduk
Wonder Workshop Dash Robot (1-DA01-05)
Національні мережі
Moyo.ua
Робот Dash от Wonder Workshop
Полный функционал помогут раскрыть приложения от разработчика, Dash работает через 5 из них: 
• Go - стартовое приложение, которое позволяет изучить все функции робота от начала и до конца. Дети смогут придумать новую игру, научить роботов подмигивать, реагировать на голос, петь и танцевать. 
• Wonder - более продвинутое приложение, с которым ребенок превратит робота в роботизированного домашнего питомца или, больше, друга. На этом уровне программирования, роботы уже получать отличительные черты характера и индивидуальные способности. 
• Blocky - продвинутое приложение, которое включает обучение языку программирования с помощью увлекательных головоломок. Дети смогут задавать сложные алгоритмы и циклы движения, управлять сенсорами робота, научить Dash обходить препятствия и многое другое. Для этого надо расставить блоки в нужной последовательности и запустить программу. 
• Path – приложение обучит робота следовать за объектом или передвигаться по заданному маршруту. В приложении надо нарисовать схему передвижения и робот радостно пуститься в исследовательское путешествие. 
• Xylo– приложение, к которому требуется дополнительный аксессуар: ксилофон. Установив музыкальный инструмент на роботе, дети могут запрограммировать Dash сыграть их любимую мелодию.
Розваги разом з Dash та Dot

Існує багато способів поглибити навички кодування робототехніки й з користю провести час. Можна пошукати один із безлічі онлайн-курсів або записати дитину на заняття з робототехніки. Але якщо подарувати маленьким геніям неймовірних роботів Dash і Dot, їм точно не доведеться нудьгувати. П’ять застосунків різних рівнів дадуть змогу з легкістю керувати й програмувати роботів виконувати найрізноманітніші завдання.

У коробці залежно від моделі є один або два роботи, будівельні блоки, сумісні з Lego, різноманітні аксесуари, як-от катапульта, ксилофон, бульдозерний ківш, буксирувальний гак та інші, а також інструкція українською.

За допомогою ксилофону можна запрограмувати робота відтворювати всесвітньо відому «Jingle bells», або підібрати мелодію однієї з улюблених композицій.

Сумісність із Lego дає можливість створювати не тільки красиві, а й функціональні надбудови для роботів.

Також можна стилізувати роботів під героїв казок, мультфільмів, фольклору й разом влаштувати костюмовану театральну виставу.

Немає жодної різниці, влаштуєте дискотеку для роботів, побудуєте власний міні-зоопарк, будете вивчати англійську й математику, виконуючи завдання у квестах або візьмете участь у міжнародних змаганнях із робототехніки — чудовою особливістю всіх роботів Wonder Workshop є те, що вони завжди вміють перетворювати будь-яку гру на свято.

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів