goki Рибки-4

код товару: 65099G-4

Брязкальце на перших порах життя дитини – це новий стимул, що закликає дитину сконцентрувати увагу, стежити за предметом, розглядати його, шукати в просторі джерело звуку, прислухатися. Німецький виробник іграшок goki створив яскраву та безпечну іграшку для найменших. Це м’яка кольорова рибка, що шелестить - чудовий варіант для першої іграшки. Шарудіння дивуватиме малюка і подарує йому радість. Іграшка надзвичайно розвиваюча, приваблива і безпечна. Рибка вироблена із натуральних та нетоксичних матеріалів.

149 грн*
Де купити

* Рекомендована роздрібна ціна

Опис goki Рибки-4

Перші іграшки малюка
Перші і найпотрібніші іграшки для дитини – прості формочки, які видають різноманітні звуки. Це можуть бути м’які фігурки, що шарудять, пищать, стучать. Німецький бренд goki пропонує: рибок, що шелестять, іграшки-бризкалки, м’які книжки. Вже з народження вони розвивають важливі навички, які так необхідні малюку:
розвивають візуальне та слухове сприйняття
вчать концентруватись на предметах, слідкувати за рухом
розвивають моторику рук
розвивають сприйняття кольору
стимулюють чутливість рук
 
Про іграшку
М’яка іграшка у вигляді різнокольорової рибки. Вона вироблена із натуральної тканини із м’яким наповнювачем всередині, що шарудить при стисканні. Яскраві кольори рибки (жовтий, червоний, блакитний, зелений, помаранчевий) привертатимуть увагу дитини, а легкий шелест зацікавить її. У дитини розвиватиметься причинно-наслідкові зв’язки і пам'ять. Іграшка вироблена із натуральних матеріалів, тому не заподіє ніякої шкоди здоров’ю дитини.
 
Використання
Впродовж перших тижнів життя дитина потребує лише уваги і материнського тепла. А вже через місяць можна запропонувати в ігровій формі першу м’яку іграшку. Для початку можна просто показувати рибку дитині на відстані, вона привертатиме увагу яскравими кольорами, розвиваючи зір малюка. У три місяці можна підвісити іграшку над ліжечком або розвиваючим килимком – дитина буде намагатись тягнутись до такого цікавого і знайомого предмету, схопити його, помацати. Дитина почне розуміти причинно-наслідковий зв'язок між рухами руки і шелестом, який видає рибка. У чотири місяці малюк впевнено хапатиме іграшку, зіставляючи зоровий образ і тактильні відчуття. Рибку можна брати з собою на прогулянку, вона займатиме мало місця. У майбутньому така іграшка стане частиною дитячих сюжетно-рольових ігор.
 
Користь іграшки
М’яка рибка, що шарудить, може стати першою і найбезпечнішою іграшкою для дітлахів. Своїм звучанням рибка привертатиме і концентруватиме увагу малюка, розвиватиме слухове і просторове сприйняття. Вона вчитиме знаходити джерело звуку, простежувати рух іграшки. Рибка-брязкальце розвиватиме зорове сприйняття, тактильні відчуття і увагу малюка. Яскраві контрастні кольори познайомлять дитину із кольорами навколишнього світу.
 
Про набір
Рибка-брязкальце постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Довжина рибки 12 см. Вироблено у Німеччині.

Технічні характеристики goki Рибки-4
Основні
Тип Брязкальце
Стать дитини хлопчик
дівчинка
Вік 0-6 міс.
6-12 міс.
Додатково що шарудить
натуральні матеріали
Упаковка 14 x 11.5 x 3.5 см
Матеріал тканина
Колір Різнобарвний
Вага 24 г
Країна виробник Німеччина

Параметри упаковки
Ширина130 мм
Висота30 мм
Довжина90 мм
Вага0.02 кг
Об'єм0.0004 м3
Переглянути основні параметри ›
Тип Брязкальце
Стать дитини хлопчик
дівчинка
Вік 0-6 міс.
6-12 міс.
Колір Різнобарвний
Переглянути повний список параметрів ›
Де купити

pampik.com

Погремушка Goki Рыбка с зеленым хвостом (65099G-4)

Moyo.ua

Погремушка goki Рыбки (65099G-4)

anklav.ua

Погремушка Рыбка с зеленым хвостом Goki 65099G-4

vishop.in.ua

Погремушка goki Рыбка с зеленым хвостом 65099G-4

ckapbu.com

goki 65099G-4

Переглянути всі пропозиції (12) ›


Фото goki Рибки-4
Схожі моделі на goki Рибки-4